makz - back to basics

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • makz
    Õpihimuline Mängur
    • Aug 2009
    • 428

    #31
    Re: makz ehitab BR-i

    Selline värk on NL10-s normaalne

    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.10 BB (6 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    MP ($3)
    CO ($10)
    Button ($9.75)
    Hero (SB) ($10.65)
    BB ($0.90)
    UTG ($9.20)

    Preflop: Hero is SB with 2, A
    4 folds, Hero calls $0.05, BB checks

    Flop: ($0.20) 4, 2, 5 (2 players)
    Hero checks, BB checks

    Turn: ($0.20) 3 (2 players)
    Hero bets $0.20, BB calls $0.20

    River: ($0.60) 5 (2 players)
    Hero bets $0.60, BB calls $0.60 (All-In)

    Total pot: $1.80 | Rake: $0.05

    Results:
    Hero had 2, A (straight, five high).
    BB had 9, 2 (two pair, fives and twos).
    Outcome: Hero won $1.75

    Comment

    • Karikakar
      Vana Tegija
      • Jul 2009
      • 1235

      #32
      Re: makz ehitab BR-i

      villainil oli muidugi ulmesumma ka, arvatavasti sealt tuli see call :)

      Comment

      • makz
        Õpihimuline Mängur
        • Aug 2009
        • 428

        #33
        Re: makz ehitab BR-i

        Jep, lahe on muidugi see et neid vendi seal jalaga segada :)

        Comment

        • Pahvak
          Pastilaa?? Ei!
          • Dec 2008
          • 4431

          #34
          Re: makz ehitab BR-i

          Vastasel on 9bb ja sa limbid A2oga.

          Bet 0.4 calli shove või shove ise iga flopp.
          Fullstacks have more fun.

          Comment

          • Ämmapets
            Jube Noob
            • Oct 2009
            • 171

            #35
            Re: makz ehitab BR-i

            Algselt postitas makz
            Selline värk on NL10-s normaalne

            PokerStars No-Limit Hold'em, $0.10 BB (6 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

            MP ($3)
            CO ($10)
            Button ($9.75)
            Hero (SB) ($10.65)
            BB ($0.90)
            UTG ($9.20)

            Preflop: Hero is SB with 2, A
            4 folds, Hero calls $0.05, BB checks

            Flop: ($0.20) 4, 2, 5 (2 players)
            Hero checks, BB checks

            Turn: ($0.20) 3 (2 players)
            Hero bets $0.20, BB calls $0.20

            River: ($0.60) 5 (2 players)
            Hero bets $0.60, BB calls $0.60 (All-In)

            Total pot: $1.80 | Rake: $0.05

            Results:
            Hero had 2, A (straight, five high).
            BB had 9, 2 (two pair, fives and twos).
            Outcome: Hero won $1.75
            Ära limbi SB-lt shorty vastu, pane ikka 4BB sisse. Üldiselt mind ajavad ka need krdi shortstäkid seal närvi, ei saa neilt erilist pappi ka kätte kui floppi hästi tabad. Tüüpiline asi, kui setiga kräkid nende AA ära ja saad u 3 taala ;( Ja iga draw läheb neil kohe AI, mis lausa tõmbab callima ja bingot tegema. Õnneks on FT-s ka deepstäkk lauad, seal mõnevõrra lihtsam.

            Comment

            • makz
              Õpihimuline Mängur
              • Aug 2009
              • 428

              #36
              Re: makz ehitab BR-i

              Tänud nõuannete eest!

