makz - back to basics

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Lutzky
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 1829

    #76
    Re: makz ehitab BR-i

    müstika

    Comment

    • thetankist
      Julm Donk
      • Jan 2010
      • 28

      #77
      Re: makz ehitab BR-i

      See viimane käsi küll mingi bad beat polnud , edu siiski :D

      Comment

      • makz
        Õpihimuline Mängur
        • Aug 2009
        • 428

        #78
        Re: makz ehitab BR-i

        Viimases oli tüübil gutshot ja riveris tuli ära ikkagist...damn

        Comment

        • makz
          Õpihimuline Mängur
          • Aug 2009
          • 428

          #79
          Re: makz ehitab BR-i

          Vahepeal midagi erilist pole juhtunud. Mõned väiksed cashid micro turnadel aga see ka kõik.
          Eile krabistasin satikalt daily 80k pileti, aga kuna kaart ei jooksnud, siis teise tunni alguses lendasin välja, viimaseks käeks jäi BB-l Axs ja lauas mastitõmme, surusin oma viimased nupud sisse siis...vähemalt sain esimest korda "suurel" turnal osaleda, see on muidugi tore, et pool lauda mingite suited connectorite ja gapperitega kaasa ei limbi (nagu micros kogu aeg tehakse) Homme mängin mõnel Sunday turnal kindlasti, ilmselt 1/4 millil.

          cheers

          Comment

          • makz
            Õpihimuline Mängur
            • Aug 2009
            • 428

            #80
            Re: makz ehitab BR-i

            Tegin siiani kõige diipima turna runi starsis, 31. koht...muidugi micro limiidis.
            Viimane käsi oli suht sick, SB tõstis 3.5xBB ja obv et value handiga väike semi-bluff, ma mingi hetkeemotsioonina lükkasin oma kräpiga AI ja kutil oli piisavalt kerasid et maha callida.
            Igatahes, homme võiks 1/4 millil ka rahadesse jõuda.

            Comment

            • makz
              Õpihimuline Mängur
              • Aug 2009
              • 428

              #81
              Re: makz ehitab BR-i

              Noo see on täiesti sürr...pean sellised asjad lihtsalt kirja panema, muidu lähevad meelest ära.

              Eile õhtul mõtlesin, et hakkan nüüd hommikuti ka grindima ja nii paningi täna hommikuks äratuse.
              Kui kell lõi 5, andis telefon märku, et aeg on tõusta. Ja ma hui tõusingi ju, äratus kinni ja magasin edasi - järgmisel hetkel olin ilmselt juba unenäomaailmas, kuna kõik mis nüüd juhtus, kestis umbes pool tundi...

              Sõber tuli minu juurde ja ütles, et ameerikas pidi roppu moodi ulukeid metsas olema - mine ja ainult lase. Mina kui kirglik jahimees (not really obv) olin plaaniga kohe nõus ja järgmisel hetkel loksusime juba üle atlandi. Sõit kestis väga vähe ning laev oli umbes Vormsi praami suurune :)
              Kui tõotatud maal maabusime, sõitsime autoga kohe metsa ja asusime jahti pidama. Mõne hetkega oli meil lastud kaks hirve, kui äkitselt hakkas mingi ilge müdin pihta - mingi paarisaja isendi suurune kari kitsi jooksis meist lihtsalt mööda/üle/läbi, mul jäi unenäos karp lahti. Peale seda lõppes see imepärane jahiseiklus ning avasin silmad. Vaatasin kella, 05:26 - wtf see nüüd siis tähendama pidi? mõtlesin paar hetke ja plaan oli selge - kähku läks arvuti käima ja kohvikann tulele, et saaks grindima asuda.

              Oijah, nüüd 10 minti kallist ajast kulus kirjutamisele, aga tahtsin seda kuskile jäädvustada :)
              Muidu ma praegu mängin jälle cashi, vahele mõned turnad ja ei kurda, ehitan rolli, et käkki ümber kolida.


              Cheers

              Comment

              • Konso
                Grinder
                • Nov 2009
                • 936

                #82
                Re: makz ehitab BR-i

                Kuidas siis viimasel ajal läinud on?

