Litsid, raisk!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vapsik
    Klubi Liige
    • Apr 2009
    • 5462

    #1141
    Re: Ma pole juut

    Tahaks jubedalt foldida siin või mida prod arvavad?

    Erilist infi pole. MP on mingi tundmatum vend, paarikümnene käe peale midagi väga erilist pole teinud (ehk siis mingi täisdonk igastahes pole).

    SB on selline tavaline vbla vähe agromat sorti regular.


    Poker Stars $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 2053315
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    BB: $33.70
    UTG: $23.56
    MP: $50.00
    Hero (CO): $58.15
    BTN: $61.49
    SB: $105.60

    Pre Flop: ($0.75) Hero is CO with 5 5
    1 fold, MP raises to $1.75, Hero calls $1.75, 1 fold, SB calls $1.50, 1 fold

    Flop: ($5.75) 5 A 6 (3 players)
    SB checks, MP checks, Hero bets $4, SB raises to $10, MP raises to $22

    Comment

    • pastilaa
      kuum poiss
      • Apr 2009
      • 7518

      #1142
      Re: Ma pole juut

      sa peaks nii proovima:

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • vapsik
        Klubi Liige
        • Apr 2009
        • 5462

        #1143
        Re: Ma pole juut

        10 päeva vaikselt NL-50s lasknud. Korraks proovisin hypereid ka, aga sealt midagi head ei tulnud ja pmst BE. Pea 4k VPPd ka olemas.

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • pikk28
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 6695

          #1144
          Re: Ma pole juut

          Comment

          • Owner85
            Klubi Liige
            • Aug 2009
            • 2146

            #1145
            Re: Ma pole juut

            Lõpuks leidsid printerile stepsli üles :) (Y)

            Comment

            • vapsik
              Klubi Liige
              • Apr 2009
              • 5462

              #1146
              Re: Ma pole juut

              Panin TCOOPi kava paika:

              17.01 19:00 01 NL Hold'em (6-Max) $27.00
              17.01 23:00 03 NLHold'em (Knockout) $215.00
              18.01 01:00 04 NLHold'em $55.00
              19.01 19:00 10 NL Hold'em (Rebuys,3x-Turbo) $11.00
              19.01 21:00 11 NL Hold'em (Heads-Up) $109.00
              20.01 02:00 13 Saturday Speedway TCOOP Special $33.00
              20.01 18:30 15 NL Hold'em (6-Max, Hyper-Turbo) $82.00
              20.01 20:30 17 NL Hold'em(1R1A) $109.00
              21.01 01:30 19 Sunday Supersonic TCOOP Special (Hyper-Turbo) $215.00
              21.01 17:00 21 NL Hold'em (4-Max) $27.00
              21.01 21:00 23 NL Hold'em (6-Max,Hyper-Turbo) $215.00
              22.01 21:00 25 NL Hold'em $215.00
              23.01 01:00 27 NL Hold'em (Rebuys,2x-Turbo) $27.00
              23.01 15:00 28 NL Hold'em (2xChance) $82.00
              23.01 17:00 29 NL Hold'em (Shootout,Super-Knockout) $215.00
              25.01 15:00 36 NL Hold'em (6-Max) $82.00
              26.01 17:00 40 HORSE $215.00
              27.01 13:00 45 NLHold'em $109.00
              27.01 18:00 46 NLHold'em (replacesSundayWarm-Up) $215.00
              27.01 22:30 49 NLHold'emMainEvent $700.00
              28.01 01:30 50 Sunday Supersonic-TCOOP Wrap Party (Hyper-Turbo) $215.00

              Eeldus on, et oma 27$ ticketiga hitin hea summa esimeselt evendilt ja saan sellest eest teisi turnasid teha.

              Comment

              • hakkameimema
                Õpihimuline Mängur
                • Aug 2011
                • 349

                #1147
                Re: Ma pole juut

                Ilus kava. Loodame, et tahab tulla... GL

                Comment

                • qbj0hn
                  Auk on auk. FAKT!
                  • Nov 2008
                  • 7091

                  #1148
                  Re: Ma pole juut

                  balla, gl

                  Comment

                  • Fortune
                    IP
                    • Oct 2008
                    • 1396

                    #1149
                    Re: Ma pole juut

                    gl esimesel turkal siis.

                    Comment

                    • Owner85
                      Klubi Liige
                      • Aug 2009
                      • 2146

                      #1150
                      Re: Ma pole juut

                      3173$ saaks kõva puhkuse ala Bahamal lubada :))
                      Aga edu ja pane ME kinni siis võid endale saare osta vaiksesse ookeani :)

                      Comment

                      • vapsik
                        Klubi Liige
                        • Apr 2009
                        • 5462

                        #1151
                        Re: Ma pole juut

                        Algselt postitas Fortune Vaata postitust
                        gl esimesel turkal siis.
                        TyTy

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #1152
                          Re: Ma pole juut

                          Algselt postitas vapsik Vaata postitust
                          Panin TCOOPi kava paika:

                          17.01 19:00 01 NL Hold'em (6-Max) $27.00
                          17.01 23:00 03 NLHold'em (Knockout) $215.00
                          18.01 01:00 04 NLHold'em $55.00
                          19.01 19:00 10 NL Hold'em (Rebuys,3x-Turbo) $11.00
                          19.01 21:00 11 NL Hold'em (Heads-Up) $109.00
                          20.01 02:00 13 Saturday Speedway TCOOP Special $33.00
                          20.01 18:30 15 NL Hold'em (6-Max, Hyper-Turbo) $82.00
                          20.01 20:30 17 NL Hold'em(1R1A) $109.00
                          21.01 01:30 19 Sunday Supersonic TCOOP Special (Hyper-Turbo) $215.00
                          21.01 17:00 21 NL Hold'em (4-Max) $27.00
                          21.01 21:00 23 NL Hold'em (6-Max,Hyper-Turbo) $215.00
                          22.01 21:00 25 NL Hold'em $215.00
                          23.01 01:00 27 NL Hold'em (Rebuys,2x-Turbo) $27.00
                          23.01 15:00 28 NL Hold'em (2xChance) $82.00
                          23.01 17:00 29 NL Hold'em (Shootout,Super-Knockout) $215.00
                          25.01 15:00 36 NL Hold'em (6-Max) $82.00
                          26.01 17:00 40 HORSE $215.00
                          27.01 13:00 45 NLHold'em $109.00
                          27.01 18:00 46 NLHold'em (replacesSundayWarm-Up) $215.00
                          27.01 22:30 49 NLHold'emMainEvent $700.00
                          28.01 01:30 50 Sunday Supersonic-TCOOP Wrap Party (Hyper-Turbo) $215.00

                          Eeldus on, et oma 27$ ticketiga hitin hea summa esimeselt evendilt ja saan sellest eest teisi turnasid teha
                          Ilus kava. Loodan, et Out of Money% on 100%!

                          Lol ja mõnus valge tekst

                          Comment

                          • qbj0hn
                            Auk on auk. FAKT!
                            • Nov 2008
                            • 7091

                            #1153
                            Re: Ma pole juut

                            rofl , wp :D

                            Comment

                            • pastilaa
                              kuum poiss
                              • Apr 2009
                              • 7518

                              #1154
                              Re: Ma pole juut

                              confirmed:
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • Owner85
                                Klubi Liige
                                • Aug 2009
                                • 2146

                                #1155
                                Re: Ma pole juut

                                ai kui hästi on giding tekst tehtud,wp :D

                                Comment

                                Working...