runo23@PS NLHE50/25 full ring

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Priidix
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
    • Jun 2009
    • 2839

    #241
    Re: hoss back in business--no whores just poker

    Pole eriline spetsialist, aga minumeelest on flop cb suur, turn cb väike ja agg suur(oleneb stiilist muidugi). CC võiks ka väiksem olla.

    Comment

    • hoss23
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 2551

      #242
      Re: hoss back in business--no whores just poker

      Algselt postitas Priidix Vaata postitust
      Pole eriline spetsialist, aga minumeelest on flop cb suur, turn cb väike ja agg suur(oleneb stiilist muidugi). CC võiks ka väiksem olla.
      CC väiksem BB ja BTN jah. Aga MP ja CO ?

      Comment

      • Priidix
        240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
        • Jun 2009
        • 2839

        #243
        Re: hoss back in business--no whores just poker

        Dno, mul endal nt.on MP: 3,5% ja CO: 4.8. Overall 9%, samamoodi lekin blindil ja btn.

        Comment

        • Cypher0
          Pokkerihai
          • Jan 2010
          • 1512

          #244
          Re: hoss back in business--no whores just poker

          Algselt postitas hoss23 Vaata postitust
          Cmon mehed.
          Ega ma ise ka suurt ei biidi seda närakat, aga floppi cbeti vähem ja turni rohkem, squeezeda võib sutsu rohkem, buttonilt ja vb ka co'lt võib rohkem 3bettida. Imho.

          Comment

          • hoss23
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 2551

            #245
            Re: hoss back in business--no whores just poker

            Algselt postitas Priidix Vaata postitust
            Dno, mul endal nt.on MP: 3,5% ja CO: 4.8. Overall 9%, samamoodi lekin blindil ja btn.
            Njah, MP ja CO ikka sitaks väiksem sul siiis.

            Comment

            • vapsik
              Klubi Liige
              • Apr 2009
              • 5462

              #246
              Re: hoss back in business--no whores just poker

              Algselt postitas hoss23 Vaata postitust
              Cmon mehed.
              Ei biidi ilmselgelt.

              Peamine leak:
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • hoss23
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 2551

                #247
                Re: hoss back in business--no whores just poker

                Algselt postitas vapsik Vaata postitust
                Ei biidi ilmselgelt.

                Peamine leak:
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                Anna nüüd paar õpetussõna, mitte ära trolli!

                Comment

                • Kotkas1000
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 2305

                  #248
                  Re: hoss back in business--no whores just poker

                  Ilma mängu nägemata väga keeruline midagi öelda, aga mõtlemisainet natuke: SB oled loosem, kui BTN. Ei klapi väga. SB kõige kehvem pos. pokkerimängus ja sealt peaks suht tight olema, kui just ei ole loom, kes lüpsab rege igast asendist. Flop c-bet 75% on ikka megakõrge. Turni paugutad järgi ainult 47% ajast. Ehk arvan, et sa chk-foldid väga palju turne ning regid abusevad seda hästi.

                  Comment

                  • vapsik
                    Klubi Liige
                    • Apr 2009
                    • 5462

                    #249
                    Re: hoss back in business--no whores just poker

                    Kordab kotka teemat, aga kasuta rohkem buttonit ja CO-d ära. Varasta rohkem. 3bettida võiks ka rohkem.
                    Blindidelt tõmba tightimaks. Eriti SB. Blindide 3bet natukene liiga suur ja pole väga raske arvatavasti mängida Sinu vastu kui Sa 3betid palju. Pmst auto cbetid flopi ning turnis annad tihti alla.

                    W$SD% on ka väga madal. Vbla kehv jooks, aga arvatavasti callid siiski liiga tihti maha kohtades kus tasub foldida.

                    Comment

                    • hoss23
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 2551

                      #250
                      Re: hoss back in business--no whores just poker

                      Vot see juba läheb, Vapsik ja Kotkas, point taken. Tänud.
                      Viimane lause Vapsik sulatõsi :)

                      Comment

                      • Priidix
                        240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                        • Jun 2009
                        • 2839

                        #251
                        Re: hoss back in business--no whores just poker



                        Kuidas läheb? :)

                        Comment

                        • hoss23
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 2551

                          #252
                          Re: hoss back in business--no whores just poker

                          Tänan küsimast.
                          Hästi läheb.
                          Plaan oli see nädal palju grindida aga kõik läks nagu ikka. Avastasin enda jaokskala mängu FB-s tänu Pikk28 (ma veelkord tänan sind). Ja nii see grind soiku jäigi.
                          Muidu kuu ise näeb välja selline, eks ta üle kivide ja kändude on. Tänasest kõva nädalavahetuse grindiplaan!

                          Comment

                          • Owner85
                            Klubi Liige
                            • Aug 2009
                            • 2146

                            #253
                            Re: hoss back in business--no whores just poker

                            Algselt postitas hoss23 Vaata postitust
                            Avastasin enda jaokskala mängu FB-s tänu Pikk28 (ma veelkord tänan sind).
                            Ja ka mulle saatis Iro family selle aga ma ei puutu seda,printida vaja :)

                            Comment

                            • FreakyJason
                              Klubi Liige
                              • Jan 2009
                              • 1381

                              #254
                              Re: hoss back in business--no whores just poker

                              Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
                              Ja ka mulle saatis Iro family selle aga ma ei puutu seda,printida vaja :)
                              See mõnus tildimaandaja kui printeril tahm otsas :D

                              Comment

                              • Pumper
                                Klubi Liige
                                • Mar 2009
                                • 2359

                                #255
                                Re: hoss back in business--no whores just poker

                                linkki mängust?

                                Comment

                                Working...