Litsid, raisk!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vapsik
    Klubi Liige
    • Apr 2009
    • 5462

    #571
    Re: PLO PRO

    NL-50 graafik siis selline peale 100k kätt. Jubedalt üle EV jooksen. EV joont ei hakanud panema, sest mõni ei saaks vist aasta lõpuni magada, kui seda näeks.

    Comment

    • Pahvak
      Pastilaa?? Ei!
      • Dec 2008
      • 4431

      #572
      Re: PLO PRO

      No money fr, Vapsik is solid.
      Fullstacks have more fun.

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #573
        Re: PLO PRO

        Maru!

        Comment

        • vapsik
          Klubi Liige
          • Apr 2009
          • 5462

          #574
          Re: PLO PRO

          Ty!

          Tegin veerand milli ka ja mincash.

          Päris valus flipi kaotus oli: http://www.handconverter.com/hands/660342

          Paar kätt hiljem mõlemal flopis TP mul K kikker talle A ja käsi hiljem out QQ vs tema KK.

          Comment

          • vapsik
            Klubi Liige
            • Apr 2009
            • 5462

            #575
            Re: PLO PRO

            Event 1, M, 3787 of 6783

            Lõpp enda lollusega + vahe peal veel paar rumalust ja üks biit minu kahjuks. Tasemelt üsna korralik, aga samas igati mängitav turniir.

            Comment

            • vapsik
              Klubi Liige
              • Apr 2009
              • 5462

              #576
              Re: PLO PRO

              Low-l veel sees. Niisama veits spämmin oma teemat nüüd:

              Krt vale käsi.

              Comment

              • vapsik
                Klubi Liige
                • Apr 2009
                • 5462

                #577
                Re: PLO PRO

                Event 1, L, 6346 of 27035

                Ise väga hästi ei mänginud ja lõpus paar nii ja naa kohta ning out. Täiega tiltis ka juba, aga kohe hakkavad uued.

                Comment

                • vapsik
                  Klubi Liige
                  • Apr 2009
                  • 5462

                  #578
                  Re: PLO PRO

                  Kui nii edasi mängin, siis lihtsalt raiskan pool kuud ära ja muhvigi ei võida, aga kuna taipupolele ja pastilaale sai 10% kogu võitudest lubada, siis nende pärast peab paremini pingutama.

                  Comment

                  • vapsik
                    Klubi Liige
                    • Apr 2009
                    • 5462

                    #579
                    Re: PLO PRO

                    Krdi vastik haigus veel ka kallal :(

                    Comment

                    • vapsik
                      Klubi Liige
                      • Apr 2009
                      • 5462

                      #580
                      Re: PLO PRO

                      Iga natukese aja tagant conennction probleemid. Üks pot läks ka kaotsi seepärast :(

                      Comment

                      • vapsik
                        Klubi Liige
                        • Apr 2009
                        • 5462

                        #581
                        Re: PLO PRO

                        Njah. Busto lõplikult.

                        GG!


                        Poker Stars $0.01/$0.02 No Limit Hold'em - 5 players - View hand 780869
                        The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                        CO: $1.54
                        BTN: $0.77
                        SB: $2.91
                        Hero (BB): $2.30
                        UTG: $2.97

                        Pre Flop: ($0.03) Hero is BB with 8 9
                        UTG calls $0.02, 1 fold, BTN calls $0.02, 1 fold, Hero raises to $2.30 all in, UTG calls $2.28, 1 fold

                        Flop: ($4.63) A 9 5 (2 players - 1 is all in)

                        Turn: ($4.63) 3 (2 players - 1 is all in)

                        River: ($4.63) 7 (2 players - 1 is all in)

                        AQ oli. Enne õpetasin ka, et ma shoven iga käega ja ei ole mõtet limp foldida. Umbes viiendal katsel üks sai aru ka sellest lõpuks.

                        Comment

                        • EdgarP
                          Õpihimuline Mängur
                          • Jan 2009
                          • 368

                          #582
                          Re: PLO PRO

                          Algselt postitas vapsik Vaata postitust
                          Njah. Busto lõplikult.

                          GG!


                          Poker Stars $0.01/$0.02 No Limit Hold'em - 5 players - View hand 780869
                          The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                          CO: $1.54
                          BTN: $0.77
                          SB: $2.91
                          Hero (BB): $2.30
                          UTG: $2.97

                          Pre Flop: ($0.03) Hero is BB with 8 9
                          UTG calls $0.02, 1 fold, BTN calls $0.02, 1 fold, Hero raises to $2.30 all in, UTG calls $2.28, 1 fold

                          Flop: ($4.63) A 9 5 (2 players - 1 is all in)

                          Turn: ($4.63) 3 (2 players - 1 is all in)

                          River: ($4.63) 7 (2 players - 1 is all in)

                          AQ oli. Enne õpetasin ka, et ma shoven iga käega ja ei ole mõtet limp foldida. Umbes viiendal katsel üks sai aru ka sellest lõpuks.

                          Kas tohib küsida, mis rolliga juhtus? biitisid ju räigelt nl25te?

                          EDIT: või langesin leveli ohvriks ?
                          Last edited by EdgarP; 30.06.10, 02:46.

                          Comment

                          • rohelinekonn
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 3808

                            #583
                            Re: PLO PRO

                            hi hi hii

                            Comment

                            • vapsik
                              Klubi Liige
                              • Apr 2009
                              • 5462

                              #584
                              Re: PLO PRO

                              Algselt postitas EdgarP Vaata postitust
                              Kas tohib küsida, mis rolliga juhtus? biitisid ju räigelt nl25te?

                              EDIT: või langesin leveli ohvriks ?
                              Võtsin kõik raha välja. 2k FPP eest suutsin natukene üles saada ja selle raha eest tegin 109$ turna veel, aga ei tulnud sest väiksest gamblest midagi head.

                              Comment

                              • pikk28
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 6695

                                #585
                                Re: PLO PRO

                                väkke minek?

                                Comment

                                Working...