Owner85-Nl100FR

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Owner85
    Klubi Liige
    • Aug 2009
    • 2146

    #241
    Re: Starsi FR @NL25 ning vaikselt ka NL50

    Niih nagu lubatud,viimased 3k on suht homo jooks olnud,ime kohtadest pidin raha ammutama ja eks EV on ka winratega hetkel oma töö teinud:)
    Järgmine update 15k pealt!



    Comment

    • viki
      Grinder
      • Apr 2010
      • 893

      #242
      Re: Starsi FR @NL25 ning vaikselt ka NL50

      Nägin sind laudades.Mul täna 5bi alla EV,aga ka plussis.Edu!

      Comment

      • rohelinekonn
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 3808

        #243
        Re: Starsi FR @NL25 ning vaikselt ka NL50

        kui üle ev ise jooksma hakkad siis enam ev graafikuid ei postita?

        Comment

        • Owner85
          Klubi Liige
          • Aug 2009
          • 2146

          #244
          Re: Starsi FR @NL25 ning vaikselt ka NL50

          kerge pühapäevane õhtu, sai remonditud terve päev ja nagu ikka tavaline kerge grind ja iisi geim :D tegelt küsimus ka, et mis värk selle non showdowniga? miks see plussis ei ole? leak? :S:S

          Comment

          • Konso
            Grinder
            • Nov 2009
            • 936

            #245
            Re: Starsi FR @NL25 ning vaikselt ka NL50

            See sul jube leak jah, et 15 taala miinuses on. Roheline joon graafikul ei ole üldse tähtis, peaasi, et sinine ja punane plussi poole peal on :D

            Btw, nice heater ja lükka EV joon ka juurde

            Comment

            • Cash87
              Vana Tegija
              • Feb 2009
              • 1402

              #246
              Re: Starsi FR @NL25 ning vaikselt ka NL50

              see on NL25 jah?

              Comment

              • kardaanirist
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 3675

                #247
                Re: Starsi FR @NL25 ning vaikselt ka NL50

                Algselt postitas Konso Vaata postitust
                Btw, nice heater ja lükka EV joon ka juurde
                +1.

                pane kõik graphid siis koos EV joonega või ära pane üldse. nii on ka veits nõme kui EV joon on ainult siis graphil, kui alla selle jooksed.

                aga muidu edu!
                Last edited by kardaanirist; 04.04.11, 12:02.

                Comment

                • Owner85
                  Klubi Liige
                  • Aug 2009
                  • 2146

                  #248
                  Re: Starsi FR @NL25 ning vaikselt ka NL50

                  ev on poole peal:) ja NL25 jah,fortunega sai koos sess tehtud

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #249
                    Re: Starsi FR @NL25 ning vaikselt ka NL50

                    ma voin öelda mis v2rk on non-sg'ga kui vastupidise grafi postidad :)

                    Comment

                    • Fortune
                      IP
                      • Oct 2008
                      • 1396

                      #250
                      Re: Starsi FR @NL25 ning vaikselt ka NL50

                      busto?

                      Comment

                      • Owner85
                        Klubi Liige
                        • Aug 2009
                        • 2146

                        #251
                        Re: Starsi FR @NL25 ning vaikselt ka NL50

                        Algselt postitas Fortune Vaata postitust
                        busto?
                        not?:)

                        Comment

                        • Owner85
                          Klubi Liige
                          • Aug 2009
                          • 2146

                          #252
                          Re: Starsi FR @NL25 ning vaikselt ka NL50

                          okei,cut the bulls..t and pics or didnf happend:)
                          paari rummi koksi raha ikka tuli:))


                          natuke kaarti ja max 10 lauda,ning mänguisu and printing moneyz

                          Comment

                          • Owner85
                            Klubi Liige
                            • Aug 2009
                            • 2146

                            #253
                            Re: Starsi FR @NL25 ning vaikselt ka NL50

                            Väike update,volüüm väike aga profit magus:)300 VPPd veel siis kaks boonust ja astun uuesti tagasi Nl25(kuu alguses olin Nl2-Nl5 cashpudi pärast)

                            Comment

                            • Owner85
                              Klubi Liige
                              • Aug 2009
                              • 2146

                              #254
                              Re: Starsi FR @NL25 ning vaikselt ka NL50

                              Reedel siis sai alustatud @spordibaasi freerolliga!

                              Esimesel levelil 4 limpi ison tummiselt KJ,üks donk callib,flop K4x,betib kohe välja,panen otsa ja ütleb AI ,hõikan svensale et pane uued chpidi mulle valmis ja callin OBV K4 vastas ja siis svensa vastab et täna freesout GG:) Langesin esimesena kohe siis aga hakkasin jooki lammutama ja nii leidsingi ennast peagi illukast koos dogersi,muusiku ja mingiti piffidega,rokisime 200ga ning mingi aeg olime juba olympsi cashi lauas,seal lasime ommikuni kuni laud kinni pandi,tarmonaator lõpetas enne lõppu ära ja lasi ühe venna lauda(kellega sai pärast mõned koksid tehtud ja juttuaetud,ning välja tuli et tegu oli Tutanhamoniga LOOL,viimane käsi oli 669 jamänguks pinaapple,ning foldisin kuna ei viitsinud setmineda,OBV floppi KÕMM 6xx viimane pott oligi mingi 500-600 € mille oleks tasku pannud(tasu kohe et ei viitsi:)
                              Enivai koju ei jõudnudki,silmad sai võõras voodis lahti tehtud ja sammud seatud peale dušši tagasi baasi,kus tegin A mängu xxx kaardijooksuga,pmts sitast saia,esimesed 8 cashisid ja OBV mina bubbles FFS,viimane käsi siis ründasin kui blindid 3/6k ja mul alles 16k vms ning käeks 88 ja ohh mis imet BB leiab ju AA ja hero out!

                              Comment

                              • kjmrc
                                Pokkerihai
                                • Aug 2009
                                • 4541

                                #255
                                Re: Starsi FR @NL25 ning vaikselt ka NL50

                                Lol.. nice teema :) A mul küsimus, et mis pileti sealt spordibaasist saab? Ning nagu aru saan on see +r freeroll olnud, ehk siis palju rebuy maksab?

                                Comment

                                Working...