NL50 FR @Ahangama

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Ahangama
    Klubi Liige
    • Jul 2009
    • 615

    #1

    NL50 FR @Ahangama

    Tere kõigile,

    Esimene sissekanne:

    See võis olla kuskil aasta+ tagasi kui sai tutvust tehtud pokkeri, kodumängudega ja netipokkeriga. Algul ikka playmoney peale, hetkel ei suuda selle saidi nime meenutada aga seal oli nii ringgame kui ka sng variante ja pangast sai alati raha juurde laenata ajaviiteks oli lahe klõpsida

    Triobet- üsna pea playmoney sait ära unustatud niing konto tehtud Triobetti. ehk siis freerollid, freerollid, freerollid!! Ajaviiteks sai ikka neid seal tagumas käia ja sente kontole korjatud. Täpset arvestust pole pidanud aga freerollidelt nii 5-6 final table kohta olen koju toonud(arvatavasti rohkem ;D). Sentidega omakorda micro sngsi ja DON-e tehtud, cashis üldjuhul kaotasin. Trio tipphetkel oli kontol pea 1k eeki ja mängisin 2,5$ 18men sngsi. Preflop rangest ja positsioonidest polnud veel kuulnud. Siiski aega oli(on) ja mäng hakkas rohkem huvitama ja tundus biiditav. aaga Cashouti ja halva runi tõttu läksin bustoks. Triosse olen teinud ka oma ainukese depo 100 eeki.

    PartyPoker- trio bustos, leidsin: 25+25$ tasuta bankrolli võimaluse PPsse, pokkeriprod foorumi, Ranka preflop tabeli jpm. Algul sai uuesti sngsi proovitud kuid nüüdseks olen üle kahe kuu mänginud NL FR cashi. PT3 installitud ja cashgame tundus kõvasti lihtsam kui don-ide ja sngde mängimine. 17$ rolliga asusin mängima NL4 ja sain rolli kasvama. Tavaliselt multitablin 12 lauaga.

    NL4: tagasihoidlik 3BB/100 aga tahab tulla



    NL10: Põhjuse miks seda teemat kirjutama asusin leiab siit.



    Eesmärgid:
    -Kolida roll ümber tuppa kus rakeback
    -Lähemal ajal jõuda NL25
    -Võtta ette mõni raamat
    -Postitada teemasse graphe ja hoida päevikut elus.
    -Arendada mängu, eliniminimeerida vastased ja leakid :D

    Tundub standart jutt, et edaspidi läheks rõõmsamaks! Edu laudades!
    Last edited by Ahangama; 13.11.10, 14:54.
  • nikitheone
    Mr. Puujalg
    • Aug 2009
    • 6446

    #2
    Re: Ahangama - KA234 nuts

    NL4 graafik on väga ilus :)
    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

    Comment

    • K2snakas
      Pokkerihai
      • Feb 2009
      • 2388

      #3
      Re: Ahangama - KA234 nuts

      Algselt postitas nikitheone
      NL4 graafik on väga ilus :)
      WINRATE nl4 kohta minu arust masendav!

      Comment

      • pohhui
        Julm Donk
        • Jul 2009
        • 91

        #4
        Re: Ahangama - KA234 nuts

        170k hände NL-4s, hullllllll :D

        Comment

        • Ahangama
          Klubi Liige
          • Jul 2009
          • 615

          #5
          Re: Ahangama - KA234 nuts

          Tänan!
          winrate noh ja jah, saab parem olla.
          Kui täna nl10 downswing jätkub siis teen mingi aja 170k kätele veel lisa :D

          Comment

          • nikitheone
            Mr. Puujalg
            • Aug 2009
            • 6446

            #6
            Re: Ahangama - KA234 nuts

            Algselt postitas K2snakas
            WINRATE nl4 kohta minu arust masendav!
            ma rääkisin graafikust, mitte winratest :)
            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

            Comment

            • daljoh
              Vana Tegija
              • Feb 2009
              • 1032

              #7
              Re: Ahangama - KA234 nuts

              eks need ole ju omavahel seotud....

              Comment

              • Ahangama
                Klubi Liige
                • Jul 2009
                • 615

                #8
                Re: Ahangama - KA234 nuts

                Kuidas teistel NL4 mängijatel lifetime winrate muidu?? ei ole kellegi omaga võrrelnud :)

                Comment

                • hillu
                  FPP Pro
                  • Oct 2008
                  • 260

                  #9
                  Re: Ahangama - KA234 nuts

                  NL10s oli kõik ülespoole liikunud, kui 17000 käe kohta 100 daala kasumit on ikka üsna vähevähe, aga siiski plusspoolel. Peale seda järgnes järsk langus 5000 käe kohta, mida võib suht standard ülisitaks runiks lugeda. Huvitav oleks näha ka sinu statse, millega mängid, positsioonide kaupa, siis kindlasti oskaks targemad pead kiiremini leaki üles võtta.

                  Comment

                  • pikk28
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 6695

                    #10
                    Re: Ahangama - KA234 nuts

                    Algselt postitas Ahangama
                    Kuidas teistel NL4 mängijatel lifetime winrate muidu?? ei ole kellegi omaga võrrelnud :)
                    no hoss23 pani kunagi unis 100k käsi ja winrate oli 35bb/100-le, seda siis 6max.

                    Comment

                    • Ahangama
                      Klubi Liige
                      • Jul 2009
                      • 615

                      #11
                      Re: Ahangama - KA234 nuts

                      35bb kõrval on 3 tõesti masendav, kuid see on hetkel top2 kohal :D
                      Litsun natuke veel nl10-t siis viskan ka statte.

                      Comment

                      • Ahangama
                        Klubi Liige
                        • Jul 2009
                        • 615

                        #12
                        Re: Ahangama - KA234 nuts

                        Mis steal % vastu peab ettevaatlik olema, 15-20?
                        Palju peaks AF faktor olema?

                        Comment

                        • Supsti
                          Grinder
                          • Dec 2008
                          • 863

                          #13
                          Re: Ahangama - KA234 nuts

                          Algselt postitas Ahangama
                          Mis steal % vastu peab ettevaatlik olema, 15-20?
                          Palju peaks AF faktor olema?
                          NL4 pole mina vist kordagi stealimst jms kasutanud, üsnagi tuulde visatud raha sellistel limiitidel. Aga kui 30-40 ringis, siis oleks soovitatav vahel 3bet otsa panna. AF 3-4, nii 3.5 on hea.

                          Comment

                          • kivisaba
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2514

                            #14
                            Re: Ahangama - KA234 nuts

                            starsis oli mul nl5-s vist 19.5bb /100 vist mälu järgi

                            Comment

                            • Ahangama
                              Klubi Liige
                              • Jul 2009
                              • 615

                              #15
                              Re: Ahangama - KA234 nuts

                              Ametlikult täna rohkem ei grindi. OOtasin oktoobrit juba ammu :D et saaks puhtalt lehelt alustada aga ohh, sama jama edasi millega eelmine kuu sai lõpetatud.
                              Jätkan NL10-t, viimaste päevade downswing oli mängu päris kõvasti lõhkunud seega hommikul viskasin ranka tabelile kiire pilgu peale ja sain mängu palju paremaks. Kuigi igast jama juhtus rohkem kui oleks võinud ja homme ootaks paremat runi juba
                              Tänased statid 11/7/1.72

                              graafik:



                              Paar kahtlast kätt ka mis foldi ei näinud
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              Comment

                              Working...