mhm.. keegi helistas mulle ööl vastu laupäeva kell kolm.. ja siis telefonist tuli suuremas osas ainult sõimu, et "no **** küll ei tõmba jälle ära" või "mul on set panen potsize, mis teed ahh?" ja "krdi tiblad ja fishid jms"
Tere foorum! Käisin täna Veenuses. Just jõudsin koju. Kõik oli nagu ikka tip-top. Mängin jälle Starsis. Üritan ennast jällegi üles grindida :) Strasi soft on ikka ülim nuts Olge tublid
Comment