Re: Skrufsteri päevik (NL2)
Nagu arvasingi, siis ei lähe kõik päris nii kergelt kui selle kuu eelnevate shottidega oli olnud. 3700 käe peale jäi kasum vaid 11$, aga ei lase pead norgu. Tegin ise mängus nii mõnegi käigu, mida tagantjärgi teadvustan endale, et vale oli. Samuti sai sessi jooksul 2x set vs overset olukorda satutud. Igal juhul vaatamata väiksele kasumile on tunne võrdlemisi hea, scared money tunnet pole ja eks homme pusin edasi :)
Nagu arvasingi, siis ei lähe kõik päris nii kergelt kui selle kuu eelnevate shottidega oli olnud. 3700 käe peale jäi kasum vaid 11$, aga ei lase pead norgu. Tegin ise mängus nii mõnegi käigu, mida tagantjärgi teadvustan endale, et vale oli. Samuti sai sessi jooksul 2x set vs overset olukorda satutud. Igal juhul vaatamata väiksele kasumile on tunne võrdlemisi hea, scared money tunnet pole ja eks homme pusin edasi :)
Comment