Owner85-Nl100FR

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • K2snakas
    Pokkerihai
    • Feb 2009
    • 2388

    #61
    Re: Wnr85,kalal @Pacificus!

    vähe k2si kh juu, et seda set% vaadata ja QQ kütaks pre otsa!

    Comment

    • Owner85
      Klubi Liige
      • Aug 2009
      • 2146

      #62
      Re: Wnr85,kalal @Pacificus!

      väike paus sellest pokkerist nüüd,14BI alla EV ja 15BI 3mepäevaga,äitähh kuldsed riverid ja türastunud dongid kes lihtsalt aru ei sa et 46o EI OLE COLD CALL CARDS!

      Comment

      • M6niste
        Õpihimuline Mängur
        • Oct 2009
        • 345

        #63
        Re: Wnr85,kalal @Pacificus!

        Pacificus on üks väga kuldne reegel, vähemalt minu jaoks on nii :D Peale alla EV jooksu ja pikka ja lõpmatuna tunduvat downswingi tuleb korralik heater Ja oi kus need fishid siis maksavad kõiksugu asju kinni. Nii et - Never give up!

        Comment

        • Owner85
          Klubi Liige
          • Aug 2009
          • 2146

          #64
          Re: Wnr85,kalal @Pacificus!

          Tänud lohutamise eest esimesed uued shottid tulevad ilmselt reede öösel

          Comment

          • Owner85
            Klubi Liige
            • Aug 2009
            • 2146

            #65
            Re: Wnr85,kalal @Pacificus!

            täna peale dogersi juures tema sessi pealt vaadates ja ESTPatricku NL10 6max video vb jba 3mandat korda ülevaadates sain isu tagasi ja tuli 3500 käega +4.5BI kuigi 2 BI -EV,kokku viimase 15k olen nüüd 16BI -EV aga grindin välja selle ja ue boonuse vabastasin ka tna:)hakkab vast uuesti üles mäge minema!

            Comment

            • Owner85
              Klubi Liige
              • Aug 2009
              • 2146

              #66
              Re: Wnr85,kalal @Pacificus!

              Hetkel siis pacificus colaga jahtimas WSOP pakette:)hetkel endal triple up!
              Edu mulle:P

              Comment

              • Owner85
                Klubi Liige
                • Aug 2009
                • 2146

                #67
                Re: Wnr85,kalal @Pacificus!

                and im out,sai oldud prf AI KKvsKK :) ja lõpu käsi AK,flop AKJ,turn blank seal shovesimie ja villianil käes QT:( 167/297 minu koht siis!

                Comment

                • Owner85
                  Klubi Liige
                  • Aug 2009
                  • 2146

                  #68
                  Re: Wnr85,kalal @Pacificus!


                  Suurem sess sai tehtud kuna paar päeva ei tulnud ühtegi mängu minutit,esimesed 3k kätt ei saanud kuidagi +poole ja kui kord jooksma hakkasin siis oli juba hea!
                  Erilist tohmanit sai ka kohatud statsidega 100/40/4 esimest korda nägin ja kõik mängitud käed mis tegi pea 100 mängis kaasa ja 90% oli mingi 10-15bb raisor koguaeg,ilme vend oli :)
                  Ühesõnaga olen tagasi kus olin 1märtsil,tänu RB ja boonusele ikka plussis aga BR on tagasi samas kohas,kuna ku nii swingiselt hakkas!

                  Comment

                  • Owner85
                    Klubi Liige
                    • Aug 2009
                    • 2146

                    #69
                    Re: Wnr85,kalal @Pacificus!



                    Kaua tehtud kaunike!Esimene siis

                    Comment

                    • Dogers
                      Pokkerihai
                      • Dec 2008
                      • 2500

                      #70
                      Re: Wnr85,kalal @Pacificus!

                      hehe, päris pikk royal :D

                      Comment

                      • camu
                        Super Moderaator
                        • Jan 2009
                        • 3411

                        #71
                        Re: Wnr85,kalal @Pacificus!

                        Q6

                        Comment

                        • Owner85
                          Klubi Liige
                          • Aug 2009
                          • 2146

                          #72
                          Re: Wnr85,kalal @Pacificus!

                          Algselt postitas camu Vaata postitust
                          Q6
                          Q:J: obv

                          Comment

                          • camu
                            Super Moderaator
                            • Jan 2009
                            • 3411

                            #73
                            Re: Wnr85,kalal @Pacificus!

                            Mõtlesin seda openlimbi teemalt utg 22-66 pocketiga. Vaatasin enda hemi üle, u.1000 kätt ja 99bb/100.
                            NL50 20bb100.
                            Seda siis juhul kui lauas 6 inimest.

                            Comment

                            • Owner85
                              Klubi Liige
                              • Aug 2009
                              • 2146

                              #74
                              Re: Wnr85,kalal @Pacificus!

                              Algselt postitas camu Vaata postitust
                              Mõtlesin seda openlimbi teemalt utg 22-66 pocketiga. Vaatasin enda hemi üle, u.1000 kätt ja 99bb/100.
                              NL50 20bb100.
                              Seda siis juhul kui lauas 6 inimest.
                              peaks ka üle vaatama,otsima leake ja väikse analüüsi tõmbama

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #75
                                Re: Wnr85,kalal @Pacificus!

                                hahe, sa ei püsi püstigi, ära hetkel leake otsi :D

                                Comment

                                Working...