Re: runo23@PS NLHE50/25 full ring
Yo.
Krt kus aeg ikka lendab. Viimane sissekanne nii ammu aega tagasi.
Aga luban ennast parandada ja tihemini nüüdsest kirjutada.
Aga lumi veel ikka ära ei sula.
Mehhiko reis juba ammu seljataga. Oli äge.
Märts algas pokkeris siis minu jaoks 9-st märtsist.
VPP-sid tuli kokku 6281
Eile õnnestus oma elu esimest SM-i mängida. Võites pileti 1,5$-lt 3xtriple shootout satikalt,
investeerides ei rohkem ega vähem kui 6$. Ja tulemusega jäin ise rahule. 860 koht ja tasuks 417,91$.
Aprillis tahaks rohkem volüümi anda ja kui NL50s jooksma saab, siis sinna püsima ka jääda.

1374,81$ cash
417,91$ MTT
242,00 RB+boonused
2034,72$
Yo.
Krt kus aeg ikka lendab. Viimane sissekanne nii ammu aega tagasi.
Aga luban ennast parandada ja tihemini nüüdsest kirjutada.
Aga lumi veel ikka ära ei sula.
Mehhiko reis juba ammu seljataga. Oli äge.
Märts algas pokkeris siis minu jaoks 9-st märtsist.
VPP-sid tuli kokku 6281
Eile õnnestus oma elu esimest SM-i mängida. Võites pileti 1,5$-lt 3xtriple shootout satikalt,
investeerides ei rohkem ega vähem kui 6$. Ja tulemusega jäin ise rahule. 860 koht ja tasuks 417,91$.
Aprillis tahaks rohkem volüümi anda ja kui NL50s jooksma saab, siis sinna püsima ka jääda.

1374,81$ cash
417,91$ MTT
242,00 RB+boonused
2034,72$


K 
Comment