makz - back to basics

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • nikitheone
    Mr. Puujalg
    • Aug 2009
    • 6446

    #61
    Re: makz ehitab BR-i

    kuule lisa mind msni. räägiks täpsemalt
    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

    Comment

    • makz
      Õpihimuline Mängur
      • Aug 2009
      • 428

      #62
      Re: makz ehitab BR-i

      Tegin 20$ depo ja läksin NL2 grindima, aga kuna see tundus väga igava nühkimisena hakkasin NL5 4 tablema 100xBB.
      Hetkel +4BI, loodan et kõik läheb õlitatult ja saan varsti jälle 10 lauda korraga deepina mängida. Tegelikult tahaks silverstari ka kätte saada, kuna mingi 290 punkti puudu ainult...ainuke jama on see et kuu lõpp on kohe käes. Peaksin deepina NL10 grindima kõik need neli päeva, et nii kaugele jõuda.... üritan järgmised 48h ärkvel olla ja grindida, kuna alla ma ei anna

      Comment

      • Jennifer
        Pokkerihai
        • Dec 2009
        • 1503

        #63
        Re: makz ehitab BR-i

        Good luck!:)

        Comment

        • makz
          Õpihimuline Mängur
          • Aug 2009
          • 428

          #64
          Re: makz ehitab BR-i

          Thx, lucki on tohutult vaja praegu :P

          Comment

          • makz
            Õpihimuline Mängur
            • Aug 2009
            • 428

            #65
            Re: makz ehitab BR-i

            Hetkel 218 punkti puudu ja roll on 12 BI (100xBI) Hetkel ei tundugi nii võimatu missioon. Loodan, et õhtuks jääb mingi 125p puudu, siis oleks hyvä.

            Comment

            • seep
              Grinder
              • Dec 2009
              • 698

              #66
              Re: makz ehitab BR-i

              Sorri Makz aga ma tulen sind nüüd terroriseerima mõnda lauda...:D

              Comment

              • makz
                Õpihimuline Mängur
                • Aug 2009
                • 428

                #67
                Re: makz ehitab BR-i

                Ära jama :D Mis su kasutajanimi on?

                Comment

                • seep
                  Grinder
                  • Dec 2009
                  • 698

                  #68
                  Re: makz ehitab BR-i

                  laurikoo. Sa tõmbasid sellest lauast leebet, kus ma waitisin järjekorras. Ole mureta, ma olen NL5 losing player, vähemalt hetkel:D

                  Comment

                  • makz
                    Õpihimuline Mängur
                    • Aug 2009
                    • 428

                    #69
                    Re: makz ehitab BR-i

                    Vahest võiks veidike ajusid ka liigutada! Läks õnneks seekord...

                    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.05 BB (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                    Hero (MP1) ($7.64)
                    MP2 ($2.56)
                    MP3 ($5.06)
                    CO ($3.10)
                    Button ($4.79)
                    SB ($2.62)
                    BB ($2.01)
                    UTG ($4.82)
                    UTG+1 ($4.27)

                    Preflop: Hero is MP1 with 2, 2
                    2 folds, Hero bets $0.20, 3 folds, Button calls $0.20, 2 folds

                    Flop: ($0.47) 4, Q, 2 (2 players)
                    Hero bets $0.25, Button calls $0.25

                    Turn: ($0.97) Q (2 players)
                    Hero bets $0.50, Button raises to $1, Hero raises to $1.50, Button calls $0.50

                    River: ($3.97) 4 (2 players)
                    Hero bets $2, 1 fold

                    Total pot: $3.97 | Rake: $0.15

                    Results:
                    Hero didn't show 2, 2 (nothing).
                    Outcome: Hero won $3.82

                    Hetkel silverstarist puudu 130p - tuleb ära vist :D
                    Kahe päevaga olen veidike üle 10k käe mänginud, BR on 16BI, 2 päeva tagasi oli 4 :D

                    Comment

                    • makz
                      Õpihimuline Mängur
                      • Aug 2009
                      • 428

