makz - back to basics

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • makz
    Õpihimuline Mängur
    • Aug 2009
    • 428

    #151
    Re: makz - back to basics (PLO10)

    See aasta ilmselt rohkem enam ei mängi. Kuu keskpaiku viskas fr siibrisse ning liikusin tagasi 6maxile, sai üks õhtu ka plo-d proovitud ning tundub, et üleöö tekkis mingi mängutunnetus, mis ennem puudu oli. HU-d sai ka proovitud, kuid seal hävisin mõne buy-iniga.
    Detsembri plo10:
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Vist jäängi nüüd cashi peale, kuna uuel semestril taasalustan õpinguid ning ei ole aega mtt rexiks hakata. Äkki õnnestub plo-s edasi areneda ning kõrgemaid limiite vallutada.

    Kena aastavahetust kõigile!

    Comment

    • kjmrc
      Pokkerihai
      • Aug 2009
      • 4541

      #152
      Re: makz - back to basics

      Oled muidu 25NL rex?

      Comment

      • makz
        Õpihimuline Mängur
        • Aug 2009
        • 428

        #153
        Re: makz - back to basics

        Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
        Oled muidu 25NL rex?
        Holdemis pendeldasin viimased 2 kuud 10-25 vahelt. Muidugi ma üritan seda mängu enam mitte näppida.

        Comment

        Working...