FreakyJason @Stars deeeem

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #226
    Re: FreakyJason @Stars

    biidid v2222

    Comment

    • FreakyJason
      Klubi Liige
      • Jan 2009
      • 1381

      #227
      Re: FreakyJason @Stars

      Algselt postitas leits Vaata postitust
      biidid v2222
      Iga vähegi mõtlev tohman peaks NL25 biitima, nagu ESTPatrick oma videos tabavalt ütles

      Comment

      • FreakyJason
        Klubi Liige
        • Jan 2009
        • 1381

        #228
        Re: FreakyJason @Stars

        No eile suutsin ikka ennast silmini täis tõmmata. Sain mingi milfiga tuttavaks. Tahtis minu juurde tulla. Olin nõus, aga ärkasin ikka ikka. Mäletan, et saatsin ta koerakuuti arenema. Ei tea kas nüüd nutta või naerda.

        Comment

        • FreakyJason
          Klubi Liige
          • Jan 2009
          • 1381

          #229
          Re: FreakyJason @Stars

          Vend helistas just. Olin talled 5.56 Tommi Grillist helistanud, hui ma mäletan. Positiivne on see, et panin endale self exlusioni pelae. Mängida ei saa hetkel.

          Comment

          • FreakyJason
            Klubi Liige
            • Jan 2009
            • 1381

            #230
            Re: FreakyJason @Stars

            Helistasin just Milfile. Sain sõbralt numbri. Kõik on siiski OK. Ta ka essugi mäletanud. Kutsus õhtul külla :)

            Comment

            • hoss23
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 2551

              #231
              Re: FreakyJason @Stars

              Tra, nagu ma merele lähen, hakkad sina komöödiat tegema. Keskendu parem mängu õppimisele õli!!!!

              Comment

              • FreakyJason
                Klubi Liige
                • Jan 2009
                • 1381

                #232
                Re: FreakyJason @Stars

                Mänguga on kõik OK. Tra niipalju milfe oli eile liikvel, et paha hakkas :)

                Comment

                • hoss23
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 2551

                  #233
                  Re: FreakyJason @Stars

                  pole ime, et sa ühtegi ei saa(kui saad, siis kõige koledama), kuna alati lakud end sigalakkutäis.

                  Comment

                  • FreakyJason
                    Klubi Liige
                    • Jan 2009
                    • 1381

                    #234
                    Re: FreakyJason @Stars

                    tra ma koledaid ei vahi ju sõber :)

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #235
                      Re: FreakyJason @Stars

                      pics

                      Comment

                      • hoss23
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 2551

                        #236
                        Re: FreakyJason @Stars

                        Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                        pics
                        tal pole ju fotokat ja telefon on 3110..

                        Comment

                        • FreakyJason
                          Klubi Liige
                          • Jan 2009
                          • 1381

                          #237
                          Re: FreakyJason @Stars

                          Nii. Panen paar rida siis ka kirja. Iga NV olen lihtsalt joonud nagu siga, aga teisipäevaks on kõik jälle ununenud. Esmaspäevad on tööl ikka väga sinised :D. Starsis sain cashi suht koht käima. Eelmine kuu 9bb/100-le. Vaja iga kuu nii saada. Hossi ootan koju, sest naine lasi ammu jalga ja üksi suht-koht igav kodus olla. Eile läks naiste suhtes hästi (if u know what i mean :)).

                          Comment

                          • FreakyJason
                            Klubi Liige
                            • Jan 2009
                            • 1381

                            #238
                            Re: FreakyJason @Stars

                            Nujah. Nagu ikka siin elus on, siis igale tõusule järgneb mõõn ja vastupidi. Kõik oligi liiga hästi. Pidin ju sinna NL50-sse ronima ja raha lihtsalt ära jagama, kuigi jah, kui nuts mast tundub nuts, siis maja ju ikka peab vastas olema. AA-l ikka set vastas jne. Standard. Pokkeris siis elu halvim päev, aga kaotatu saab ju jälle tagasi teha. Right.

                            Comment

                            • pikk28
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 6695

                              #239
                              Re: FreakyJason @Stars

                              ilus!

                              Comment

                              • FreakyJason
                                Klubi Liige
                                • Jan 2009
                                • 1381

                                #240
                                Re: FreakyJason @Stars

                                Tulin maale ära närvi puhkama ja tõsist grindi tegema Sain kohe ka maasika. 2.-ne siis. Kaart võiks terve nädalavahetuse niimoodi joosta

                                $0.10/$0.25 No Limit Holdem
                                PokerStars
                                7 Players
                                Hand Conversion Powered by weaktight.com

                                Stacks:
                                UTG kenchambon ($10.30)
                                UTG+1 fdziugde ($22.12)
                                MP CCPlayer64 ($31.27)
                                CO steffen78 ($24.12)
                                BTN Hero ($26.70)
                                SB Lilicita ($12.50)
                                BB johnysys ($25.71)

                                Pre-Flop: ($0.35, 7 players) Hero is BTN J Q
                                4 folds, Hero raises to $0.75, 1 fold, johnysys calls $0.50

                                Flop: 10 Q 9 ($1.60, 2 players)
                                johnysys checks, Hero bets $1.14, johnysys calls $1.14

                                Turn: K ($3.88, 2 players)
                                johnysys checks, Hero bets $2.44, johnysys raises to $4.88, Hero raises to $11.75, johnysys raises to $18.62, Hero goes all-in $24.81, johnysys goes all-in $5.20

                                River: A ($52.51, 2 players, 2 all-in)

                                Final Pot: $52.51
                                Hero shows a Royal Flush
                                J Q
                                johnysys shows a straight, Ten to Ace
                                A J

                                Hero wins $50.51 (net +$23.81)

                                johnysys lost $25.71

                                Comment

                                Working...