FreakyJason @Stars deeeem

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • FreakyJason
    Klubi Liige
    • Jan 2009
    • 1381

    #271
    Re: FreakyJason @Milfland. Kütan jälle kõik mis liigub. Teine noorus

    Lähen tõmban nats miinust siis. For Ranka666

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #272
      Re: FreakyJason @Milfland. Kütan jälle kõik mis liigub. Teine noorus

      Lauanimi. l'hen läppariga sauna kasvõi.

      Comment

      • raunsz
        Vana Tegija
        • Jan 2010
        • 1492

        #273
        Re: FreakyJason @Milfland. Kütan jälle kõik mis liigub. Teine noorus

        nice topic bro ;D

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #274
          Re: FreakyJason @Milfland. Kütan jälle kõik mis liigub. Teine noorus

          noh friiki, viina ka võtad?

          Comment

          • FreakyJason
            Klubi Liige
            • Jan 2009
            • 1381

            #275
            Re: FreakyJason @Tilt

            Lasin 5,5K kätt. Ammu pole sellist grindi teinud. Hea vaheldus nädalavahetuste klubitrippidele. Fishe on nii et oi oi oi. Ehk saab mõne kopika ka teenitud :)

            Täna õhtul siis ETSile jälle Parki.

            Comment

            • FreakyJason
              Klubi Liige
              • Jan 2009
              • 1381

              #276
              Re: FreakyJason @Tilt

              Kas Fulltilt on rigged? On jah. Võib ennast koos reigimasinaga põlema panna

              Comment

              • hoss23
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 2551

                #277
                Re: FreakyJason @Tilt

                ikkagi plussis ju.
                Ja lõpeta see virisemine.
                Koju tuled, saad lõuga.

                Comment

                • FreakyJason
                  Klubi Liige
                  • Jan 2009
                  • 1381

                  #278
                  Re: FreakyJason @Tilt

                  Algselt postitas hoss23 Vaata postitust
                  ikkagi plussis ju.
                  Ja lõpeta see virisemine.
                  Koju tuled, saad lõuga.
                  Terve see kuu selline türastand run. Ei jõua enam. Special ei joo, et kasumit ka tuleks, aga no ei

                  Comment

                  • ristik
                    Grinder
                    • May 2010
                    • 903

                    #279
                    Re: FreakyJason @Tilt

                    Jooksen ise ka täpselt samamoodi (ligi 11BI) alla EV. Pole hullu ! Kannatab ära ja ega hiiter tulemata ei jää :)

                    Comment

                    • FreakyJason
                      Klubi Liige
                      • Jan 2009
                      • 1381

                      #280
                      Re: FreakyJason @Tilt

                      Olen donk. Kindlasti ei lähe Wismarisse, aga unistus NL100-st jääb veel kuude kaugusele

                      Comment

                      • FreakyJason
                        Klubi Liige
                        • Jan 2009
                        • 1381

                        #281
                        Re: FreakyJason @Tilt

                        FTP on ikka üks lahe rigged sait :D

                        Comment

                        • hoss23
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 2551

                          #282
                          Re: FreakyJason @Tilt

                          täis oled?

                          Comment

                          • FreakyJason
                            Klubi Liige
                            • Jan 2009
                            • 1381

                            #283
                            Re: FreakyJason @Tilt

                            Ei. Mu keha ei kannata enam alkoholi. Maks on läbi.

                            Comment

                            • hoss23
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 2551

                              #284
                              Re: FreakyJason @Tilt

                              Algselt postitas FreakyJason Vaata postitust
                              Ei. Mu keha ei kannata enam alkoholi. Maks on läbi.
                              Sellepärast sa nii punaseks näost lähedki, kui nats jood.

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #285
                                Re: FreakyJason @Tilt

                                biidid liiga palju?

                                Comment

                                Working...