Re: makz - back to basics
Hei!
Taastan oma päeviku kuna üle pika aja olen taas korralikult pokkerilainel. Vahepeal on üht-teist juhtunud küll (eesmärgitu cashi nühkimine, plo katsetused ning isegi mõned korralikud mtt hitid, aga see selleks). Peale black fridayd kadus mott ja taaskord tegin cashoudi ning olin bustos.
Kuu algul otsustasin oma mtt rolli taastada, parim viis selleks on imo cashi mängimine. Starsis vedeles 40$ ning nii ma nl2-s algust tegin. Täna mängin esimesed käed nl10-s, eks näis kuidas uus limiit mind vastu võtab. Septembriks võiks ideaalis nl25 olla. Loodan, et seekord suudan edukamalt oma br-i majandada...
Month so far: (32600 kätt nl2, ülejäänud nl5)
Hei!
Taastan oma päeviku kuna üle pika aja olen taas korralikult pokkerilainel. Vahepeal on üht-teist juhtunud küll (eesmärgitu cashi nühkimine, plo katsetused ning isegi mõned korralikud mtt hitid, aga see selleks). Peale black fridayd kadus mott ja taaskord tegin cashoudi ning olin bustos.
Kuu algul otsustasin oma mtt rolli taastada, parim viis selleks on imo cashi mängimine. Starsis vedeles 40$ ning nii ma nl2-s algust tegin. Täna mängin esimesed käed nl10-s, eks näis kuidas uus limiit mind vastu võtab. Septembriks võiks ideaalis nl25 olla. Loodan, et seekord suudan edukamalt oma br-i majandada...
Month so far: (32600 kätt nl2, ülejäänud nl5)






K
Q
T 
Comment