[NL100-200 FR] teerajaja - 365 magamata ööd

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • RudiTurbo
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 4167

    #301
    Re: [NL25/PL50 FR] teerajaja - Why you heffff to be mad ?

    Vaatan, et nice viimane nv heh :)

    Comment

    • teerajaja
      Grinder
      • Feb 2009
      • 815

      #302
      Re: [NL25/PL50 FR] teerajaja - Why you heffff to be mad ?

      Lifetime NL25/PL25 so far...



      Comment

      • Owner85
        Klubi Liige
        • Aug 2009
        • 2146

        #303
        Re: [NL25/PL50 FR] teerajaja - Why you heffff to be mad ?

        ?

        Comment

        • totaldonk
          Grinder
          • Dec 2009
          • 914

          #304
          Re: [NL25/PL50 FR] teerajaja - Why you heffff to be mad ?

          move up:D

          Comment

          • teerajaja
            Grinder
            • Feb 2009
            • 815

            #305
            Re: [NL25/PL50 FR] teerajaja - Why you heffff to be mad ?

            Algselt postitas totaldonk Vaata postitust
            move up:D

            Natuke masendav on küll, et pole suutnud BR nii hästi käsitleda, et jõudnuks ilusti ülespoole :/
            Selle aasta plaanides siiski saada vähemalt NL100 regulariks.

            Comment

            • teerajaja
              Grinder
              • Feb 2009
              • 815

              #306
              Re: [NL25/PL50 FR] teerajaja - Why you heffff to be mad ?

              Poole kuu kokkuvõte:

              Mängitud tunde 58h.
              Teisele aprilli poolele vähe stabiilsemat mängu!


              Last edited by teerajaja; 16.04.13, 10:47.

              Comment

              • teerajaja
                Grinder
                • Feb 2009
                • 815

                #307
                Re: [NL25/PL50 FR] teerajaja - Kus on Tangi võtmed ???

                Kuna olen 3 mai Eestisse tagasi tulemas (viisa lõpeb 1 juuni ja mõnedel teistel põhjustel) pakuks välja ehk soovib mõni pokkeripro seda elamist edasi rentida ?!
                Kui ei soovi siis saab lihtsalt leping lõpetatud ja omanik hakkab uut üürilist otsima.
                Kuu üür on hetkel olnud 280 eur/ kuu 6 month lepingu puhul ja 1 year puhul 250 eur/kuu.
                Siia rajooni üüritakse tavaliselt 300 eur/ nädal elamisi nii et üsna hea pakkumine.

                Kui leidub huviline siis veel ei läheks omaniku juurde lõpetamise sooviga vaid ootaks mõned päevad - max teisipäevani.

                Comment

                • teerajaja
                  Grinder
                  • Feb 2009
                  • 815

                  #308
                  Re: [NL25/PL50 FR] teerajaja - Why you heffff to be mad ???

                  Aprilli kuu kokkuvõte:

                  Tunde: 112,29h
                  Profit: 1000$ + 250$ boonuseid = 1250$
                  Käsi: 78861






                  Last edited by teerajaja; 01.05.13, 02:40. Põhjus: Aprill kokkuvõte siiski mitte märtsi!

                  Comment

                  • pikk28
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 6695

                    #309
                    Re: [NL25/PL50 FR] teerajaja - Why you heffff to be mad ???

                    gg! edu teerajamises Eestisse!

                    Comment

                    • teerajaja
                      Grinder
                      • Feb 2009
                      • 815

                      #310
                      Re: [NL25/PL50 FR] teerajaja - Why you heffff to be mad ???

                      Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                      gg! edu teerajamises Eestisse!
                      ty!

                      Comment

                      • teerajaja
                        Grinder
                        • Feb 2009
                        • 815

                        #311
                        Re: [NL25/PL50 FR] teerajaja - Why you heffff to be mad ???

                        El Gounas viimased 3 päeva olnud kuni 45 kraadi sooja, ei kujuta ette mis siin Juuni-August toimub kui peaks kõige kuumem aeg olema.

                        Comment

                        • RudiTurbo
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 4167

                          #312
                          Re: [NL25/PL50 FR] teerajaja - Why you heffff to be mad ?

                          Algselt postitas teerajaja Vaata postitust
                          Lifetime NL25/PL25 so far...



                          Üx hea graph võrdluseks, kui palju aspekte pokkeris kaugele jõudmiseks loeb peale puhta mänguoskuse.



                          Kuna oleme parimad sõbrad, siis avastasime pokkeri pmst samaaegselt teerajajaga ning nagu graphidest näha, siis oleme NL25's pmst väga sarnase biitimisevõimega mängijad. Kuna teerajajal päris pikk BE periood sees, siis parimatel aegadel teerajaja winrate vb isegi kõrgem kui minu oma.

                          Esialgu, kui NL25st ülespoole liikuma hakkasin, ei mänginud ma grammigi teistmoodi kõrgemates limiitides, kui NL25, sellegipoolest jätkas mu graafik sarnast stabiilset ülesliikumist ka kõrgemates limiitides. Eestlasena NL25'st välja murdmine võtab lihtsalt 4-6 kuud kõva pingutust ja keldrikakandina elamist ning tulemus on seda väärt.

                          teerajaja võix vabalt olla NL200 crusher for sure !

                          Comment

                          • Priidix
                            240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                            • Jun 2009
                            • 2839

                            #313
                            Re: [NL25/PL50 FR] teerajaja - Why you heffff to be mad ?

                            Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
                            teerajaja võix vabalt olla NL200 biitija for sure !
                            fyp,

                            mõlemad hämmastavad graafikud!

                            Comment

                            • teerajaja
                              Grinder
                              • Feb 2009
                              • 815

                              #314
                              Re: [NL25/PL50 FR] teerajaja - Why you heffff to be mad ???

                              Viimasest postitusest jupp aega möödas.
                              Tulin mai kuus tagasi Eestisse, mais sai põhiliselt SCOOPi pelatud ja cashi väga vähe.
                              Mai jäi tänu Scoopile plussi ~1000 dollarit.

                              Selle kuu esimesel poolel proovisin vahelduseks PLO mida varemgi uurinud aga ei ole veel siiani korralikult püsivust leidnud. Ei juhtunud seda ka see kuu...iseenesest jäid katsetused ~28 dollarit plussi.

                              PLO laudades seigeldes sain ka üheks õnnelikuks Milestoni hittijaks millega tuli sisse natuke üle 2100 dollari.
                              Nüüd siis pelanud NL25 ja ka NL50 juurde ning kaks viimast päeva teinud tuumakatsetusi NL50/NL100 mixed ja seis on selline seal so far.

                              Comment

                              • teerajaja
                                Grinder
                                • Feb 2009
                                • 815

                                #315
                                Re: [NL25/PL50 FR] teerajaja - Why you heffff to be mad ???

                                Märgiks ära enda esimese 1K$ day :)


                                Comment

                                Working...