makz - back to basics

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • makz
    Õpihimuline Mängur
    • Aug 2009
    • 428

    #121
    Re: makz - back to basics

    Hei!

    Taastan oma päeviku kuna üle pika aja olen taas korralikult pokkerilainel. Vahepeal on üht-teist juhtunud küll (eesmärgitu cashi nühkimine, plo katsetused ning isegi mõned korralikud mtt hitid, aga see selleks). Peale black fridayd kadus mott ja taaskord tegin cashoudi ning olin bustos.

    Kuu algul otsustasin oma mtt rolli taastada, parim viis selleks on imo cashi mängimine. Starsis vedeles 40$ ning nii ma nl2-s algust tegin. Täna mängin esimesed käed nl10-s, eks näis kuidas uus limiit mind vastu võtab. Septembriks võiks ideaalis nl25 olla. Loodan, et seekord suudan edukamalt oma br-i majandada...

    Month so far: (32600 kätt nl2, ülejäänud nl5)

    Comment

    • hakkameimema
      Õpihimuline Mängur
      • Aug 2011
      • 349

      #122
      Re: makz - back to basics

      Kas see graafik 6max või full ring ? Tundub kena algus, loodame, et nl10 ilusti vastu võtab, ise sain kohe 3-4 coolerit nii kui nl10 shoti võtsin, set vr set 2 korda eriti agrodonkide käest (6max pelan) ja siis väike tilt ja veel järgmine päev halba jooksu ja hetkel nl10 -10bi :S ja peab jälle nl5 kolima. Igaljuhul hakkan jälgima ja GL !

      Comment

      • makz
        Õpihimuline Mängur
        • Aug 2009
        • 428

        #123
        Re: makz - back to basics

        Algselt postitas hakkameimema Vaata postitust
        Kas see graafik 6max või full ring ? Tundub kena algus, loodame, et nl10 ilusti vastu võtab, ise sain kohe 3-4 coolerit nii kui nl10 shoti võtsin, set vr set 2 korda eriti agrodonkide käest (6max pelan) ja siis väike tilt ja veel järgmine päev halba jooksu ja hetkel nl10 -10bi :S ja peab jälle nl5 kolima. Igaljuhul hakkan jälgima ja GL !
        FR, minu meelest parem variant kui vaja kiirelt mingi rull kokku ajada et muud formaati mängida.
        Aga tänud! :)

        Comment

        • kardaanirist
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 3675

          #124
          Re: makz - back to basics

          kõige easym vast ikka odavad MTT-d.

          Comment

          • nikitheone
            Mr. Puujalg
            • Aug 2009
            • 6446

            #125
            Re: makz - back to basics

            septembriks nl25? hmm :P
            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

            Comment

            • makz
              Õpihimuline Mängur
              • Aug 2009
              • 428

              #126
              Re: makz - back to basics

              Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
              septembriks nl25? hmm :P
              Proovida ju võib, 20 bi to go @nl10, polegi ju nii hull

              Täna:

              Comment

              • widescreen
                Grinder
                • Dec 2010
                • 579

                #127
                Re: makz - back to basics

                oktoobri lõpp juba aga anna minna!!!

                Comment

                • makz
                  Õpihimuline Mängur
                  • Aug 2009
                  • 428

                  #128
                  Re: makz - back to basics

                  Tänane sess oli täiesti el retardo. Ma pole vist kunagi nii palju crying folde (vt non-sd line'i) ja herocalle teinud. Kui fr cash alati nii huvitav oleks, siis vist jääkski selle peale.
                  Poest ruttu väike jägermeister, mida tee sisse sortsata, Woody Alleni viimane masterpiece lahti ja pühapäev on completed

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • makz
                    Õpihimuline Mängur
                    • Aug 2009
                    • 428

                    #129
                    Re: makz - back to basics

                    Kuu läbi. Septembriks päris nl25 ei jõudnud aga novembriks küll (damn typos). Äkki saan jõuluks koju kui veab.

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                    Last edited by makz; 01.11.11, 00:34.

                    Comment

                    • Priidix
                      240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                      • Jun 2009
                      • 2839

                      #130
                      Re: makz - back to basics

                      Wut.. solid wr ja ilus graph!

                      glgl!

                      Comment

                      • makz
                        Õpihimuline Mängur
                        • Aug 2009
                        • 428

                        #131
                        Re: makz - back to basics

                        Tänud! Eile öösel sai veel kuu lõpuks üks gigasess tehtud, kuna 400 vpp-d oli goldstarist puudu. Lõpuks oli juhe koos ja viimased 100 tulid suht braindead olekus. Aga lõpp hea kõik hea! Mis puudutab wr, siis tihti on sessid ainult 500-1000 käelised, bumhundin kiirelt mõned buy-innid ja panen lauad kinni, nii jääb seda niigi vähest ajanatukest ka teiste toimetuste jaoks.

                        Comment

                        • makz
                          Õpihimuline Mängur
                          • Aug 2009
                          • 428

                          #132
                          Re: makz - back to basics

                          Suurest pettumusest starsi trafficu vastu panin oma photoshop skilli tööle.
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • miksnii
                            Grinder
                            • May 2009
                            • 580

                            #133
                            Re: makz - back to basics

                            väga hea pilt, loodame, et pärist läheb paremini

                            Comment

                            • makz
                              Õpihimuline Mängur
                              • Aug 2009
                              • 428

                              #134
                              Re: makz - back to basics

                              Pühapäevad on kuldsed

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              e: Üks tore käsi ka eilsest. Olin kindel et reg villasel set, aga ilmselt oli gämbooli väärt puhtalt mänguilu pärast, ning peale c/r oli ilmselt juba + ev olukord.


                              Poker Stars $10.00 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 1516960
                              DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                              CO: $10.00
                              BTN: $2.94
                              Hero (SB): $10.00
                              BB: $22.22
                              UTG: $4.15
                              UTG+1: $4.74
                              UTG+2: $10.63
                              MP1: $4.00
                              MP2: $9.75

                              Pre Flop: ($0.15) Hero is SB with J K
                              3 folds, MP1 raises to $0.35, MP2 calls $0.35, CO calls $0.35, 1 fold, Hero calls $0.30, 1 fold

                              Flop: ($1.50) T 2 Q (4 players)
                              Hero checks, MP1 checks, MP2 checks, CO bets $1.07, Hero raises to $3.56, MP1 folds, MP2 folds, CO raises to $6.05, Hero raises to $9.65, CO calls $3.60

                              Turn: ($20.80) 3 (2 players)

                              River: ($20.80) 3 (2 players)

                              Final Pot: $20.80
                              CO shows T T
                              Hero shows J K
                              CO wins $19.77
                              (Rake: $1.03)
                              Last edited by makz; 14.11.11, 12:06.

                              Comment

                              • kuco
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 1910

                                #135
                                Re: makz - back to basics

                                Algselt postitas makz Vaata postitust
                                Pühapäevad on kuldsed
                                Kui kaart peab siis jah :P
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...