Litsid, raisk!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vapsik
    Klubi Liige
    • Apr 2009
    • 5462

    #151
    Re: PLO PRO

    Peab vist hommikuti varem tõusma hakkama. Täna millegi pärast läks varakult uni ära ja kuskil poole kümnest praeguseni olid lauad kõvasti paremad kui õhtusel ajal.

    Vastane suht donki tüüpi vend (37/24/3). Kas oleks võinud midagi teisiti teha? Endas hakkab selline metsik nit jälle välja lööma ja mitmetes kohtades on riveril jäänud suurem value võtmata.

    No-Limit Hold'em, $0.25 BB (8 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    Button ($25)
    SB ($25.10)
    BB ($25)
    UTG ($27.85)
    UTG+1 ($25)
    MP1 ($25)
    MP2 ($15)
    Hero (CO) ($34.25)

    Preflop: Hero is CO with 10, 10
    UTG bets $1.35, 3 folds, Hero calls $1.35, 3 folds

    Flop: ($3.05) 2, 7, 9 (2 players)
    UTG bets $1, Hero raises $3, UTG calls $2

    Turn: ($9.05) Q (2 players)
    UTG bets $1, Hero raises $5.50, UTG calls $4.50

    River: ($20.05) 3 (2 players)
    UTG bets $1, Hero calls $1

    Total pot: $22.05

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Vähemalt suutsin ühe LAG regulari vastu õige foldi teha:

    No-Limit Hold'em, $0.25 BB (7 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    SB ($25)
    BB ($25)
    UTG ($19.25)
    Hero (MP1) ($27.55)
    MP2 ($25.10)
    CO ($20.40)
    Button ($28.65)

    Preflop: Hero is MP1 with A, Q
    1 fold, Hero bets $1, 2 folds, Button calls $1, 2 folds

    Flop: ($2.35) 3, 5, A (2 players)
    Hero bets $1.50, Button raises $5, Hero folds

    Total pot: $5.35

    Results:
    Button had 3, 3 (three of a kind, threes).
    Outcome: Button won $8.60

    Comment

    • pikk28
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 6695

      #152
      Re: PLO PRO

      Algselt postitas Vapsik
      Peab vist hommikuti varem tõusma hakkama. Täna millegi pärast läks varakult uni ära ja kuskil poole kümnest praeguseni olid lauad kõvasti paremad kui õhtusel ajal.
      olen ka seda tähele pannud. õhtuti on krdi agressiivsed dongid. eile mulle shoveti flopis 2 daalases potis, siis mõned lihtsalt bettisid 6 daala, kui pott oli 2,5 jne jne.

      Comment

      • vapsik
        Klubi Liige
        • Apr 2009
        • 5462

        #153
        Re: PLO PRO

        Algselt postitas Vapsik
        Vahetasin starsi avatari üle pika aja, kes tahab kuldset luckboxi, siis ehk tasub minu vana avatari proovida.
        Panin oma vana avatari tagasi ja täna sain sellega jälle mängida:

        Comment

        • pikk28
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 6695

          #154
          Re: PLO PRO

          Algselt postitas Vapsik
          Panin oma vana avatari tagasi ja täna sain sellega jälle mängida:

          väga ilus. krt ma seda karu näen, siis juba tahan laudu vahetada. ei meeldi sinuga ühes lauas mängida. ebamugav

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #155
            Re: PLO PRO

            oleks mul ka kuldset lakboxi kui ainutl k2ed vastu peaksid .. aga hui .. nagu 40k kätt anaali oleks veel v2he

            Comment

            • vapsik
              Klubi Liige
              • Apr 2009
              • 5462

              #156
              Re: PLO PRO

              Ise varastasid mult mõnuga potte täna :) ja ega mingit suurt actionit meie vahel pole olnud ka, nii et ei tasu karta väga. Lisaks sellele ma suht nit ka viimasel ajal.