              Jamh, tuli väike swingipoiss sisse jälle, NL10-s siis. Eile -4BI, suutsin suht tilti minna kuid õnneks sulgesin lauad ennem kui asi päris hulluks oleks läinud. Vandusin endale, et täna teen kaotatu tasa NL5-s...ja tegingi, päeva rekord vist, 4h sessiga üle 6BI. Peab meeldima :) Kokku NL5-s veidike üle 14k käe ja profitit 118$.
              Sain siis jälle ühe kogemuse võrra rikkamaks - ei tohi üle oma BR-i mängida, usun et skilli on piisavalt NL10 jaoks, kuid mu BR ei pea veel võimalikele swingidele vastu.
              Sai veidike härra Karikakraga ka madistatud ühes lauas. Kuidas muidu tavaliselt omadega käitute, väldite neid laudu? Mõtlesin et ehk on mingi vaikiv reegel selle kohta :)

              Comment

              • makz
                Õpihimuline Mängur
                • Aug 2009
                • 428

                #37
                Re: makz ehitab BR-i

                Eile kräkiti 2x ässad ära ja üldse kaart ei pidanud eriti, siiski jäi sess +3BI peale. Täna hommikul -1BI, ässad kräkiti jälle ära kui üks vend callis Q5 ja sai kaks paari... AQ sai A10-lt pähe jne...teen pärast ühe pela veel, kui siis sama jama viskan tänaseks starsi kinni. Enesekindluse viib alla selline jama lol

                Comment

                • makz
                  Õpihimuline Mängur
                  • Aug 2009
                  • 428

                  #38
                  Re: makz ehitab BR-i

                  Viimased 3 päeva täielik break-even hõõrumine olnud. BR pendeldas 180 ja 199$ vahel, vähe närvi ajas see maagiline 200$ ju...absull kõik AA ja KK AI-id on ära kräkitud mingite Q highde jms muu p*saga. Settidega olen hinge sees hoidnud õnneks.
                  Täna viskas see asi kettasse ja suurendasin laudade arvu 14-ni, hetkel ei kurda, peale poolt tundi mängimist +1BI ja ületasin selle maagilise summa ka. Need +7BI sessid võiksid tagasi tulla, varsti peab jõulukinke ostma hakkama :S

                  Comment

                  • makz
                    Õpihimuline Mängur
                    • Aug 2009
                    • 428

                    #39
                    Re: makz ehitab BR-i

                    ok...AA vs. K 6 Ai ja KK VS 99 ning nii lihtsalt olengi tagasi seal kust sessi alustasin...
                    edit: AA vs J 6 Ai tuli ka ära ja sain nuuti nagu ikka
                    fkin rigged

                    Comment

                    • makz
                      Õpihimuline Mängur
                      • Aug 2009
                      • 428

                      #40
                      Re: makz ehitab BR-i

                      Eile sain +2.5BI lõpuks ikka. Tegin just ühe 2h sessi, +3BI... hakkab looma jälle :P
                      A mul üks küss ka: Kui ees on mingi gay raise ja mul käes AJ või AQ, mis teen siis? AJ tavaliselt foldin, AQ callin, peaks ehk 3bettima?

                      Comment

                      • vapsik
                        Klubi Liige
                        • Apr 2009
                        • 5462

                        #41
                        Re: makz ehitab BR-i

                        Algselt postitas makz
                        Eile sain +2.5BI lõpuks ikka. Tegin just ühe 2h sessi, +3BI... hakkab looma jälle :P
                        A mul üks küss ka: Kui ees on mingi gay raise ja mul käes AJ või AQ, mis teen siis? AJ tavaliselt foldin, AQ callin, peaks ehk 3bettima?

                        Fold, call või 3bet. Ehk siis asi on situatsioonikeskne ikkagi ja nii üldisele küsimusele ei saa mingit asjaliku vastust anda. Loeb Sinu positisiion, vastaste positsioon, kuidas vastane mängib, millised on teised mängijad. Stäkkide suurus on ka veel oluline.

                        Comment

                        • makz
                          Õpihimuline Mängur
                          • Aug 2009
                          • 428

                          #42
                          Re: makz ehitab BR-i

                          Algselt postitas Vapsik
                          Fold, call või 3bet. Ehk siis asi on situatsioonikeskne ikkagi ja nii üldisele küsimusele ei saa mingit asjaliku vastust anda. Loeb Sinu positisiion, vastaste positsioon, kuidas vastane mängib, millised on teised mängijad. Stäkkide suurus on ka veel oluline.
                          Njaa, üldiselt neet miniraiserid on ikka shortid.