                      #70
                      Re: makz ehitab BR-i

                      Üks fish callis 2x mu monster pairidega tehtud pf raise, käes 2 ja 4. Mõlemad korrad hittis 2 paari ja küttis mulle suhkamisse, pärast jäi õigust üle veel. Ma nüüd hakkasin teda stalkima, mängin samadel laudadel kus tema...feel my harrassement mwhahaha :-*
                      Muidu alla 100p puudu silverstarist, aga kuna ma tahan ahistamislaudadel full stackiga mängida, pidin laudu natuke vähemaks võtma, nii et punktide korjamine aeglustus hetkel

                      Comment

                      • makz
                        Õpihimuline Mängur
                        • Aug 2009
                        • 428

                        #71
                        Re: makz ehitab BR-i

                        Ai ma olen nii tehtud mees nüüd :D


                        Tahaks nüüd ruttu NL10 jõuda, ehk saab kuldmedalit jahtida isegi. Samas on coca päevik tekitanud huvi 6-maxi vastu. Teen vist DC-sse kasutaja ja tirin mingi posu videoid alla...eks näis. Mul naine on ka hakanud asja vastu huvi tundma, tahab pokkeriga raha teenida, et suvel motikas osta ??? Seljakotiks olemine viskas siibrisse ilmselt :D Eniveis, mu järgmine missioon ongi koolitada välja üks võitev mikrogrinder, loodan, et saan hakkama. Igatahes ma kostitan ennast nüüd ühe magusa unega, et homme hommikul vormis olla...premeerin ennast väikse kalapüügiga tänavjärvel...JUST NUTS :D

                        Comment

                        • makz
                          Õpihimuline Mängur
                          • Aug 2009
                          • 428

                          #72
                          Re: makz ehitab BR-i

                          Tegin DC-sse kasutaja ja vaatasin ühe seeria jk3a 6-maxi üllitisi ära.
                          Ühesõnaga kolisin siis 6-maxi ümber. 8-tablesin täna esimest päeva deep stackina NL10 6-maxi.Tulemus oli minu jaoks üllatavalt hea, kasum täpselt +6BI :o Eks vaatab mis lähipäevad toovad, kas tegu oli lihtsalt algaja õnnega või tõesti biidin seda pela. Alguses oli muidugi väga kummaline, sest mängitakse ikka palju rohkem käsi ja üldse on mäng kõvasti agressiivsem. Ma vist teen homme sessist video ka, äkki keegi viskaks pilgu peale.

                          Comment

                          • makz
                            Õpihimuline Mängur
                            • Aug 2009
                            • 428

                            #73
                            Re: makz ehitab BR-i

                            Ma siin vaikselt mängin turnasid, kuna cash viskas siibrisse. (jah, väike downswing :(
                            Igatahes, lugesin Harringtoni esimese raamatu läbi ja olen kõvasti aega ka DC videote alla investeerinud. Eile tuli 2 enam-vähem deep runni ka, mis ühel turnal sai uskumatu lõpu. Käed räägivad enda eest ??? (see 10Js pf AI oli stealina mõeldud, kuna laud oli suht thight, ainuke loose-agressive vend oli minust paremal, viimase käega sain siis temalt lutti.)

                            ok...WTF IS THIS SHIT??? need käed olid pmst järjest kõik...

                            PokerStars No-Limit Hold'em, 2.75 Tournament, 1500/3000 Blinds 300 Ante (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                            Hero (Button) (t267518)
                            SB (t26984)
                            BB (t168788)
                            UTG (t77625)
                            UTG+1 (t13191)
                            MP1 (t50862)
                            MP2 (t53315)
                            MP3 (t40720)
                            CO (t370941)

                            Hero's M: 37.16

                            Preflop: Hero is Button with J, 10
                            UTG calls t3000, 5 folds, Hero bets t7500, 1 fold, BB calls t4500, UTG calls t4500

                            Flop: (t26700) K, 9, 5 (3 players)
                            BB bets t12000, 1 fold, Hero calls t12000

