[NL100-200 FR] teerajaja - 365 magamata ööd

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • RudiTurbo
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 4167

    #91
    Re: teerajaja - teed rajamas pokkeriproks 2010

    Läxime täna koos ühe fishi jahile ja välja tuli nii :)

    PokerStars Pot-Limit Hold'em, $0.25 BB (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    OMG, I HAVE ATo (MP2) ($28.90)
    RudiTurpinen (MP3) ($26.20)
    CO ($25.50)
    teerajaja ($32.55)
    SB ($11.40)
    BB ($46.65)
    UTG ($6.35)
    UTG+1 ($25)
    MP1 ($11.20)

    Preflop: RudiTurpinen is MP3 with 4, 4
    3 folds, OMG, I HAVE ATo bets $0.85, RudiTurpinen calls $0.85, 1 fold, teerajaja raises to $3.25, 2 folds, OMG, I HAVE ATo calls $2.40, RudiTurpinen calls $2.40

    Flop: ($10.10) Q, 7, 4 (3 players)
    OMG, I HAVE ATo checks, RudiTurpinen checks, teerajaja bets $7, OMG, I HAVE ATo calls $7, RudiTurpinen raises to $22.95 (All-In), teerajaja calls $15.95, OMG, I HAVE ATo calls $15.95

    Turn: ($78.95) 8 (3 players, 1 all-in)
    OMG, I HAVE ATo checks, teerajaja bets $3, OMG, I HAVE ATo calls $2.70 (All-In)

    River: ($84.35) 2 (3 players, 2 all-in)

    Total pot: $84.35 | Rake: $3

    Results:
    teerajaja had Q, Q (three of a kind, Queens).
    OMG, I HAVE ATo had 10, A (high card, Ace).
    RudiTurpinen mucked 4, 4 (three of a kind, fours).
    Outcome: teerajaja won $81.35



    Comment

    • teerajaja
      Grinder
      • Feb 2009
      • 815

      #92
      Re: teerajaja - teed rajamas pokkeriproks 2010

      Egas alla top seti ei andnudki selles käes Rudit callida ja arvatavasti Rudi poleks callinud ka minu All inni. Positsioonid mängisid raha minu tasku :D

      Comment

      • savioja
        Julm Donk
        • Aug 2009
        • 53

        #93
        Re: teerajaja - teed rajamas pokkeriproks 2010

        mul tekkis küsimus, et miks tulid tagasi starsi ikka full tildist? kas arvad, et starsis on kergem NL25 ja VPP-de hooramine kui tildis korraliku rakebacki saamime?

        Comment

        • teerajaja
          Grinder
          • Feb 2009
          • 815

          #94
          Re: teerajaja - teed rajamas pokkeriproks 2010

          Algselt postitas savioja
          mul tekkis küsimus, et miks tulid tagasi starsi ikka full tildist? kas arvad, et starsis on kergem NL25 ja VPP-de hooramine kui tildis korraliku rakebacki saamime?
          Soft on Starsil parem ja siis tundus et pole nii hea laudade valik, palju shortstackereid jms. Mis nüüd muidugi muutunud. Ja plaan saada Supernovaks see aasta ja siis peaks rakeback juba võrduma samaga või rohkemgi kui Fulltildis. Stars meeldib üldiselt rohkem on ka üks põhjuseid :)

          Comment

          • harryahven
            Pokkerihai
            • Dec 2009
            • 1964

            #95
            Re: teerajaja - teed rajamas pokkeriproks 2010

            tervist! räägi hoopis, kuidas uus tool on? endal vist plaanis samasugune soetada..

            Comment

            • teerajaja
              Grinder
              • Feb 2009
              • 815

              #96
              Re: teerajaja - teed rajamas pokkeriproks 2010

              Algselt postitas harryahven
              tervist! räägi hoopis, kuidas uus tool on? endal vist plaanis samasugune soetada..
              Tool üsna mugav, vahepeal on ära väsitanud selja aga üldiselt hea kaaslane, oskaks ehk võrrelda kui oleks varem olnud erinevaid arvutitoole kasutuses. Selles hinnaklassis ei usu et väga paremat saab. Eks sõltub kui nõudlik oled.

              Comment

              • teerajaja
                Grinder
                • Feb 2009
                • 815

                #97
                Re: teerajaja - teed rajamas pokkeriproks 2010

                Käisin NL50 radadel rändamas ja väsisin ära, eelarvamus oli hirmsam kui tegelikkus.


                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • teerajaja
                  Grinder
                  • Feb 2009
                  • 815

                  #98
                  Re: teerajaja - teed rajamas pokkeriproks 2010

                  Copy paste jaanuari graafikute teemast :


                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                  Lõpus kiskus swingiseks NL50 mängides ja tuli ka sealt natuke tagasilööki.

                  Kuukasum kokku : $981 profit + $300 boonust = $1281

                  Hoian siiski eemale veel NL50st, mängin järgmine kuu edasi NL25 ja võib olla kuni NL100 shoti roll koos. Üldiselt võib kuuga rahule jääda :)

                  Comment

                  • teerajaja
                    Grinder
                    • Feb 2009
                    • 815

                    #99
                    Re: teerajaja - teed rajamas pokkeriproks 2010

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    NL25 mäed meeldivad rohkem :) NL50 shotid keerasid korra mindseti pahupidi aga olen viimaste päevade jooksul oma mängu taas leidnud.

                    Comment

                    • pikk28
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 6695

                      #100
                      Re: teerajaja - teed rajamas pokkeriproks 2010

                      krdi ilus rsk

                      Comment

                      • pastilaa
                        kuum poiss
                        • Apr 2009
                        • 7518

                        #101
                        Re: teerajaja - teed rajamas pokkeriproks 2010

                        Algselt postitas RudiTurbo
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Sorry, veidi OT. Rudi ja teised targemad - mitme bb pealt siin 44 3bet call võiks olla pre veel +EV arvestades kahte deepi vastast?

                        Comment

                        • RudiTurbo
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 4167

                          #102
                          Re: teerajaja - teed rajamas pokkeriproks 2010

                          Kuskil 4$ olex vist juba palju olnud

                          Comment

                          • teerajaja
                            Grinder
                            • Feb 2009
                            • 815

                            #103
                            Re: teerajaja - teed rajamas pokkeriproks 2010 [ NL25 FR]

                            Teen väikse update tegemistest, olen see kuu tunduvalt vähem mänginud. Läksin tagasi trenni kuna muidu kaalu tuleb liiga palju ja üldse tegelikult olen trenni inimese hingega. Lihtsalt vahepeal lasin ennast natuke käest ära. Viskan esmaspäeval juurde poole kuu graafiku :)

                            Comment

                            • teerajaja
                              Grinder
                              • Feb 2009
                              • 815

                              #104
                              Re: teerajaja - teed rajamas pokkeriproks 2010 [ NL25 FR]

                              Pool kuud täis.
                              Väga väike volüüm, kuid üritan mängida kuu teisel poolel vähe rohkem.
                              Hetkel mängin nii, et valin vaid NL laudu ja hoidun PL omadest, järgmine kuu arvatavasti taas mixed.

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • raidov
                                Õpihimuline Mängur
                                • Mar 2009
                                • 436

                                #105
                                Re: teerajaja - teed rajamas pokkeriproks 2010 [ NL25 FR]

                                Mis põhjus sellel on, et hoidud PL laudadest ?

                                Enamikul meist on just PL laudades kõrgem winrate...

                                Comment

                                Working...