ISassI NL25-s

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Sass
    Bännitud
    • Dec 2008
    • 1889

    #1

    ISassI NL25-s

    Tervist, olen siis Sass e ISassI Pokerstarsis. Olen aru saand, et üksi niimodi pusides ja klõbistades ei saa enda mängu üles aretatud ja peaks ikka foorumites ja kohtadest abi hakkama otsima. Olen siis nüüd juba 18 a mänguga alustasin kui olin 16, kuid siiani pole isegi NL2 Biitima hakkand irw ;D. Kuskil mu mängus on väga suur leak sees mida pole üles leidnud.
    Oktoobri alguses hakkasin jälle FR NL2-hega pihta ja alguses läks suhteliselt hästi kuid viimased 2 päeva olnud jälle solid loosing.
    Graph siis oli esimene 4 päeva kohta selline:

    Loogish ju et see oli ka heater, kuid viimased 2 päeva olen kaotanud juba $35. Eile õhtul siis lõpetasin mängu pooleli jätta ja nö "õppima" hakata. Eks näis mis välja kukub.

    NB. Oleks hea kui keegi viitsiks natuke jälgida mu mängu ja mingeid tipse anda.

    Kui keegi teab häid micro stakes õpetuste linke andke teada.
    Last edited by Sass; 20.03.10, 19:50.
  • Foux
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2008
    • 486

    #2
    Re: ISassI Algus

    Eks viska enda statid ka üles, siis saab ka abi. Ilmselt mängid lihtsalt liiga palju käsi vms.
    Aga palju edu!

    Comment

    • daljoh
      Vana Tegija
      • Feb 2009
      • 1032

      #3
      Re: ISassI Algus

      Graafikud ja vaata sinna ka...http://foorum.pokkeriprod.com/index....ic,2318.0.html
      Edu laudades!

      Comment

      • pikk28
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 6695

        #4
        Re: ISassI Algus

        seitsme kilo käega 35 buy-inni võita pole paha. lase samas vaimus edasi. mis leake sa otsid ma ei saa aru? :D

        Comment

        • Sass
          Bännitud
          • Dec 2008
          • 1889

          #5
          Re: ISassI Algus

          Algselt postitas pikk28
          seitsme kilo käega 35 buy-inni võita pole paha. lase samas vaimus edasi. mis leake sa otsid ma ei saa aru? :D
          selline asi et ma viimase 2 päevaga kaotand $35 kuskile tuli mingi auk sisse ja sellega mul roll läheb.. lõpetasin enne mängu ära kui bustoks lähen:D

          Comment

          • pikk28
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 6695

            #6
            Re: ISassI Algus

            mis sa paned igakord allinni kohe kui TPTK või ülepaar? mismoodi saad kaotada niipaju nii väheste kätega?

            Comment

            • Sass
              Bännitud
              • Dec 2008
              • 1889

              #7
              Re: ISassI Algus

              Algselt postitas pikk28
              mis sa paned igakord allinni kohe kui TPTK või ülepaar? mismoodi saad kaotada niipaju nii väheste kätega?
              eino päris iga kord ei pane... Ülepaaridega olen tavaliselt preflop palju tõstnud et iga sitaga ei tulda kaasa.. aga pmts olen saand C bettidele ja Turn bettidele niipalju reisi et olen sunnitud maha viskama... ja loomulikult sitaks coolereid preflop KK vs AA "many times" set over sette jne... ise ka aru ei saand kuidas niipalju kaotada saab aga sai :S

              Comment

              • Potsataja
                õilishing
                • Oct 2008
                • 5270

                #8
                Re: ISassI Algus

                Kas sellest said aru, kuidas sa 5500 käega 3000 BB-d võistid ehk 0,55BB/käsi :o

                Comment

                • Sass
                  Bännitud
                  • Dec 2008
                  • 1889

                  #9
                  Re: ISassI Algus

                  hakkan vaikselt jalgu alla saama jälle :) 2 viimast päeva +$20 ja +$19. eks vaatab kuidas edasi kulgeb

                  Comment

                  • Sass
                    Bännitud
                    • Dec 2008
                    • 1889

                    #10
                    Re: ISassI Algus

                    Nii viimased paar 3 päeva mänginud NL5 profit ainult umbes mingi 21 taala vist :( . Sessid algavad alati suhtelist hästi kuid lõppevad sitasti.
                    1 käsi mille mänguga rahule jäin :D. Callisin ainult sellepärast et teadsin et nad mõlemad lykkavad sisse ja pot oleks olnud suhteliselt normaalne.. enamvähem 75% olin kindel et sellel kesmisel tyybil ka AA ja läksin oma K hittima.. õnneks see juhtuski :)

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)




                    ja nagu ikka lõpu poole sain AA-ga preflop sisse nupud vastas AKo flop tuli standard pask. olin juba suht kindel et pot minu ja siis hakkas mulle tavaline händi lõpp tulema mis pani mulle suht hea biidi... turn K river K. oleks siis et juhtuks seda harva... aga päevas nii mõni 3 korda kindlasti :-\

                    Yritan siis mingi aeg videot ka teha. Kui keegi teab mõnda head vid tegemis proget siis andke aga teada..

                    Comment

                    • flipmachine
                      Pokkerihai
                      • Jul 2009
                      • 1857

                      #11
                      Re: ISassI Algus

                      vot nüüd mina ei mõista..kui sa oled enamvähem kindel ,et vastasel on AA ,miks siis minna KK 2 outerit tõmbama ?? mina otsiks sinu asemel just oma leaki sellistest kätest !

                      Aga muidu edu!

                      Comment

                      • groams
                        Grinder
                        • Dec 2008
                        • 683

                        #12
                        Re: ISassI Algus

                        Ma küll NL5s ei julgeks KKd pre foldida.

                        Comment

                        • flipmachine
                          Pokkerihai
                          • Jul 2009
                          • 1857

                          #13
                          Re: ISassI Algus

                          ega mina ka ei teeks seda pfr ,see oli vaid näide.. et kui ta teab ,et on taga ja callib vaid seepärast,et ära tõmmata ,siis peab seal olema leak !

                          Comment

                          • Sass
                            Bännitud
                            • Dec 2008
                            • 1889

                            #14
                            Re: ISassI Algus

                            Algselt postitas flipmachine
                            ega mina ka ei teeks seda pfr ,see oli vaid näide.. et kui ta teab ,et on taga ja callib vaid seepärast,et ära tõmmata ,siis peab seal olema leak !
                            no ega ma 100% kindel polnud ka et tal AA and secodly.Who are you?

                            Comment

                            • Provoker
                              Pokkerihai
                              • Jan 2009
                              • 3067

                              #15
                              Re: ISassI Algus

                              Kui sa kindlalt tead, et vastasel suur paar siis tasub implied oddside pärast igasuguse pocketpaariga vähemalt floppi vaadata. va juhul kui vastane preflopis ülemõistuse suure raise teeb. Põhjus on lihtne. Kui sa hitid, siis madalas limiidis saad suht kindlalt stackid sisse peale floppi.

                              Comment

                              Working...