Owner85-Nl100FR

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Owner85
    Klubi Liige
    • Aug 2009
    • 2146

    #361
    Re: [NL25-50] Starsi FR

    ilmselt enne busti kui SN käes




    $0.10/$0.25 Ante $0.05 No Limit Holdem
    PokerStars
    9 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG ($53.55) 214bb
    UTG+1 ($62.30) 249bb
    MP1 ($62.50) 250bb
    MP2 ($74.13) 297bb
    MP3 ($25.26) 101bb
    CO ($61.57) 246bb
    BTN ($28.25) 113bb
    Hero (SB) ($30.32) 121bb
    BB ($62.50) 250bb

    Pre-Flop: ($0.80, 9 players) owner85 is SB A A
    UTG raises to $1.25, 6 folds, Hero raises to $4, 1 fold, UTG calls $2.75

    Flop: 5 10 3 ($8.70, 2 players)
    Hero bets $6, UTG calls $6

    Turn: 4 ($20.70, 2 players)
    Hero bets $20.27, UTG calls $20.27

    River: Q ($61.24, 2 players)

    Final Pot: $61.24
    UTG shows
    2 A
    Hero shows
    A A

    UTG wins $59.24 (net +$28.92)

    Hero lost $30.32


    5-6x KK vs AA ja muud sitta kamaluga veel
    Last edited by Owner85; 26.12.12, 12:13.

    Comment

    • Owner85
      Klubi Liige
      • Aug 2009
      • 2146

      #362
      Re: [NL25-50] Starsi FR

      Niih,2k VPPd veel teha ilmselt 3.5-4k teen see kuu veel!

      2Kätt ka eilsest

      Suurim võidetud käsi ja istusin sellesse deeplauda 100bb stäkiga ja sitoutisin 930bb stäkkiga :)

      Poker Stars $0.10/$0.25 No Limit Hold'em $0.05 Ante - 7 players - View hand 2045993
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

      UTG: $163.76
      Hero (UTG+1): $110.42
      MP: $30.07
      CO: $34.30
      BTN: $62.05
      SB: $25.00
      BB: $78.50

      Pre Flop: ($0.70) Hero is UTG+1 with 9 T
      UTG calls $0.25, Hero raises to $1.50, 2 folds, BTN calls $1.50, 2 folds, UTG calls $1.25

      Flop: ($5.20) J 8 7 (3 players)
      UTG bets $2, Hero raises to $7.75, BTN folds, UTG raises to $13.50, Hero raises to $30.50, UTG calls $17

      Turn: ($66.20) 3 (2 players)
      UTG bets $39.50, Hero raises to $78.37 all in, UTG calls $38.87

      River: ($222.94) K (2 players - 1 is all in)

      Final Pot: $222.94
      UTG shows K 5 (a pair of Kings)
      Hero shows 9 T (a straight, Seven to Jack)
      Hero wins $220.94
      (Rake: $2.00)

      ja valus käsi ka,selle regi vastu kuidagi tulevad need setupid

      Poker Stars $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 7 players - View hand 2045994
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

      UTG: $25.80
      UTG+1: $26.31
      MP: $41.14
      CO: $13.30
      BTN: $16.67
      Hero (SB): $53.33
      BB: $53.21

      Pre Flop: ($0.35) Hero is SB with 9 9
      1 fold, UTG+1 raises to $0.50, 1 fold, CO calls $0.50, 1 fold, Hero raises to $2.50, BB calls $2.25, 2 folds

      Flop: ($6.00) 2 9 Q (2 players)
      Hero bets $3.50, BB raises to $8, Hero calls $4.50

      Turn: ($22.00) 3 (2 players)
      Hero bets $12.50, BB raises to $25, Hero raises to $42.83 all in, BB calls $17.71 all in

      River: ($107.42) 5 (2 players - 2 are all in)

      Final Pot: $107.42
      Hero shows 9 9 (three of a kind, Nines)
      BB shows Q Q (three of a kind, Queens)
      BB wins $105.92
      (Rake: $1.50)

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #363
        Re: [NL25-50] Starsi FR

        jõudu ja jooksu!

