Litsid, raisk!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vapsik
    Klubi Liige
    • Apr 2009
    • 5462

    #1171
    Re: [NL-50 6-max/FR] Tere, talv!

    Kuu alguses sai rohkem niisama ringi dongata ja vähekene HU ja 6-max hypereid teha, aga lõpus enamasti NL-50 FR ja aeg-jalt mõni käsi HUd ja FRi ka. 6-maxis tuli umbes 30k kätt ja winrate 7bb kandis. Mängutunde kuskil 60.

    Turnade graafikut ei hakka panema. Mingi 250 mängu ja +43,65$
    Cashi graafik näitab +1421,95$, aga seealt üks rit pot puudu.
    Kokku +1519,85. Boonuseid ei hakkanud see kuu veel võtma.

    Vaikselt üritan ka Supernova tempot hoida, aga arvatavasti järgmistel kuudel nii palju aega selle jaoks ei ole. See kuu 8505,91 VPPd ja 29770,685 FPPd. Tore oleks kui järgmine kuu teeks 7,5k VPPd. Hea kuu alguse korral proovin jõudu NL-100s.

    Punast joont ei biidi enam :(

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • hoss23
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 2551

      #1172
      Re: [NL-50 6-max/FR] Tere, talv!

      Väga solid, tubli Veiko!

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #1173
        Re: [NL-50 6-max/FR] Tere, talv!

        nummi

        Comment

        • pikk28
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 6695

          #1174
          Re: [NL-50 6-max/FR] Tere, talv!

          lemmik

          Comment

          • vapsik
            Klubi Liige
            • Apr 2009
            • 5462

            #1175
            Re: [NL-50 6-max/FR] Tere, talv!

            Närviline ja kergelt tuju rikkuv kuu alguses. Loodetavasti järgmine nädal hakkavad asjad jälle üles mäge minema:

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • Mr_Kenny
              Vana Tegija
              • Jun 2011
              • 1357

              #1176
              Re: [NL-50 6-max/FR] Tere, talv!

              Viktor Traktor. Väike svonks ole ikka asja eest.

              Comment

              • vapsik
                Klubi Liige
                • Apr 2009
                • 5462

                #1177
                Re: [NL-50 6-max/FR] Tere, talv!

                :(

                Comment

                • nikitheone
                  Mr. Puujalg
                  • Aug 2009
                  • 6446

                  #1178
                  Re: [NL-50 6-max/FR] Tere, talv!

                  kuda kuu läheb?
                  &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                  Comment

                  • vapsik
                    Klubi Liige
                    • Apr 2009
                    • 5462

                    #1179
                    Re: [NL-25 FR] Tere, pikk ja pastilaa!

                    Keegi tuletagu meelde, et ma peale 10ndat hakkas jälle pokkerit toksima, mitte ei raiskaks aega niisama.

                    Aitäh!

                    Comment

                    • hoss23
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 2551

                      #1180
                      Re: [NL-25 FR] Tere, pikk ja pastilaa!

                      Comment

                      • pastilaa
                        kuum poiss
                        • Apr 2009
                        • 7518

                        #1181
                        Re: [NL-25 FR] Tere, pikk ja pastilaa!

                        Algselt postitas vapsik Vaata postitust
                        Keegi tuletagu meelde, et ma peale 10ndat hakkas jälle pokkerit toksima, mitte ei raiskaks aega niisama.

                        Aitäh!

                        emo värk

                        Comment

                        • vapsik
                          Klubi Liige
                          • Apr 2009
                          • 5462

                          #1182
                          Re: [NL-25 FR] Tere, pikk ja pastilaa!

                          Ei viitsi vist enam jamada. Võtsin viimased doltsikud välja täna.

                          Väga vist biiti ei jaga enam ning pole aega ja viitsimist mängu kallal vaeva näha.

                          Rahast hakkab ka kahju.

                          Tsauki!

                          Comment

                          • pikk28
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 6695

                            #1183
                            Re: [NL-25 FR] Tere, pikk ja pastilaa!

                            Osta viimaste rahade eest iphone. Edu tegemistes!

                            Comment

                            • hoss23
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 2551

                              #1184
                              Re: [NL-25 FR] Tere, pikk ja pastilaa!

                              Kahju, et selline talent on Eesti maa peal raisku lastud :(.
                              Ehk veab siis armastuses....
                              Kõike paremat edasises elus.

                              Comment

                              • pastilaa
                                kuum poiss
                                • Apr 2009
                                • 7518

                                #1185
                                Re: [NL-25 FR] Tere, pikk ja pastilaa!

                                soovitan emo musa

                                Comment

                                Working...