Owner85-Nl100FR

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kotkas1000
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 2305

    #496
    Re: Owner85-Nl100FR

    Palume graafikuid :)

    Comment

    • Owner85
      Klubi Liige
      • Aug 2009
      • 2146

      #497
      Re: Owner85-Nl100FR

      Ise ei kaotanud midagi vaid iseegi 1bi + kuid siiski selle härraga lauas istudes on see 1bi downer,3 regi kaotasid 4bi ja mina 2x ligi 500bb panga sellele indiviidile :(

      Comment

      • timz0333
        Pokkeritark
        • Mar 2009
        • 6322

        #498
        Re: Owner85-Nl100FR

        See võis janks ka olla uue kasutajaga, ta rääkis mingitest fishistumis plaanidest tuli ja sõitis üle lihtsalt regularidest vb.

        Comment

        • Kakahirmutis
          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
          • Oct 2010
          • 7079

          #499
          Re: Owner85-Nl100FR

          Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
          See võis janks ka olla uue kasutajaga, ta rääkis mingitest fishistumis plaanidest tuli ja sõitis üle lihtsalt regularidest vb.
          Või siis turbo ruudi kes tahtvat eesti regularidest lahti saada

          Comment

          • Cypher0
            Pokkerihai
            • Jan 2010
            • 1512

            #500
            Re: Owner85-Nl100FR

            Full ringis ka juba kartellid nagu hyperites, ei lasta enam regusid ligi. :)

            Comment

            • Owner85
              Klubi Liige
              • Aug 2009
              • 2146

              #501
              Re: Owner85-Nl100FR

              rigged urgas prf ai



              kokku juba selle aasta numbris 40bi alla EV and counting...

              Comment

              • Dnbftw
                Pokkerihai
                • Jul 2010
                • 1808

                #502
                Re: Owner85-Nl100FR

                No worries, järka kuu pidi RIF tulema.

                Comment

                • Owner85
                  Klubi Liige
                  • Aug 2009
                  • 2146

                  #503
                  Re: Owner85-Nl100FR

                  no worries
                  FML

                  Comment

                  • pikk28
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 6695

                    #504
                    Re: Owner85-Nl100FR

                    oll, küll korda saad. ma tean. sõin seeni ja nägin nägemust + murphy, sealt aliensist, kinnitas ka.

                    Comment

                    • Dnbftw
                      Pokkerihai
                      • Jul 2010
                      • 1808

                      #505
                      Re: Owner85-Nl100FR

                      Mis seeni sõid?

                      Comment

                      • pikk28
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 6695

                        #506
                        Re: Owner85-Nl100FR

                        kuke

                        Comment

                        • Dnbftw
                          Pokkerihai
                          • Jul 2010
                          • 1808

                          #507
                          Re: Owner85-Nl100FR

                          Viimsis juba kukeseened või homegrown?

                          Comment

                          • Kakahirmutis
                            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                            • Oct 2010
                            • 7079

                            #508
                            Re: Owner85-Nl100FR

                            Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
                            Viimsis juba kukeseened või homegrown?
                            Viimsis nii hea elu et saab isegi poest

                            Comment

                            • Dnbftw
                              Pokkerihai
                              • Jul 2010
                              • 1808

                              #509
                              Re: Owner85-Nl100FR

                              Marineeritud seened, öäkk! Et OT poleks siis kindlat meelt Ownerile, küll jälle ownid.

                              Comment

                              • Owner85
                                Klubi Liige
                                • Aug 2009
                                • 2146

                                #510
                                Re: Owner85-Nl100FR

                                SM läks käima,nüüd võiks selle aasta karma seal tagasi joosta!

                                Comment

                                Working...