              Comment

              • pikk28
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 6695

                #157
                Re: PLO PRO

                Algselt postitas leits
                oleks mul ka kuldset lakboxi kui ainutl k2ed vastu peaksid .. aga hui .. nagu 40k kätt anaali oleks veel v2he
                lol

                Comment

                • vapsik
                  Klubi Liige
                  • Apr 2009
                  • 5462

                  #158
                  Re: PLO PRO

                  Algselt postitas leits
                  oleks mul ka kuldset lakboxi kui ainutl k2ed vastu peaksid .. aga hui .. nagu 40k kätt anaali oleks veel v2he
                  Ma ei tea, mul iga kuu suht sama jooks Nl-25. EV joone vahe on küll metsik, aga ise küll ei ütleks, et see kuu kõvasti kehvemini jooksen võrreldes eelmisega. Suht samasugusega jooksuga on enda meelest need mõlemad kuud läinud ja väga see EV ei huvita ka ning suht mõttetu seda kogu aeg vahtida ning pärast vinguda selle üle.



                  Comment

                  • vapsik
                    Klubi Liige
                    • Apr 2009
                    • 5462

                    #159
                    Re: PLO PRO

                    Sample küll suht väike, aga ma usun, et nii palju olen ikka mänginud, et aru saada, millal eriline heater on ning millal asjad üldse ei edene.

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #160
                      Re: PLO PRO

                      1bi yle on minu jaoks juba hiiter .. siit 20bi ma ie hakka kommenteerimagi .. anyway nice graph .. kaua sa seda 25 tammud? koppa ette ei viska veel? mine maidsta nl50s ka ikka ..

                      Aga noh .. ma arvan et yle 60k käe ma seda perssenussi ei saa ... tho v2hemalt olen paremini ise m2ngima hakanud selle downswingi tulemusena .. aga no kui kaart pea siis ta ie pea ja raha ei tule ka ... rakeback v2hemalt tombab plussi vms :D See kuu rb mul 390$ .. v2hemalt sellega olen plussis :D AGa noo t2na ka .. korraks olin isegi 0,1$ plussis kuu loikes .. siis insta see AA mingi vs pask ja teine k2si ja set vs set ja KK vs AA .. ja insta back to -200 .. nagu jumal nussiks mul meelega ajusid :D

                      Aga okei sulle ainult edu

                      Comment

                      • vapsik
                        Klubi Liige
                        • Apr 2009
                        • 5462

                        #161
                        Re: PLO PRO

                        NL-50 viskab palju kiiremini koppa ette ja ei ole seda kannatust, et seal korralikult grindida ning varem või hiljem lähen seal alati närvi ja hakkan lollusi tegema.

                        Ty and edu Sullegi, küll millalgi tuleb see hea jooks ka Sinu õuele.

                        Comment

                        • vennike
                          Pokkerihai
                          • Mar 2009
                          • 1958

                          #162
                          Re: PLO PRO

                          blja mul see kuu 50k BE - 90% rollist välja ja tere tulemast NL2-5!

                          Comment

                          • vapsik
                            Klubi Liige
                            • Apr 2009
                            • 5462

                            #163
                            Re: PLO PRO

                            Paistab, et saan täna 3k FPP-d niisama, sest turbo takedownile saan tasuta pileti :)

                            Mingi freeroll paneb välja 500 piletit ja hetkel kuskil 350 reganut ning turna hakkab juba kell 22.00.

                            Comment

                            • pikk28
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 6695

                              #164
                              Re: PLO PRO

                              oot oot
                              misasja
                              tahan ka
                              id?

                              Comment

                              • vapsik
                                Klubi Liige
                                • Apr 2009
                                • 5462

                                #165
                                Re: PLO PRO

                                Algselt postitas pikk28
                                oot oot
                                misasja
                                tahan ka
                                id?
                                Mingi affeliate oma peaks see olema, esimest korda kui mingit kasu sellest saan :P

                                Kui mingit kirja selle kohta Sulle tulnud pole, siis seal osaleda ei tohiks saada.

                                Comment

                                Working...