Re: -Myst- alustamas grindimist starsis...

mudas on ikke fishe palju ;D kõige lahedam on kui hemi näitab juba sinivaala märki siis oota kätt ja kütta nuppe!
paar head foldi,paar halba bluffi ja mõned suckoudid tõmmati minu vastu aga üldiselt läheb normilt!
statsid 15/12/7
Ja kuldsed sõnad on ikka et bluffida ei tasu mudas,kui teed prf ja flopis ei hiti ja teed c-beti ja ikka callib ära siis targem on alla anda sest fish enam seal alla ei anna ja üldse on neil Ax-Kx nuts hitib flopis siis kickerit ta enam ei vaata vaid surub nii kuis jõuab

mudas on ikke fishe palju ;D kõige lahedam on kui hemi näitab juba sinivaala märki siis oota kätt ja kütta nuppe!
paar head foldi,paar halba bluffi ja mõned suckoudid tõmmati minu vastu aga üldiselt läheb normilt!
statsid 15/12/7
Ja kuldsed sõnad on ikka et bluffida ei tasu mudas,kui teed prf ja flopis ei hiti ja teed c-beti ja ikka callib ära siis targem on alla anda sest fish enam seal alla ei anna ja üldse on neil Ax-Kx nuts hitib flopis siis kickerit ta enam ei vaata vaid surub nii kuis jõuab
Comment