Tervist, olen siis Sass e ISassI Pokerstarsis. Olen aru saand, et üksi niimodi pusides ja klõbistades ei saa enda mängu üles aretatud ja peaks ikka foorumites ja kohtadest abi hakkama otsima. Olen siis nüüd juba 18 a mänguga alustasin kui olin 16, kuid siiani pole isegi NL2 Biitima hakkand irw ;D. Kuskil mu mängus on väga suur leak sees mida pole üles leidnud.
Oktoobri alguses hakkasin jälle FR NL2-hega pihta ja alguses läks suhteliselt hästi kuid viimased 2 päeva olnud jälle solid loosing.
Graph siis oli esimene 4 päeva kohta selline:

Loogish ju et see oli ka heater, kuid viimased 2 päeva olen kaotanud juba $35. Eile õhtul siis lõpetasin mängu pooleli jätta ja nö "õppima" hakata. Eks näis mis välja kukub.
NB. Oleks hea kui keegi viitsiks natuke jälgida mu mängu ja mingeid tipse anda.
Kui keegi teab häid micro stakes õpetuste linke andke teada.
Oktoobri alguses hakkasin jälle FR NL2-hega pihta ja alguses läks suhteliselt hästi kuid viimased 2 päeva olnud jälle solid loosing.
Graph siis oli esimene 4 päeva kohta selline:

Loogish ju et see oli ka heater, kuid viimased 2 päeva olen kaotanud juba $35. Eile õhtul siis lõpetasin mängu pooleli jätta ja nö "õppima" hakata. Eks näis mis välja kukub.
NB. Oleks hea kui keegi viitsiks natuke jälgida mu mängu ja mingeid tipse anda.
Kui keegi teab häid micro stakes õpetuste linke andke teada.

Comment