Litsid, raisk!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kuco
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 1910

    #136
    Re: PLO PRO

    Algselt postitas McFoldberg
    Ei saa absoluutselt aru Hero mängust aru...
    et miks push, kui sind callib ainult käsi, millega sa flippad või oled pikalt taga(KK+) ?

    Comment

    • vapsik
      Klubi Liige
      • Apr 2009
      • 5462

      #137
      Re: PLO PRO

      Algselt postitas McFoldberg
      Ei saa absoluutselt aru Hero mängust aru...
      Neid käsi tuleb veel, kus saada sama kommentaari öelda, seega et teema liialt sarnaseks ei vajuks võiksid väheke pikemalt oma mõttekäiku kommenteerida.
      Minu meelest siin kindlalt ei saa väita, milline mäng parim oleks sellepärast ootaks ka kerget selgitust.
      Ise otsustasin 3bet shove kasuks sellepärast, et vastane tundus vägagi halba mängija olevat ning lisaks sellele võis ta ka nats närvis olla, sest eelmine käsi olin tema vastu mõõduka poti võitnud ja selliseid liiga suured openraised donkide poolt tähendab üldjuhul (ja ka antud juhul) siiski korraliku kätt, aga mitte monsterit ehk siis sellised TT-QQ ja AK, AQ ning ka ehk mõni väiksem paar või äss, KQ ja muu jura tundub vähe tõenäolisem ja KK-d ning AA-d täiesti välistada ei saa, kuid siiski on meil blokkerid nende kahe käe suhtes. Seega on üksjagu flippamist kindlasti, kuid ise usun, et siiski callib seal ka väiksemate A-dega, mis peaks meid siiski favoriidi seisusse jätma ja isegi kui see on variatsiooni rohke mäng, siis mind see ei häiri, aga see veel ei tähenda et push parim käik oleks, kuigi mulle endale meeldib see rohkem kui tavaline 3x 3bet, sest suurem osa floppe me missime ja vastane paistis selline aggresiivsme vastane olevat, mistõttu võib ta ka ise välja leadida sellistel juhtudel.

      Call poleks vist ka halb variant, kuigi sellisel juhul võib valuet kaotsi minna Axide vastu, mis meid tihti peale võivad flopil välja bluffida.

      Comment

      • pikk28
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 6695

        #138
        Re: PLO PRO

        mina nittide kuningas reeglina callin neid AK-ga. pihta ei saa siis lendab mucki. pihta saan, siis mängin stäkide peale. reraisida 6 või rohkem peale pole minuarust mõtet, kui siis juba shoveda kohe. on näidatud nutse, kuid olen näinud piisavalt ka Ax rääkimata poketitest, mille vastu me flippame

        Comment

        • vapsik
          Klubi Liige
          • Apr 2009
          • 5462

          #139
          Re: PLO PRO

          Veel mõned käed

          1. vastane on 36/10/4 70 kätt ja uhke Bronze star.

          Kuidas ja miks siin mängiksid?

          No-Limit Hold'em, $0.25 BB (5 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

          saw flop | saw showdown

          MP ($25.95)
          Button ($15.45)
          SB ($24)
          Hero (BB) ($25.25)
          UTG ($32.95)

          Preflop: Hero is BB with J, J
          2 folds, Button calls $0.25, 1 fold, Hero bets $1.25, Button raises $2.50, Hero raises $23.75 (All-In), Button calls $12.70 (All-In)

          Flop: ($31) A, A, 7 (2 players, 2 all-in)

          Turn: ($31) 10 (2 players, 2 all-in)

          River: ($31) 2 (2 players, 2 all-in)

          Total pot: $31


          E: Paar kätt tuleb veel.

          2. Kas oleksid kuidagi teistmoodi mänginud selle:
          Vastane suht agresiivne, 55/27/5 mõnekümne käe peale:

          No-Limit Hold'em, $0.25 BB (4 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

          saw flop | saw showdown

          UTG ($30.30)
          Button ($13.90)
          Hero (SB) ($25)
          BB ($33.65)

          Preflop: Hero is SB with 9, 9
          1 fold, Button bets $1, Hero calls $0.90, 1 fold

          Flop: ($2.25) 2, 4, 5 (2 players)
          Hero checks, Button bets $1, Hero raises $3.50, Button raises $5, Hero raises $11.75, Button calls $6.90 (All-In)

          Turn: ($28.05) 8 (2 players, 1 all-in)

          River: ($28.05) 4 (2 players, 1 all-in)

          Total pot: $28.05


          3. Suht kohutav käsi, alates flopi donkbetist suur segadus, donkbettija ja see kes hiljem bettis hoogsalt on dongid, teised kaks regularid:

          Kuidas floppi ja sealt edasi tasuks mängida?