                Comment

                • Konso
                  Grinder
                  • Nov 2009
                  • 936

                  #83
                  Re: makz ehitab BR-i

                  ja muuseas soovitan sul half stackiga nl10nesse tagasi minna

                  Comment

                  • makz
                    Õpihimuline Mängur
                    • Aug 2009
                    • 428

                    #84
                    Re: makz ehitab BR-i

                    Not bad. Pärast viimast cashouti olin sisuliselt nullis ja nädala alguses alustasin 10 taalaga NL2-s, hetkel saan juba NL 5 10-tableda ja loodan varsti NL 10 jõuda. Tõotan endale, et ühtegi cashouti ennem ei tee, kui roll lubab (ma vähemalt üritan, aga noh, masu, mis teha)

                    E: half @ NL 10 on hea mõte, ilmselt NV jooksul jõuan sinna, ajan veel NL5-s veits rulli kokku :)

                    Comment

                    • Konso
                      Grinder
                      • Nov 2009
                      • 936

                      #85
                      Re: makz ehitab BR-i

                      Ise istun öö läbi tööl ja ekraani taga, läpakas on kaasas, HEM olemas aga motivatsiooni pole mängida. Taon ka NL 10et ja ilusti plussis, peab vist limiidi kõrgemale kolima?

                      Comment

                      • makz
                        Õpihimuline Mängur
                        • Aug 2009
                        • 428

                        #86
                        Re: makz ehitab BR-i

                        Ei tea jah, mul ka vahest motivatsiooniprobleemid, siis taon turkasid vahelduseks. Ma ei ole ilmselt õige mees ütlema, kas pead kõrgemale minema või mitte. Ise ikka üritaks, kui roll lubab.

                        Comment

                        • Konso
                          Grinder
                          • Nov 2009
                          • 936

                          #87
                          Re: makz ehitab BR-i

                          mul siis pelatud koos HEM`iga 19k käsi (11,5 NL 10 ja 7,5 NL )
                          bb/100 on 11,64 ja statsid 11,8/7,1

                          Enne lasin ilma HEM`ita usun mingi 50k käsi aga olin siis loosem kõvasti, vaatasin seda ranka tabelit mis on väga hea kuigi tõmbasin sealt veel nitimaks ennast, just UTG positsioonidelt.

                          Comment

                          • Konso
                            Grinder
                            • Nov 2009
                            • 936

                            #88
                            Re: makz ehitab BR-i

                            7,5k käsi siis NL 5-t

                            Comment

                            • makz
                              Õpihimuline Mängur
                              • Aug 2009
                              • 428

                              #89
                              Re: makz ehitab BR-i

                              Kas oleks pidanud 3bettima PF? Mai tea, mängin FR 3betting range järgi, ei jaga seda 6maxi värki nii hästi veel.

                              PokerStars No-Limit Hold'em, $0.25 BB (6 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                              Button ($9.35)
                              SB ($27.95)
                              Hero (BB) ($27.85)
                              UTG ($23.90)
                              MP ($25)
                              CO ($24.70)

                              Preflop: Hero is BB with 10, 10
                              2 folds, CO bets $0.75, 1 fold, SB calls $0.65, Hero calls $0.50

                              Flop: ($2.25) 8, 10, Q (3 players)
                              SB bets $0.50, Hero raises to $1.75, CO raises to $6, 1 fold, Hero raises to $17, CO raises to $23.95 (All-In), Hero calls $6.95

                              Turn: ($50.65) 7 (2 players, 1 all-in)

                              River: ($50.65) 5 (2 players, 1 all-in)

                              Total pot: $50.65 | Rake: $2.50

                              Results:
                              Hero had 10, 10 (three of a kind, tens).
                              CO had 9, J (straight, Queen high).
                              Outcome: CO won $48.15

                              Comment

                              • Konso
                                Grinder
                                • Nov 2009
                                • 936

                                #90
                                Re: makz ehitab BR-i

                                ära näpi seda 6 maxi kui FR töötab :D

                                Comment

                                Working...