                            Turn: (t50700) Q (2 players)
                            BB checks, Hero bets t9000, BB raises to t27000, Hero raises to t60000, BB raises to t93000, Hero raises to t247718 (All-In), BB calls t55988 (All-In)

                            River: (t348676) 5 (2 players, 2 all-in)

                            Total pot: t348676

                            Results:
                            Hero had J, 10 (straight, King high).
                            BB had 5, K (full house, fives over Kings).
                            Outcome: BB won t348676




                            Okei tra üks biit, olin siiski säilitanud ohtliku mängija imago ja seega tegin kohe pärast kahte foldi steali järgi (ok, AI oli veidike palju aga ma olin veits tiltis ka, aga kaardid olid siiski väga mängitavad ja positsioon ok)


                            PokerStars No-Limit Hold'em, 2.75 Tournament, 1500/3000 Blinds 300 Ante (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                            Hero (MP2) (t98130)
                            MP3 (t24584)
                            CO (t355276)
                            Button (t64725)
                            SB (t9291)
                            BB (t49962)
                            UTG (t43415)
                            UTG+1 (t39820)
                            MP1 (t384741)

                            Hero's M: 13.63

                            Preflop: Hero is MP2 with J, 10
                            1 fold, UTG+1 calls t3000, 1 fold, Hero bets t97830 (All-In), 5 folds, UTG+1 calls t36520 (All-In)

                            Flop: (t86240) 9, 10, 9 (2 players, 2 all-in)

                            Turn: (t86240) 5 (2 players, 2 all-in)

                            River: (t86240) A (2 players, 2 all-in)

                            Total pot: t86240

                            Results:
                            UTG+1 had Q, A (two pair, Aces and nines).
                            Hero had J, 10 (two pair, tens and nines).
                            Outcome: UTG+1 won t86240

                            Tüüp limpis AQ enne mind, nagu välja tuli... :-X


                            Ja kohe järgi siis viimane käsi...pidin slowplayma, ainuke võimalus oli valuet saada nii... Eeldasin, et tal on heal juhul K(siiski väike võimalus, see vend oli lihtsalt väga agro), aga seda küll never-ever, kuidas see käsi lõppes.

                            PokerStars No-Limit Hold'em, 2.75 Tournament, 1500/3000 Blinds 300 Ante (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                            Hero (MP1) (t58310)
                            MP2 (t24284)
                            MP3 (t354976)
                            CO (t64425)
                            Button (t7491)
                            SB (t46662)
                            BB (t43115)
                            UTG (t86240)
                            UTG+1 (t384441)

                            Hero's M: 8.10

                            Preflop: Hero is MP1 with A, A
                            1 fold, UTG+1 calls t3000, Hero bets t9000, 4 folds, SB calls t7500, 1 fold, UTG+1 calls t6000

                            Flop: (t32700) 7, K, K (3 players)
                            SB checks, UTG+1 bets t27000, Hero calls t27000, 1 fold

                            Turn: (t86700) Q (2 players)
                            UTG+1 bets t348141 (All-In), Hero calls t22010 (All-In)

                            River: (t130720) 10 (2 players, 2 all-in)

                            Total pot: t130720

                            Results:
                            UTG+1 had J, 9 (straight, King high).
                            Hero had A, A (two pair, Aces and Kings).
                            Outcome: UTG+1 won t130720

                            Järeldused: Starsi river ON rigged, ja kui sul ikka kraanid kinni keeratakse, siis pole enam midagi teha...ma loodan, et ma ei saa enam kunagi sellist biiti tunda, tra mingi 4h tõsist n*ssi ja siis selline lõpp.

                            Comment

                            • Jennifer
                              Pokkerihai
                              • Dec 2009
                              • 1503

                              #74
                              Re: makz ehitab BR-i

                              Auch. Väga valus :/

                              Comment

                              • seep
                                Grinder
                                • Dec 2009
                                • 698

                                #75
                                Re: makz ehitab BR-i

                                tal oli turnis 22%~ võimalus võita ju, täitsa reaalne ju?!?

                                Comment

                                Working...