          No-Limit Hold'em, $0.25 BB (7 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

          saw flop | saw showdown

          UTG ($25.95)
          MP1 ($11.40)
          Hero (MP2) ($32.75)
          CO ($23.25)
          Button ($24.30)
          SB ($25)
          BB ($25)

          Preflop: Hero is MP2 with 8, 8
          UTG calls $0.25, MP1 calls $0.25, Hero bets $1.50, CO calls $1.50, 1 fold, SB calls $1.40, 1 fold, UTG calls $1.25, MP1 calls $1.25

          Flop: ($7.75) Q, 4, 6 (5 players)
          SB checks, UTG checks, MP1 bets $1, Hero calls $1, CO calls $1, 2 folds

          Turn: ($10.75) 6 (3 players)
          MP1 checks, Hero checks, CO bets $2.50, 1 fold, Hero calls $2.50

          River: ($15.75) K (2 players)
          Hero checks, CO bets $8, Hero calls $8

          Total pot: $31.75

          4. Veel üks jama, vastane suht tundmatu donk. Mis liini võtaksid sellise vastu:

          No-Limit Hold'em, $0.25 BB (5 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

          saw flop | saw showdown

          MP ($17.80)
          Button ($23)
          SB ($13.75)
          Hero (BB) ($25)
          UTG ($25)

          Preflop: Hero is BB with K, K
          1 fold, MP calls $0.25, Button calls $0.25, SB calls $0.15, Hero bets $1.75, MP calls $1.75, 2 folds

          Flop: ($4.50) 10, A, 7 (2 players)
          Hero checks, MP bets $1, Hero calls $1

          Turn: ($6.50) 3 (2 players)
          Hero checks, MP bets $1, Hero calls $1

          River: ($8.50) 3 (2 players)
          Hero checks, MP bets $2, Hero calls $2

          Total pot: $12.50

          Comment

          • hoss23
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 2551

            #140
            Re: PLO PRO

            Algselt postitas pikk28
            mina nittide kuningas reeglina callin neid AK-ga. pihta ei saa siis lendab mucki. pihta saan, siis mängin stäkide peale. reraisida 6 või rohkem peale pole minuarust mõtet, kui siis juba shoveda kohe. on näidatud nutse, kuid olen näinud piisavalt ka Ax rääkimata poketitest, mille vastu me flippame
            Tahtsin sama jutu kirjutada, kohe näha et Dongid vennad!

            Comment

            • lenC
              Administraator
              • Oct 2008
              • 6440

              #141
              Re: PLO PRO

              Algselt postitas Vapsik
              Vastane on 88/17/6 või midagi sinnakanti 15 käe põhjal, siiamaani nii suuri PF tõsteid pole näidanud. Eelmine käsi kaotas mulle kuskil 10+$ poti.

              Mida teeksid peale tema nii suurt openraise?

              No-Limit Hold'em, $0.25 BB (8 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

              saw flop | saw showdown

              Button ($25)
              SB ($9.25)
              BB ($23.90)
              UTG ($48.15)
              UTG+1 ($25)
              Hero (MP1) ($29.65)
              MP2 ($13.55)
              CO ($13.15)

              Preflop: Hero is MP1 with A, K
              UTG bets $2.50, 1 fold, Hero raises $29.65 (All-In), 5 folds, UTG calls $27.15

              Flop: ($59.65) J, 4, 6 (2 players, 1 all-in)

              Turn: ($59.65) Q (2 players, 1 all-in)

              River: ($59.65) 8 (2 players, 1 all-in)

              Total pot: $59.65


              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
              ässadega ka shoved siin? $7 for value parem imo

              Comment

              • vapsik
                Klubi Liige
                • Apr 2009
                • 5462

                #142
                Re: PLO PRO

                Algselt postitas lenC
                ässadega ka shoved siin? $7 for value parem imo
                :-[

                Oleneb vastasest, siin vist mitte.

                Comment

                • pikk28
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 6695

                  #143
                  Re: PLO PRO

                  lenc palun seleta lahti mismoodi saab selle vastase vastu olla 7 for value hea? vastane ju callib või shoveb siin 100%. shove callime? kui ta callib ja me missime flopi siis foldime? enamus ajast me ju missime flopi >:(

                  Comment

                  • wousha
                    FPP Pro
                    • Oct 2009
                    • 268

                    #144
                    Re: PLO PRO

                    need käed mis sa nüüd postisid, siis esimesed kaks üsna standard, kuid kolmandas ma usun et sa peaksid foldima riveril. Neljandas cbet flop

                    Comment

                    • vapsik
                      Klubi Liige
                      • Apr 2009
                      • 5462

                      #145
                      Re: PLO PRO

                      2+2s mingi vend pakub jälle tasuta coachingut :)

                      hey, saw your graph from last month.

                      i was formerly a micro stakes guy who has moved up thanks to some people from 2+2 and i'm just randomly going back to where i started to offer 1 or 2 free coaching lessons from people who seem like they could use it?

                      if interested, pm me.

                      also,where do you play right now?

                      Comment

                      • kollane
                        Pokkerihai
                        • Nov 2008
                        • 2031

                        #146
                        Re: PLO PRO

                        Algselt postitas Vapsik
                        2+2s mingi vend pakub jälle tasuta coachingut :)

                        mis nimi kes kirja saatis?
                        mulle tuli ka

                        Comment

                        • vapsik
                          Klubi Liige
                          • Apr 2009
                          • 5462

                          #147
                          Re: PLO PRO

                          Algselt postitas kollane
                          mis nimi kes kirja saatis?
                          mulle tuli ka
                          Ma ei mäleta mingi alla 90 posti vend oli. Ze või midagi sellist vist oli algus.

                          Comment

                          • vapsik
                            Klubi Liige
                            • Apr 2009
                            • 5462

                            #148
                            Re: PLO PRO

                            Mõttetu jama :(

                            Comment

                            • rohelinekonn
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 3808

                              #149
                              Re: PLO PRO

                              mis asi

                              Comment

                              • vapsik
                                Klubi Liige
                                • Apr 2009
                                • 5462

                                #150
                                Re: PLO PRO

                                Enda mäng, mingi FPS on kallal jälle ja lauad pole ka ammu nii jamad olnud.

                                Comment

                                Working...