runo23@PS NLHE50/25 full ring

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hoss23
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 2551

    #1

    runo23@PS NLHE50/25 full ring

    Tervist.Mõtlesin ka, et teeks mingi koha, kuhu saaks üht-teist oma tegemistest kirja panna. Niisiis, olen 27 aastane poissmees ja elukutselt meremees.Ei hakka pikalt siin jama ajama ja panen natuke oma pisikesest pokkerikarjäärist ka kirja. Pokkerit olen viljelenud mingi 1,7 aastat.(esimesed 4 kuud donkamise näol).Sai kunagi meie kõigi lemmiksaidile depo tehtud ja seal päris normaalselt raha põletatud. Aa ja enne seda donkasin ka nats veel T6 pokkeritoas. Ja kui eelmise aasta lõpus tuli Unibeti kampaania(sry, nime ei mäleta aga oli mingi min JJ nelikuga sai 50 juuri ja strflush 250 jne)sai sinna depo tehtud ja NL4 grinderiks hakatud. Ja kohe õnn joppas ja sain strflushi näol kontole täiendust. Aga limiiti ma ei hüljanud, passisin edasi NL4-as(6max).Ja niisiis uhasin seal kuni selle aasta jaanuari lõpuni(seda levelit biitisin täiega), kuniks gert23(vanem vend) ja freakyjason(õlist sõber)leidsid sellise pokkeritoa nagu Absolut Pokker. Sai sinna depo tehtud, boonus ka saadud(kuigi seda kunagi lahti grindida ei suutnud ;D).Aeg läks edasi. Suht **** valik laude oli (ja vist on ka)seal AP-s, ma mõtlen NL10-25. Ja nii saigi Starsi kolitud(kuna see oli juba pikemat aega südames, nimelt sai sinna varasemal ajal palju klotsi maha dongatud ja seda turkade näol :D)depo tehtud, boonus saadud. Nüüd boonus lahti grinditud ja vaatab mis edasi saab.
    Last edited by hoss23; 30.11.12, 18:40. Põhjus: düsgraafik..
  • Lutzky
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 1829

    #2
    Re: runo23 tormisel merel kalu püüdmas

    6max?
    limiit?

    Comment

    • pikk28
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 6695

      #3
      Re: runo23 tormisel merel kalu püüdmas

      edu vennas

      Comment

      • hoss23
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 2551

        #4
        Re: runo23 tormisel merel kalu püüdmas

        Ja sellel kuul hakkasin nats tõsisemalt tegelema NL25-ga starsis, graph ka(esimesed 18k NL10)

        Comment

        • hoss23
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 2551

          #5
          Re: runo23 tormisel merel kalu püüdmas

          Algselt postitas Lutzky
          6max?
          limiit?
          FR NL25

          Comment

          • hoss23
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 2551

            #6
            Re: runo23 tormisel merel kalu püüdmas

            Esimene suurem kala sai merel püütud, kahjuks teine lipsas minema :-\

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • rohelinekonn
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 3808

              #7
              Re: runo23 tormisel merel kalu püüdmas

              ma mõtlesin kuna sa fish oma päeviku teed. mõnusalt oled volüümi ikka andnud.

              Comment

              • FreakyJason
                Klubi Liige
                • Jan 2009
                • 1381

                #8
                Re: runo23 tormisel merel kalu püüdmas

                Edu sõber, aga krt lõpeta see minu õliks nimetamine ;D

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #9
                  Re: runo23 tormisel merel kalu püüdmas

                  wtf sa callid ATs OPEN Ai'sid maha? .. n ??? ??? ??? ??? ???

                  Comment

                  • FreakyJason
                    Klubi Liige
                    • Jan 2009
                    • 1381

                    #10
                    Re: runo23 tormisel merel kalu püüdmas

                    Algselt postitas leits
                    wtf sa callid ATs OPEN Ai'sid maha? .. n ??? ??? ??? ??? ???
                    Eks tal oli read selle venna kohta :)

                    Comment

                    • hoss23
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 2551

                      #11
                      Re: runo23 tormisel merel kalu püüdmas

                      Algselt postitas leits
                      wtf sa callid ATs OPEN Ai'sid maha? .. n ??? ??? ??? ??? ???
                      Read oli selline. Vend oli enne seda 3korda AI-d loopind.

                      Comment

                      • hoss23
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 2551

                        #12
                        Re: runo23 tormisel merel kalu püüdmas

                        Täna õhtupoole plaan ka siis väike sess teha(1-1,5k kätt).(Laev kell 20.00 merele, loodan, et liiga suurt tormi ei ole ja interneti ära ei vii ;D).Eks näis. Nüüd aga masinaruumi tagasi.

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #13
                          Re: runo23 tormisel merel kalu püüdmas

                          väga hea väga hea

                          tormisel merel on palju ahvenaid :D
                          postita rohkem graphe ja hande :D
                          esimesed 18k on päris seksikas (Y)

                          Comment

                          • hoss23
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 2551

                            #14
                            Re: runo23 tormisel merel kalu püüdmas

                            Niisiis tööpäev tänaseks läbi ja heas koguses õlli (loe: Tuborgit) ka sees. Võtan mõned lauad siis lahti ka, näib, mis saama hakkab.Laeva mootorid ka pandi käima ja nii väriseb, et läpakas kukkus laualt maha, aga see selleks.

                            Edit: To HCC, kui 18k seksikad, siis järelikult biitisin NL 10-t

                            Comment

                            • hoss23
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 2551

                              #15
                              Re: runo23 tormisel merel kalu püüdmas

                              Teine päev merel ja ütleks, et ''tööl'' on päevad päris hästi alanud( Õige õll teeb oma töö ;D)

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              Working...