                          Täna on hea run igatahes, teise sessiga on veel 2BI juurde tulnud. Monsterid peavad ka paremini.

                          Max value taken :)

                          PokerStars No-Limit Hold'em, $0.05 BB (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                          MP1 ($3)
                          MP2 ($5)
                          MP3 ($2.50)
                          CO ($5.02)
                          Button ($10.30)
                          SB ($10.25)
                          BB ($9.29)
                          UTG ($1.77)
                          Hero (UTG+1) ($13.28)

                          Preflop: Hero is UTG+1 with 6, 6
                          1 fold, Hero calls $0.05, 1 fold, MP2 calls $0.05, 3 folds, SB calls $0.03, BB checks

                          Flop: ($0.20) J, 10, 6 (4 players)
                          SB checks, BB bets $0.35, Hero calls $0.35, 2 folds

                          Turn: ($0.90) J (2 players)
                          BB checks, Hero bets $0.45, BB calls $0.45

                          River: ($1.80) 9 (2 players)
                          BB bets $1.75, Hero raises to $12.43 (All-In), BB calls $6.69 (All-In)

                          Total pot: $18.68 | Rake: $0.90

                          Results:
                          BB had Q, K (straight, King high).
                          Hero had 6, 6 (full house, sixes over Jacks).
                          Outcome: Hero won $17.78

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #43
                            Re: makz ehitab BR-i

                            Openlimbivad (kindlasti kehtib see mikros) ainult dongid. See on su kätes siiani üks jubedamaid asju - kui sa tahad mingit kätt mängida, siis ava ikka vähemalt 4xbb tõstega.

                            EDIT: Loe grandmaster Ranka tabel veel läbi, prindi välja ja viska lauale kõrvale. Selleks, et põhitõdede osas korralikult mängima õppida, siis järgi alguses tuimalt seda tabelit! Jälgi hoolega, mida seal limpimise kohta soovitatakse! Hiljem arenedes on muudatusi sealt edasise mängu huvides teha lihtne.

                            Comment

                            • makz
                              Õpihimuline Mängur
                              • Aug 2009
                              • 428

                              #44
                              Re: makz ehitab BR-i

                              Tänan soovituse eest!
                              Pocketitega on mul muidu nii, et UTG-t raisen 77+, tunnen ennast lihtsalt mugavamalt nii. See ei ole ju vale? Või on pikemas perspektiivis kasumlik siiski kõikide pocketitega raiseda vastavalt tabelile? Mulle ei meeldi selle asja juures see, et tihti satun floppi ühe mängija vastu ja cbetin otseloomulikult ka siis kui ei hiti ja pikapeale hakatakse sellise agro stiili peale vastu suruma. (kui reisin pf, siis 4xBB ja kui ees on limpereid siis limperite arv x BB juurde, cbeti hoian üle 60% potist)
                              Kui ees on raise siis callin loomulikult kõikide pocketitega.
                              Tabel on ka laual täitsa olemas :)

                              Teeksin hea meelega ühest lühisessist video kui keegi hea inimene viitsiks pilgu peale visata.

                              Comment

                              • pastilaa
                                kuum poiss
                                • Apr 2009
                                • 7518

                                #45
                                Re: makz ehitab BR-i

                                Algselt postitas makz

                                Tänan soovituse eest!
                                Pocketitega on mul muidu nii, et UTG-t raisen 77+, tunnen ennast lihtsalt mugavamalt nii. See ei ole ju vale? Või on pikemas perspektiivis kasumlik siiski kõikide pocketitega raiseda vastavalt tabelile?
                                Raise rahus edasi 77+. Madalamate pocketitega on sul valida - kas raise või jäta kuni MP välja üldse! Nõuab distsipliini esialgu, aga võid madalates limiitides need ka rahus foldida UTG UTG+1. Teed enda elu lihtsamaks. Openlimp tuleks välistada.

                                Comment

                                Working...