chrosmos

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • chrosmos
    Õpihimuline Mängur
    • Apr 2009
    • 340

    #1

    chrosmos

    Last edited by chrosmos; 15.06.10, 10:27.
  • marxiku
    Õpihimuline Mängur
    • May 2009
    • 471

    #2
    Re: chrosmos´e pangarulli ülesehitus

    :) edu
    aga see lõik: "A ja ühtegi cashouti ei tee enne, kui olen middle stake mängudes regular." pole vast küll kõige õigem mõte. Kui hästi hakkab minema, siis tuleks ennast "premeerida" ka vahel. (ka "Poker Mindset" soovitab seda)

    Comment

    • Owner85
      Klubi Liige
      • Aug 2009
      • 2146

      #3
      Re: chrosmos´e pangarulli ülesehitus

      igatahes edu ja biitimist laudades!

      Comment

      • chrosmos
        Õpihimuline Mängur
        • Apr 2009
        • 340

        #4
        Re: chrosmos´e pangarulli ülesehitus

        wtf. mida mõnglit. olen ilusti +4bi. ja siis doomswitch -6bi. kõik suuremad potid olid coolerid või lambad tõmbasid mingi lolluse kokku.

        Ei jõuagi vist NL25-te paari päevaga, kuna mankid hitivad.

        Comment

        • AshrakWhite
          Grinder
          • Oct 2008
          • 666

          #5
          Re: chrosmos´e pangarulli ülesehitus

          palju su rull on hetkel NL10 jaoks (paari päevaga nl25 tõttu küsin :D)

          Comment

          • chrosmos
            Õpihimuline Mängur
            • Apr 2009
            • 340

            #6
            Re: chrosmos´e pangarulli ülesehitus

            mittepiisav, seepärast loodangi kiiresti jõuda ohtuma bankrolli piiresse

            Comment

            • Kajeera
              Jube Noob
              • Feb 2009
              • 130

              #7
              Re: chrosmos´e pangarulli ülesehitus

              Algselt postitas chrosmos
              mittepiisav, seepärast loodangi kiiresti jõuda ohtuma bankrolli piiresse
              Kiiresti võib bustolandi ka jõuda, pole see NL 25-te jõudmine midagi nii lihtne. Oleneb jooksust ja palju sa paari päeva jooksul mängid ;D

              Aga edu sinna jõudmisel :)

              Comment

              • chrosmos
                Õpihimuline Mängur
                • Apr 2009
                • 340

                #8
                Re: chrosmos´e pangarulli ülesehitus

                olen harjunud biitima NL50. kahjuks üritan NL10s teha samasugu liigutusi, mis NL50 läbi lähevad. NL10 fold equity tihti puudub, seega peaksin vältima 3barreleid ja ainult valuetama toppairiga mankisid.

                Comment

                • chrosmos
                  Õpihimuline Mängur
                  • Apr 2009
                  • 340

                  #9
                  Re: chrosmos´e pangarulli ülesehitus

                  vaatasin ranka PF artikli üle ja proovisin sedalaadi mängu teha NL10-nes. instant luckbox tuli. ;D
                  muidu olen proovinud Ryan Fee teema järgi mängida.

                  Comment

                  • chrosmos
                    Õpihimuline Mängur
                    • Apr 2009
                    • 340

                    #10
                    Re: chrosmos´e pangarulli ülesehitus

                    NL10 ja viimane laud, mida eelmine õhtu mängisin:

                    paremal käel suva sakslane. ühe korra sain seti tema TP vastu (stäck siia). siis tegi limbi bvb, sai flopis low rea, ma nuts rea (stäck siia). ja sakslane muutus jõuluvanaks e. instatilt. kui millalgi mitme tunni pärast ära läks, olid lauas kolmel vennal, mina sealhulgas, 50-60 stäckid.

                    Nl25 läheneb :o

                    Comment

                    • chrosmos
                      Õpihimuline Mängur
                      • Apr 2009
                      • 340

                      #11
                      Re: chrosmos´e pangarulli ülesehitus

                      ok hakkasin 8 table´ma. proovin tunnitasu suurendada. 4 lauda tundus natuke igav juba. natuke tundus, et kõik otsused polnud parimad, aga põhiliselt tuli bad beate muidugi. prooviks kasumisse uuesti järgimise sessiga.

                      Comment

                      • marxiku
                        Õpihimuline Mängur
                        • May 2009
                        • 471

                        #12
                        Re: chrosmos´e pangarulli ülesehitus

                        8 table'da ilma HEM'ita. mmokei

                        Comment

                        • kuco
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 1910

                          #13
                          Re: chrosmos´e pangarulli ülesehitus

                          Algselt postitas marxiku
                          8 table'da ilma HEM'ita. mmokei
                          saab. Tuleb eeldada, et kõik vastased on tohmanid ja raha ära võtta. (c) ESTPatrick

                          Igaks juhuks küsin, et Starsi 6max?

                          Comment

                          • chrosmos
                            Õpihimuline Mängur
                            • Apr 2009
                            • 340

                            #14
                            Re: chrosmos´e pangarulli ülesehitus

                            jees.

                            aga ei hakka enam enne NL25 minema kui 400-500 koos. arvasin, et 200 oleks piisav, aga mitte 8tabledes .

                            Comment

                            • chrosmos
                              Õpihimuline Mängur
                              • Apr 2009
                              • 340

                              #15
                              Re: chrosmos´e pangarulli ülesehitus

                              see siiski NL10, pole vaja seda Manageri seal eriti, isegi NL25 saab ka ilma multitablingut tehes. ja seda suudab ikka märgata, kes limbib palju, kes tõstab palju, kes foldib palju.

                              Comment

                              Working...