FreakyJason @Stars deeeem

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • noname
    Purjus foorumlaste kaitseingel :P
    • Oct 2009
    • 2366

    #331
    Re: FreakyJason @Tilt

    Algselt postitas FreakyJason Vaata postitust
    Kle käisin juba
    Midagi hirmsat pole, aga kuna pappi oli vaja siis pidin väikse cashoudi tegema ja scared money tekkis. Tglt üritan 6 maxi proovida. FR kopp ees.
    Mis winrate NL25 on?

    Comment

    • hoss23
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 2551

      #332
      Re: FreakyJason @Tilt

      Algselt postitas noname Vaata postitust
      Mis winrate NL25 on?
      PTR-i järgi tal NL25 183k kätt ja profit -1,5k$, winrate u -1,68BB/100

      LOL

      Comment

      • FreakyJason
        Klubi Liige
        • Jan 2009
        • 1381

        #333
        Re: FreakyJason @Tilt

        Njah see on kahjuks tõsi :S

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #334
          Re: FreakyJason @Tilt

          pikk downswing..juhtub

          Comment

          • hoss23
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 2551

            #335
            Re: FreakyJason @Tilt

            või siis pikad joomised nädalavahetuseti....juhtub

            Comment

            • FreakyJason
              Klubi Liige
              • Jan 2009
              • 1381

              #336
              Re: FreakyJason @Tilt

              Algselt postitas hoss23 Vaata postitust
              või siis pikad joomised nädalavahetuseti....juhtub
              Lõpuks tõmban plussi ... juhtub :D

              Comment

              • Priidix
                240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                • Jun 2009
                • 2839

                #337
                Re: FreakyJason @Tilt

                võib ka -5,5K olla peaasi ,et rakebackist leiva lauale tood

                Comment

                • camu
                  Super Moderaator
                  • Jan 2009
                  • 3411

                  #338
                  Re: FreakyJason @Tilt

                  74-2 ei toida!
                  Hea et oma AA-d suutsid plussi tootma panna!
                  Musid!
                  Tervita Hossi, too päris ok poiss!

                  Comment

                  • FreakyJason
                    Klubi Liige
                    • Jan 2009
                    • 1381

                    #339
                    Re: FreakyJason @Tilt

                    Käige kõik ***** munniimejad

                    Comment

                    • hoss23
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 2551

                      #340
                      Re: FreakyJason @Tilt

                      Juua täis jälle vä krdi ahv????

                      E: Vaatan ptr graafikut, siis saan ise ka aru!

                      Comment

                      • rohelinekonn
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 3808

                        #341
                        Re: FreakyJason @Tilt

                        mis ta see kasutajanimi on mingi aino vms

                        Comment

                        • hoss23
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 2551

                          #342
                          Re: FreakyJason @Tilt

                          Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
                          mis ta see kasutajanimi on mingi aino vms
                          Nüüd ta UltimateBetis ja Miltosappa on kasutaja nimi, FTP-s oli muidu Boaron.

                          Comment

                          • rohelinekonn
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 3808

                            #343
                            Re: FreakyJason @Tilt

                            tal peaks olema arvutil alkomeeter peal kui puhub siis foorumisse ei lase mingist tasemest, sest kainena vist foorumit ei külasta ainult siis kui kaukub segi ja hakkab ropendama igas teemas

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #344
                              Re: FreakyJason @Tilt

                              nägin seda vellot eile showtekil :D

                              Comment

                              • andu_andu
                                Pokkerihai
                                • Jan 2009
                                • 4050

                                #345
                                Re: FreakyJason @Tilt

                                freaky hahah, läheb hästi kokku su viimaseaja tegemistega
                                [YOUTUBE]g2oTuZPlfiM&feature=player_embedded[/YOUTUBE]

                                Comment

                                Working...