[NL100-200 FR] teerajaja - 365 magamata ööd

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • teerajaja
    Grinder
    • Feb 2009
    • 815

    #196
    Re: teerajaja - You shot yourself in the foot again [ NL25 FR]

    Pool kuud on läbi, lubatud update ( 56,71 h & 31668 hands )

    Olen proovinud viimasel ajal vähe loosemat stiili ( 17/13 ) ja nagu näha graafikult siis on tekkinud korralikud ameerika mäed. Ei tunne ennast väga kindlalt veel sellise stiiliga aga huvitav on siiski proovida ja katsetada.
    Liigun hetkel täitsa 120h graafikus ja loodan, et teine pool augustist tuleb pigem stabiilsem upswing


    Comment

    • teerajaja
      Grinder
      • Feb 2009
      • 815

      #197
      Re: [NL25 FR] teerajaja - Why you hefff to be mad ?

      Fckn luckboxes

      Poker Stars No-Limit Hold'em, $0.25 BB (8 handed) - Poker Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

      saw flop | saw showdown

      MP2 ($33.73)
      CO ($25.35)
      Button ($25)
      SB ($32.73)
      Hero (BB) ($25)
      UTG ($20.84)
      UTG+1 ($35.26)
      MP1 ($10)

      Preflop: Hero is BB with K, K
      UTG calls $0.25, UTG+1 calls $0.25, 1 fold, MP2 bets $0.75, CO calls $0.75, 1 fold, SB raises $3.65, Hero raises $7.25, 2 folds, MP2 calls $6.75, 1 fold, SB raises $28.98 (All-In), Hero calls $17.50 (All-In), MP2 calls $25.23

      Flop: ($91.71) 7, 7, 3 (3 players, 2 all-in)

      Turn: ($91.71) A (3 players, 2 all-in)

      River: ($91.71) A (3 players, 2 all-in)

      Total pot: $91.71
      Main pot: $76.25 between MP2, SB and Hero, won by SB
      Side pot 1: $15.46 between MP2 and SB, won by SB

      Results:
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • teerajaja
        Grinder
        • Feb 2009
        • 815

        #198
        Re: [NL25 FR] teerajaja - Why you hefff to be mad ?

        Tihti on raske leida grindi kõrvale meelepärast muusikat, kord raadiot saab kuulatud aga see viskab ka kopaka ette. Oma playlistist veel omakorda. Vaikuses ei suuda ka väga olla.

        Igatahes viimasel ajal kuulanud ühte trance playlisti youtubest ja heaks taustaks. Kellele veel läheb trance peale grindides siis siin link:


        Comment

        • Owner85
          Klubi Liige
          • Aug 2009
          • 2146

          #199
          Re: [NL25 FR] teerajaja - Why you hefff to be mad ?

          loodan et on luckbox musa,teen sessi nüüd selle muusika lainel :)

          Comment

          • teerajaja
            Grinder
            • Feb 2009
            • 815

            #200
            Re: [NL25 FR] teerajaja - Why you hefff to be mad ?

            Sick on veel see, et seal on omakorda veel 45 erinevat ~30 minutilist playlisti :)


            Mängu osas sain just platinumstari kätte ja 116h :)

            Comment

            • inward
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 6275

              #201
              Re: [NL25 FR] teerajaja - Why you hefff to be mad ?

              Tyty, päris hea. Endal sama probleem pidevalt :).

              Comment

              • Owner85
                Klubi Liige
                • Aug 2009
                • 2146

                #202
                Re: [NL25 FR] teerajaja - Why you hefff to be mad ?

                mul veel 1k VPPd minna ,h sama suht aga seal nl5 ja nl10 ka sees :)

                Comment

                • Owner85
                  Klubi Liige
                  • Aug 2009
                  • 2146

                  #203
                  Re: [NL25 FR] teerajaja - Why you hefff to be mad ?

                  btw printer kiidab biiti :)

                  Comment

                  • teerajaja
                    Grinder
                    • Feb 2009
                    • 815

                    #204
                    Re: [NL25 FR] teerajaja - Why you hefff to be mad ?

                    Kuu cashis on minu jaoks läbi.

                    Tundide eesmärk 120h pluss õnnestus ja tuli 123,2h. Volüüm ka üsna korralik 70k handse aga profit jäi küll nadi ja minuarust ei peaks NL25 nii swingine küll olema. Mingi hetk hakkasin korralikult ka alla EV jooksma nagu graphilt näha. Saavutasin lisaks veel Platinumstarsi üle pika aja mis peaks tooma väikese lisa RB juurde Septembris.

                    Septembris üritan ka üle 120h vähemalt grindida ja muutma veidike mängustiili, et ei oleks nii swingine. Eks näis kas õnnestub.
                    Üldine mängu isu on ikka väga suur ja tahaks ikka aina targemaks saada mängu osas ja jõuda välja NL100+ :)


                    Last edited by teerajaja; 31.08.12, 14:55.

                    Comment

                    • EvilPokerBot
                      FPP Pro
                      • Aug 2012
                      • 240

                      #205
                      Re: [NL25 FR] teerajaja - Why you hefff to be mad ?

                      Mängustiili küll sellepärast muutma ei pea hakkama et vähem swinge oleks, pokkeris on ikka tähtis long run results.

                      Comment

                      • RudiTurbo
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 4167

                        #206
                        Re: [NL25 FR] teerajaja - Why you hefff to be mad ?

                        Kui on oht tildata, siis variatsiooni rohkem , aga suurema eeldatava EV'ga mängustiil on töenäoliselt tildi tõttu kaotatud raha pärast väixema tulemusega kui väixema eeldatava EV'ga, kuid variatsioonivabam stiil.

                        Kuna teerajaja BR ei ole maailma kõige suurimate hulka kuuluv, siis madalama variatsiooniga stiil on kindlalt garanteerimas paremaid tulemusi !

                        Comment

                        • teerajaja
                          Grinder
                          • Feb 2009
                          • 815

                          #207
                          Re: [NL25 FR] teerajaja - Why you hefff to be mad ?

                          Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
                          Kui on oht tildata, siis variatsiooni rohkem , aga suurema eeldatava EV'ga mängustiil on töenäoliselt tildi tõttu kaotatud raha pärast väixema tulemusega kui väixema eeldatava EV'ga, kuid variatsioonivabam stiil.

                          Kuna teerajaja BR ei ole maailma kõige suurimate hulka kuuluv, siis madalama variatsiooniga stiil on kindlalt garanteerimas paremaid tulemusi !

                          Käid siin salaja piilumas päevikuid ise kusagile peitu pugend muust maailmast :D

                          aga muidu olen mõelnud hetkel sama poindiga seda stiili muutmist, mitte et ma põgeneks swingide eest mis on nagunii paratamatud :)

                          Comment

                          • RudiTurbo
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 4167

                            #208
                            Re: [NL25 FR] teerajaja - Why you hefff to be mad ?

                            Vahel tuleb seksikohustusi täitmas käia :D

                            Comment

                            • vsiu100
                              Moderaator
                              • Oct 2008
                              • 4253

                              #209
                              Re: [NL25 FR] teerajaja - Why you hefff to be mad ?

                              Solid braG. gl teeraja.

                              Comment

                              • teerajaja
                                Grinder
                                • Feb 2009
                                • 815

                                #210
                                Re: [NL25 FR] teerajaja - Why you hefff to be mad ?

                                Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                                gl teeraja.

                                ty

                                Comment

                                Working...