FreakyJason @Stars deeeem

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hoss23
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 2551

    #166
    Re: FreakyJason lahutab tildis meelt

    Päris hästi paned ma vaatan, my friend. Loodan, et tõmbad täna end bustosse :D

    Comment

    • k2snakalle
      Pokkerihai
      • Dec 2008
      • 2545

      #167
      Re: FreakyJason lahutab tildis meelt

      Eks me kõik teeme vigu ja õpime nendest. Kunagi trios tegin mingi 12eurist mingi 150euri (jõle pika aja peale) ja nl4 siis.... mälus peaga läksin aga nl50 headsuppi tegema ja tõmbasin ennast peaaegu bustosse. Aga peale seda tegu hoian alkoholi ja netipokkeri lahus. (homegame on teine asi..seal sean mängu alguses piiri, et ntx 2bi max ja rohkem ei osta kah)
      Alkohol ja pokker on ikka valus kooslus,
      Last edited by k2snakalle; 24.02.10, 22:29.

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #168
        Re: FreakyJason lahutab tildis meelt

        mix ma ei näe tootmist :D?

        Comment

        • FreakyJason
          Klubi Liige
          • Jan 2009
          • 1381

          #169
          Re: FreakyJason lahutab tildis meelt

          Õnneks busto pole, aga kass on küll kerge peal . Vaatsin käed ka üle. Osa oli väga sitasti muidugi mängitud, aga palju käsi lihtsalt ei tulnud kokku krt. Oleks oluliselt väiksem miinus muidugi olnud.

          Comment

          • FreakyJason
            Klubi Liige
            • Jan 2009
            • 1381

            #170
            Re: FreakyJason lahutab tildis meelt

            Veebruar siis:

            Cash -88
            Boonus +475
            Rackeback +158
            Turnad -30

            Kokku: +515

            Märtsi eesmärk: kasum + lollusi mitte teha

            Comment

            • pikk28
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 6695

              #171
              Re: FreakyJason lahutab tildis meelt

              tubli poiss! kuni järgmise viinani :D

              Comment

              • bounce
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 865

                #172
                Re: FreakyJason lahutab tildis meelt

                mis boonustest jutt on kui küsida tohib?
                mingisugused reload boonused või tubade kampaaniad?
                koguaeg loen et saadakse, pole täpselt aru saanud veel et kuidas :)

                Comment

                • pikk28
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 6695

                  #173
                  Re: FreakyJason lahutab tildis meelt

                  tal first depo boonus 600 daala avaneb suure hooga.

                  Comment

                  • FreakyJason
                    Klubi Liige
                    • Jan 2009
                    • 1381

                    #174
                    Re: FreakyJason lahutab tildis meelt

                    Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                    tubli poiss! kuni järgmise viinani :D
                    Sõber kallis. Viina pole juba ammu joonud. Rumm koolaga aint

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #175
                      Re: FreakyJason lahutab tildis meelt

                      OT aga rummi koolaga enam ei joo kuna hommikuti on ikka väga halb maitse suus.

                      Comment

                      • FreakyJason
                        Klubi Liige
                        • Jan 2009
                        • 1381

                        #176
                        Re: FreakyJason lahutab tildis meelt

                        Mul ei teki pohmelligi sellest :D

                        Comment

                        • FreakyJason
                          Klubi Liige
                          • Jan 2009
                          • 1381

                          #177
                          Re: FreakyJason lahutab tildis meelt

                          Pole ammu kribanud, aga pole põhjust ka olnud :D Viimasel ajal suht sitasti läinud. Täna sain ikka mõnusaid lakse, aga roll veel peab. NL 50 ikka unistus. 20 BI-ga ei taha torkima veel minna. Lõpuks võiks mõni turna hitt ka tulla. Deem

                          Comment

                          • FreakyJason
                            Klubi Liige
                            • Jan 2009
                            • 1381

                            #178
                            Re: FreakyJason lahutab tildis meelt

                            Vahel tuleb ka mudas peaga
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • rohelinekonn
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 3808

                              #179
                              Re: FreakyJason lahutab tildis meelt

                              vahepeal vaatasin et sa ei mängigi enam

                              Comment

                              • pikk28
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 6695

                                #180
                                Re: FreakyJason lahutab tildis meelt

                                jaa sa oled tase kutt!
                                kõik hakake täis peaga mängima, siis biidite nagu tema :



                                tra sa lammas ei õpi vapsjee.

                                Comment

                                Working...