Litsid, raisk!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • seep
    Grinder
    • Dec 2009
    • 698

    #331
    Re: PLO PRO

    Mis limiidi graafik see on?!? Igastahes väääga bueno!

    Comment

    • vapsik
      Klubi Liige
      • Apr 2009
      • 5462

      #332
      Re: PLO PRO

      Loodetavasti keegi võtab selle postist ka natukene eeskuju.

      Igastahes peaks aeg olema nii kaugel, et tegemist on minu 2000 postiga ning sellise kena arvu puhul võiks rääkida ma millestki asjalikust. Kuna ma suht laisk olen ja mingit head teemat pähe ei tulnud, siis ma mingit kasuliku artiklit ei hakanud tegema ning otsustasin video kasuks.

      Tegemist siis NL-5 videoga. Mingit naljat siit ei leia, aga loodetavasti kõige mikromate limiitide mehed saavad natukene targemaks.

      Hoiatused:
      1. Kõike minu jutt ei tasu puhta kullana võtta ning kui mõni asi jääb segaseks või tundub vale, siis tasuks kindlasti sellel teemal sõna võtta.
      2. Video kvaliteet pole just kõige parem, kuna taga käib mingi müra + minu diktsioon on ka kehvapoolne

      Igasugune tagasiside on igati oodatud.

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #333
        Re: PLO PRO

        Mul saab kohe täis 1000, aga kahjuks pole minu omad pooltki nii sisukad olnud, kui sinu postitused. Nagu ka näha minu antud postitusest...

        Comment

        • vapsik
          Klubi Liige
          • Apr 2009
          • 5462

          #334
          Re: PLO PRO

          Algselt postitas pastilaa
          Mul saab kohe täis 1000, aga kahjuks pole minu omad pooltki nii sisukad olnud, kui sinu postitused. Nagu ka näha minu antud postitusest...
          Viimane aeg siis midagi ette võtta ses suhtes.

          Comment

          • Kajeera
            Jube Noob
            • Feb 2009
            • 130

            #335
            Re: PLO PRO

            Laen alla ;D

            Comment

            • seep
              Grinder
              • Dec 2009
              • 698

              #336
              Re: PLO PRO

              Mingi koht oli kus sa olid buttonil T9s, sinuni oli folditud..., minuarust oleks seal pidanud blind steali tegema... ning kui õnneks oleks läinud, siis oleks ka miskit head kätte saanud ning ühe venna tühjaks riisunud... Ja sa võiksid selle proge lingi anda^.^

              EDIT: ning mulle jäi mulje, et squeezid liiga palju... üldjuhul need dongid callivad sind pasaga maha ja saavad oma käe kätte ning kotivad ära...

              Comment

              • vapsik
                Klubi Liige
                • Apr 2009
                • 5462

                #337
                Re: PLO PRO

                Algselt postitas seep
                Mingi koht oli kus sa olid buttonil T9s, sinuni oli folditud..., minuarust oleks seal pidanud blind steali tegema... ning kui õnneks oleks läinud, siis oleks ka miskit head kätte saanud ning ühe venna tühjaks riisunud... Ja sa võiksid selle proge lingi anda^.^

                EDIT: ning mulle jäi mulje, et squeezid liiga palju... üldjuhul need dongid callivad sind pasaga maha ja saavad oma käe kätte ning kotivad ära...
                No ongi hea ju kui nad pasaga callivad meie vastu ja mida rohkem raha PF hea käega sisse saab, siis seda parem.

                Mis proget mõtled?

                Comment

                • Kajeera
                  Jube Noob
                  • Feb 2009
                  • 130

                  #338
                  Re: PLO PRO

                  Algselt postitas Vapsik
                  No ongi hea ju kui nad pasaga callivad meie vastu ja mida rohkem raha PF hea käega sisse saab, siis seda parem.

                  Mis proget mõtled?
                  mõtleb äkki seda assistanti

                  Comment

                  • vapsik
                    Klubi Liige
                    • Apr 2009
                    • 5462

                    #339
                    Re: PLO PRO

                    Algselt postitas Kajeera
                    mõtleb äkki seda assistanti

                    Comment

                    • seep
                      Grinder
                      • Dec 2009
                      • 698

                      #340
                      Re: PLO PRO

                      Tänud!:)

                      Comment

                      • vapsik
                        Klubi Liige
                        • Apr 2009
                        • 5462

                        #341
                        Re: PLO PRO

                        23,2$

                        E: Arvetuse pidamiseks, ei tasu väga tähele panna seda. Teen Turbokat täna ja võtan mõned suuremad turnad kõrvale (osalejate poolest obv).

                        Comment

                        • vapsik
                          Klubi Liige
                          • Apr 2009
                          • 5462

                          #342
                          Re: PLO PRO

                          Võib-olla midagi väikset veel donkan, aga üldjoontes on detsembriga kõik, sest aastavahetus tulekul ja enne seda tahaks veel paar kooliasja ära teha:

                          Jõuluhiiter ja ülifishised lauad päästsid kuu ära ja ei teagi kohe, kus limiidis uuel aastal alustan. Kardetavasti saab olema NL-25 jällegist, sest kõrgemal ärritun natukene liiga kergesti ja spewin jubedalt, mida näitab ka punane joon, mis on hakkanud jälle taevasse liikuma:




                          Igast sit and go-de ning värkidega tuli veel 237$ vist ehk siis kuu kokku natukene üle 2500$, sest nagu tavaks on saanud, siis mingied boonuseid ei võtnud.

                          Comment

                          • rohelinekonn
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 3808

                            #343
                            Re: PLO PRO

                            suht sick. Vast biidin kah ühel päeval mängu

                            Comment

                            • Supsti
                              Grinder
                              • Dec 2008
                              • 863

                              #344
                              Re: PLO PRO

                              WOW, kuidas see punane joon nii taevasse minna saab? Vaatasin sul seda nl25 videot ka, selle järgi polnud küll midagi sellist näha. Tunduks lausa nagu jätad palju valuet saamata? Või mis..

                              Comment

                              • vapsik
                                Klubi Liige
                                • Apr 2009
                                • 5462

                                #345
                                Re: PLO PRO

                                Algselt postitas Supsti
                                Tunduks lausa nagu jätad palju valuet saamata? Või mis..
                                Raske öelda, vähemalt NL-25s, kus see joon ka kõvasti tõusnud on winrate samal tasemel. Käsi muidugi väga palju pole (kuskil 33k).

                                Comment

                                Working...