[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #226
    Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

    Poker Stars $3/$6 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 399767
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    Hero (SB): $600.00
    denitz21 (BB): $600.00
    pete royal (UTG): $600.00
    neomorf (UTG+1): $600.00
    EPiPeN11 (MP1): $865.05
    juzzy 666 (MP2): $8889.45
    realdavid111 (CO): $111.00
    studboy1 (BTN): $615.00

    Pre Flop: ($9.00) Hero is SB with J J
    3 folds, juzzy 666 raises to $114, 2 folds, Hero raises to $252, 1 fold, juzzy 666 raises to $486, Hero raises to $600 all in, juzzy 666 calls $114

    Flop: ($1206.00) K 2 5 (2 players - 1 is all in)

    Turn: ($1206.00) 7 (2 players - 1 is all in)

    River: ($1206.00) Q (2 players - 1 is all in)

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #227
      Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

      Algselt postitas vsiu100
      võta talt stack ära.

      (obv sõber leveldas, sa kohe sõimama....samas -5k.....)
      AA JA -5K OLI level. Kollane ehk annetab, mina mitte kunagi. Dongid saavad mult 80% ajast, kui teen beadi, 10% ajast kui tiltan ja 10% ajast, kui teen vea.

      Comment

      • kollane
        Pokkerihai
        • Nov 2008
        • 2031

        #228
        Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

        Algselt postitas ranka
        AA JA -5K OLI level. Kollane ehk annetab, mina mitte kunagi. Dongid saavad mult 80% ajast, kui teen beadi, 10% ajast kui tiltan ja 10% ajast, kui teen vea.
        annetab oli naljaga õeldud
        -5k levelist sain ma aru

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #229
          Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

          Kaks parimat mid-stakes regulari saavad kokku. Betsizing on enam, kui perfektne ning väga salakavalas suure variatisooni ning räigelt suure EV-ga limbid:

          Poker Stars $3/$6 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 399776
          The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

          Hero (BB): $1203.00
          denitz21 (UTG): $630.15
          pete royal (UTG+1): $993.00
          neomorf (UTG+2): $600.00
          EPiPeN11 (MP1): $923.70
          juzzy 666 (MP2): $7677.45
          realdavid111 (CO): $102.00
          SWINGT400 (BTN): $777.00
          studboy1 (SB): $600.00

          Pre Flop: ($9.00) Hero is BB with 3 8
          4 folds, juzzy 666 calls $6, 1 fold, SWINGT400 raises to $72, 2 folds, juzzy 666 raises to $1032, SWINGT400 calls $705 all in

          Flop: ($1563.00) 9 2 2 (2 players - 1 is all in)

          Turn: ($1563.00) 4 (2 players - 1 is all in)

          River: ($1563.00) J (2 players - 1 is all in)

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #230
            Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

            Ja raha järgmise fishi käest:

            Poker Stars $3/$6 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 399778
            The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

            Hero (MP1): $1194.00
            denitz21 (MP2): $621.15
            pete royal (CO): $984.00
            neomorf (BTN): $600.00
            EPiPeN11 (SB): $851.70
            juzzy 666 (BB): $6711.45
            realdavid111 (UTG): $102.00
            SWINGT400 (UTG+1): $1728.00
            studboy1 (UTG+2): $714.00

            Pre Flop: ($9.00) Hero is MP1 with 7 J
            1 fold, SWINGT400 calls $6, 2 folds, denitz21 raises to $24, pete royal calls $24, 2 folds, juzzy 666 calls $18, SWINGT400 calls $18

            Flop: ($99.00) 8 5 6 (4 players)
            juzzy 666 checks, SWINGT400 bets $18, denitz21 folds, pete royal folds, juzzy 666 raises to $192, SWINGT400 calls $174

            Turn: ($483.00) 2 (2 players)
            juzzy 666 bets $546, SWINGT400 calls $546

            River: ($1575.00) 3 (2 players)
            juzzy 666 bets $852, SWINGT400 calls $852

            Final Pot: $3279.00
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #231
              Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

              lauas average pot $634 :P

              Comment

              • runnar
                Grinder
                • Oct 2008
                • 740

                #232
                Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                K-high mastiga riveris allin ei läinudki?

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #233
                  Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                  Algselt postitas runnar
                  K-high mastiga riveris allin ei läinudki?
                  jättis $100 seemneks

                  Comment

                  • tolmuahv
                    Klubi Liige
                    • Feb 2009
                    • 2502

                    #234
                    Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                    See on ikka räige tilt kui jõuluvana võtab raha ja annab otsekohe regularile. Ja tead, et sealt ei saa seda enam kunagi kergelt kätte. Niikaua kui jõuluvana lauas on koos võidetud papiga ei olegi nagu päris kaotus, vaid pigem umbes "vastutaval hoiul" tema käes. Seda sessi oleks näha tahtnud.

                    Comment

                    • hoss23
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 2551

                      #235
                      Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                      Algselt postitas tolmuahv
                      See on ikka räige tilt kui jõuluvana võtab raha ja annab otsekohe regularile. Ja tead, et sealt ei saa seda enam kunagi kergelt kätte. Niikaua kui jõuluvana lauas on koos võidetud papiga ei olegi nagu päris kaotus, vaid pigem umbes "vastutaval hoiul" tema käes. Seda sessi oleks näha tahtnud.
                      sess käib ju veel

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #236
                        Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                        Nii kui fishid bustostuvad lendan jooksma. Väga halb kuu on alanud mu jaoks.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #237
                          Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                          Algselt postitas tolmuahv
                          See on ikka räige tilt kui jõuluvana võtab raha ja annab otsekohe regularile. Ja tead, et sealt ei saa seda enam kunagi kergelt kätte. Niikaua kui jõuluvana lauas on koos võidetud papiga ei olegi nagu päris kaotus, vaid pigem umbes "vastutaval hoiul" tema käes. Seda sessi oleks näha tahtnud.
                          Minu arvates ei ole ju vahet. Läheb see fish, tuleb uus ja hullem.

                          Comment

                          • tolmuahv
                            Klubi Liige
                            • Feb 2009
                            • 2502

                            #238
                            Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                            Algselt postitas hoss23
                            sess käib ju veel
                            Damn, ranka on end searchi eest peitnud. Aga jõuluvana pole, leidsin laua üles. Waiting listi #13 ja lootust peole jõuda ilmselt vähe

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #239
                              Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                              ROFL SELLES LAUA WAITING LISTIS ON ISEGI TYJOHNRAMBO HAHAHAHAHAH. MAAILMASUURIM DEGEN HAHAHAH. Kui lauas on 7 sellist fishi, TYJR ning üks võitev regular siis rambo ei suudaks ikka long runnis võitev olla, sest ta on nii kohutav.

                              Comment

                              • CTXrix
                                Grinder
                                • Oct 2008
                                • 689

                                #240
                                Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                                Algselt postitas ranka
                                Minu arvates ei ole ju vahet. Läheb see fish, tuleb uus ja hullem.
                                Selliseid päris kuldseid lüpsieesleid on ikka vähe...

                                Comment

                                Working...