Re: makz - back to basics (PLO10)
See aasta ilmselt rohkem enam ei mängi. Kuu keskpaiku viskas fr siibrisse ning liikusin tagasi 6maxile, sai üks õhtu ka plo-d proovitud ning tundub, et üleöö tekkis mingi mängutunnetus, mis ennem puudu oli. HU-d sai ka proovitud, kuid seal hävisin mõne buy-iniga.
Detsembri plo10:
Vist jäängi nüüd cashi peale, kuna uuel semestril taasalustan õpinguid ning ei ole aega mtt rexiks hakata. Äkki õnnestub plo-s edasi areneda ning kõrgemaid limiite vallutada.
Kena aastavahetust kõigile!
See aasta ilmselt rohkem enam ei mängi. Kuu keskpaiku viskas fr siibrisse ning liikusin tagasi 6maxile, sai üks õhtu ka plo-d proovitud ning tundub, et üleöö tekkis mingi mängutunnetus, mis ennem puudu oli. HU-d sai ka proovitud, kuid seal hävisin mõne buy-iniga.
Detsembri plo10:
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Vist jäängi nüüd cashi peale, kuna uuel semestril taasalustan õpinguid ning ei ole aega mtt rexiks hakata. Äkki õnnestub plo-s edasi areneda ning kõrgemaid limiite vallutada.
Kena aastavahetust kõigile!

Comment