        Comment

        • qbj0hn
          Auk on auk. FAKT!
          • Nov 2008
          • 7091

          #364
          Re: [NL25-50] Starsi FR

          Päris huvitav liin seal setiga. Arvad, et saad nii callides ja turni mängides solid regularilt value seal? Jätame resultsid kõrvale.
          Ise standardis ilma setita küll seal ei jätka kui reg. taolise liini võtab out of the blue, sest sa ei bluffi seal elu sees lihtsalt, keegi ei pane siukest spewi maha.
          See villane on üpris hea mängja ka.
          Imo kõik liinid peale antud liini on paremad.

          Fishi vastu oleks standard, mõtleva mängija vastu mitte.
          Last edited by qbj0hn; 28.12.12, 10:40.

          Comment

          • pikk28
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 6695

            #365
            Re: [NL25-50] Starsi FR

            head jooksu oll ja kubega nõus, suht lolbad liin ilma riidideta

            Comment

            • Owner85
              Klubi Liige
              • Aug 2009
              • 2146

              #366
              Re: [NL25-50] Starsi FR

              okei aga kuidas mängida antud kohas?varasemalt on ta callinud 3beti minu vastu KK ja AA ga!

              1.Kas ajame siis flopis sisse?
              2.Callime turni ja riveri
              3.FOLDIME???

              Comment

              • The_Meer
                Grinder
                • Apr 2010
                • 765

                #367
                Re: [NL25-50] Starsi FR

                3b floppi,kuna me deep ja meil ei ole pos, et ise potiga mängida vastavalt vajadusele

                Comment

                • qbj0hn
                  Auk on auk. FAKT!
                  • Nov 2008
                  • 7091

                  #368
                  Re: [NL25-50] Starsi FR

                  Ajaks flopil vast sisse, vastane on solid, aga suht laggish reg. Siuksel flopil otsa pannes võib su rangeks igasugu huumorit panna.
                  Lisaks nagu ütlesin, veits laggish...ta võib seal flopi FDsid/reatõmbeid ka raiseda, ilusti ta ranges need, ei taha tasuta kaarti anda, omajagu halbu turne.
                  OOP ebamugav muud liini võtta ka.

                  Comment

                  • Priidix
                    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                    • Jun 2009
                    • 2839

                    #369
                    Re: [NL25-50] Starsi FR

                    poh mis liin, klots läheks eniveis sisse

                    Comment

                    • The_Meer
                      Grinder
                      • Apr 2010
                      • 765

                      #370
                      Re: [NL25-50] Starsi FR

                      ei ole ju pohh,mõni raisib floppi FD,pot controllib turni ja sa ei saagi rohkem raha,ainult kaotad

                      Comment

                      • Owner85
                        Klubi Liige
                        • Aug 2009
                        • 2146

                        #371
                        Re: [NL25-50] Starsi FR

                        no FD puhul mõtlesin et las ta drawb,kuna ei usu et ta ära stäkib flopil ja kuna pot nii suur siis turnis saab juba sisse ajada

                        Comment

                        • pikk28
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 6695

                          #372
                          Re: [NL25-50] Starsi FR

                          sa usud, et su donki peale ajab FD-ga nööbid sisse?

                          Comment

                          • qbj0hn
                            Auk on auk. FAKT!
                            • Nov 2008
                            • 7091

                            #373
                            Re: [NL25-50] Starsi FR

                            Algselt postitas Priidix Vaata postitust
                            poh mis liin, klots läheks eniveis sisse
                            Ära levelda Priit :)
                            Ei viitsi nitpickida.

                            Aga jah atm üritame välja figureerida kuidas kõige rohkem plekki kätte saada sellelt tüübilt, see, et tal see top set seal nüüd oli on ebaoluline.
                            Last edited by qbj0hn; 28.12.12, 17:43.

                            Comment

                            • Owner85
                              Klubi Liige
                              • Aug 2009
                              • 2146

                              #374
                              Re: [NL25-50] Starsi FR



                              Viimased 600 VPPd oli juba suht okse kuna viimased päevad igapäev sai lastud 10k +!
                              Uuel aastal nüüd aega materjali läbi töödelda ja paremaks saada!
                              Kui nl 50-100 shoti poleks teinud oleks solid kuu aga 1600$ on ka normal!

                              Uue aasta lootus on 200K VPP!!!

                              Head vanaaasta lõppu kõigile!

                              Comment

                              • qbj0hn
                                Auk on auk. FAKT!
                                • Nov 2008
                                • 7091

                                #375
                                Re: [NL25-50] Starsi FR

                                Well done :)

                                Comment

                                Working...