Owner85-Nl100FR

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Owner85
    Klubi Liige
    • Aug 2009
    • 2146

    #331
    Re: [NL25-50] Starsi FR

    reg hüppas, fish kargas, ollu lõi trummi :)

    Comment

    • SuurSiim
      Julm Donk
      • Oct 2009
      • 85

      #332
      Re: [NL25-50] Starsi FR

      kurb vaadata kui keegi teeb ühe sessiga, terve minu bankrolli :S

      Comment

      • Owner85
        Klubi Liige
        • Aug 2009
        • 2146

        #333
        Re: [NL25-50] Starsi FR

        Kuu kokku koos rb siis ca 3050!
        Limiidiks ainult nl25!
        Järgmine kuu veel 12k VPPd ära vägistada ja Supernova ka olemas!




        Paar päeva tagasi siis quitisin oma ametliku töö,pmst 3 viimast kuud ma juba seal ei käinudki 2 kuud sinist ja palgata puhkust!
        Edasi siis jääb elatus allikateks pokker ja magusamad palad objektidel,kus onuga plaadime!
        Töö quitisin,kuna palka pole 4a tõstetud aga töö juures on igasuguseid imeasju juurde tulnud ja nõudmised töötajale suurenenud,kaasaarvatud ülim kvaliteet (Ale coqi logistikakeskus)
        Kuna suureks hobiks on ka kalastamine sisi nüüd saab seda hakkata nautima kuna töö kellaajad sean endale ise ja püüan kala kuna tahan!
        Eelmine kuu sai ka paat uuesti soetatud
        Last edited by Owner85; 30.11.12, 16:29.

        Comment

        • vapsik
          Klubi Liige
          • Apr 2009
          • 5462

          #334
          Re: [NL25-50] Starsi FR

          Edu!

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #335
            Re: [NL25-50] Starsi FR

            booyaka! head edasiliikumist!

            Comment

            • Kotkas1000
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 2305

              #336
              Re: [NL25-50] Starsi FR

              segane volüüm. Edu!

              Comment

              • Owner85
                Klubi Liige
                • Aug 2009
                • 2146

                #337
                Re: [NL25-50] Starsi FR

                Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                segane volüüm. Edu!
                Jaanuaris tuleb alles volüüm,ma arvan :)

                Comment

                • nombraalne
                  Julm Donk
                  • Mar 2010
                  • 42

                  #338
                  Re: [NL25-50] Starsi FR

                  Väga ilus! Harrastad ka talipüüki?

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #339
                    Re: [NL25-50] Starsi FR

                    Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
                    Jaanuaris tuleb alles volüüm,ma arvan :)
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • Owner85
                      Klubi Liige
                      • Aug 2009
                      • 2146

                      #340
                      Re: [NL25-50] Starsi FR

                      Algselt postitas nombraalne Vaata postitust
                      Väga ilus! Harrastad ka talipüüki?
                      Ja ikka,eelmine talv oli kehva aga see talv tulistan hoolega,oleks vaja saada mõni suurema huviga kamraad ka,mõned sõbrad on aga neil ka nii nagu juhtub!Üksi ka igav käia !

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #341
                        Re: [NL25-50] Starsi FR

                        Sellised kenad graafikud motiveerivad ise ka mängima, aga ei viitsi. Järgmisest aastast tho siiski vist jälle elukutseline, tõenäoliselt vajub ikka semi(elukutseliseks).

                        Comment

                        • nombraalne
                          Julm Donk
                          • Mar 2010
                          • 42

                          #342
                          Re: [NL25-50] Starsi FR

                          Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
                          Ja ikka,eelmine talv oli kehva aga see talv tulistan hoolega,oleks vaja saada mõni suurema huviga kamraad ka,mõned sõbrad on aga neil ka nii nagu juhtub!Üksi ka igav käia !
                          Siis saaksime jõud ühendada, sest üksi veits igav jah. Kalastushuvilistest sõpru mul tartus pole. Ise olen käinud päris usinalt, peamiselt peipsil.
                          Tuleb ainult jääd oodata!

                          Comment

                          • Kotkas1000
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 2305

                            #343
                            Re: [NL25-50] Starsi FR

                            Kalale ma tuleks teiga iga kell. Andke teada!!

                            Comment

                            • Owner85
                              Klubi Liige
                              • Aug 2009
                              • 2146

                              #344
                              Re: [NL25-50] Starsi FR

                              Algselt postitas nombraalne Vaata postitust
                              Siis saaksime jõud ühendada, sest üksi veits igav jah. Kalastushuvilistest sõpru mul tartus pole. Ise olen käinud päris usinalt, peamiselt peipsil.
                              Tuleb ainult jääd oodata!
                              no järelikult hakkame siis talvel käima,sa käid koolis ka vms,et nädala sees on ka vaba aega vms??
                              Ilmselt kui avalaks jääle lubatakse siis minek ja kotkaga konsulteerib ka nigunii,väike plaan ju juba meil soolas :P

                              Comment

                              • pikk28
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 6695

                                #345
                                Re: [NL25-50] Starsi FR

                                pmst

                                Comment

                                Working...