runo23@PS NLHE50/25 full ring

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hoss23
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 2551

    #211
    Re: hoss back in buisness--no whores just poker

    Algselt postitas camu Vaata postitust
    Valisin kaineks magamise edasi joomise asemel. Tundus parem mõte. Eksisin!
    Nu jah, mul ka viimasel ajal ei taha teine päev alla minna alko ja valin magamise.

    Comment

    • hoss23
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 2551

      #212
      Re: hoss back in buisness--no whores just poker

      Üks käsi tänasest sessist.

      Mis siin oleks parim lahendus?

      Vastane 15/11/1,3 Agg Fq F:29% F Ag factor:1,4, raise CB vs PFR 20%(5), over 182 hands.
      PTR PL NL25 4,8BB/100 70k kätt.


      Poker Stars Pot-Limit Hold'em, $0.25 BB (7 handed) - Poker Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

      MP1 ($19.65)
      MP2 ($11.07)
      CO ($14.81)
      Button ($16.40)
      Hero (SB) ($25.45)
      BB ($25)
      UTG ($36.83)

      Preflop: Hero is SB with K, A
      3 folds, CO calls $0.25, 1 fold, Hero bets $0.90, BB calls $0.75, 1 fold

      Flop: ($2.25) 4, K, 8 (2 players)
      Hero bets $1.41, BB raises $4, Hero calls $2.59

      Turn: ($10.25) 7 (2 players)
      Hero teeb?
      Last edited by hoss23; 01.03.12, 18:08.

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #213
        Re: hoss back in buisness--no whores just poker

        Foldiks flopi kui hästi mängin. Selline vend ei tõsta siin JK ja KQ, pigem setid kui fd ja vahest split. Range tundub ebareaalselt kitsas, kuid AF annab alust arvata, et nii just on.

        Comment

        • hoss23
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 2551

          #214
          Re: hoss back in buisness--no whores just poker

          Jah, krt ise tahtsin ka flopi foldida (hästi ei mänginud), tundus liiga nitine :)

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #215
            Re: hoss back in buisness--no whores just poker

            Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
            tegudeks my bro
            hossi blogi on ikka serious buisness või astusin praegu haledalt väga terava leveli otsa.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #216
              Re: hoss back in buisness--no whores just poker

              Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
              Foldiks flopi kui hästi mängin. Selline vend ei tõsta siin JK ja KQ, pigem setid kui fd ja vahest split. Range tundub ebareaalselt kitsas, kuid AF annab alust arvata, et nii just on.
              Mina callin flopi. Mängijad näevad kaartidevaluet erinevat ja kindlalt mingi osa ajast ta valuebetib kehvemaga/(semi)bluffib. Lisaks on meil backdoor flushdraw ning kolmanda risti saabudes võib ta checkida turni maha suure osa oma rangega.

              Turnil ma enam eriti ei usu, et ta bluffib ja valuerange tõenäoiliselt crushib meid.

              Comment

              • hoss23
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 2551

                #217
                Re: hoss back in buisness--no whores just poker

                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                hossi blogi on ikka serious buisness või astusin praegu haledalt väga terava leveli otsa.
                LOL

                Comment

                • hoss23
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 2551

                  #218
                  Re: hoss back in business--no whores just poker

                  Kas turn siis b/f, c/f?

                  Comment

                  • pikk28
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 6695

                    #219
                    Re: hoss back in business--no whores just poker

                    lol, miks b/f, ikka c/f. Miks sa turni järsku donkama hakkad?

                    Comment

                    • hoss23
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 2551

                      #220
                      Re: hoss back in business--no whores just poker

                      Ise c/f ngi.

                      Comment

                      • pikk28
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 6695

                        #221
                        Re: hoss back in business--no whores just poker

                        kui sa veel bluffcalli oma võtete arsenali juurde võtaks, siis prindiks rohelist veel rohkem!

                        Comment

                        • pastilaa
                          kuum poiss
                          • Apr 2009
                          • 7518

                          #222
                          Re: hoss back in business--no whores just poker

                          Comment

                          • Priidix
                            240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                            • Jun 2009
                            • 2839

                            #223
                            Re: hoss back in business--no whores just poker

                            Ilus veebruaaari graafik, Hoss.

                            Comment

                            • Dogers
                              Pokkerihai
                              • Dec 2008
                              • 2500

                              #224
                              Re: hoss back in business--no whores just poker

                              camu ja joss joovad w?

                              Comment

                              • hoss23
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 2551

                                #225
                                Re: hoss back in business--no whores just poker

                                Algselt postitas Dogers Vaata postitust
                                camu ja joss joovad w?
                                Ei joo, Camu valis pohmelli joomise asemel.

                                Comment

                                Working...