Skrufsteri päevik (NL5)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Skrufster
    Julm Donk
    • Jul 2009
    • 56

    #91
    Re: Skrufsteri päevik (NL2)

    Nagu arvasingi, siis ei lähe kõik päris nii kergelt kui selle kuu eelnevate shottidega oli olnud. 3700 käe peale jäi kasum vaid 11$, aga ei lase pead norgu. Tegin ise mängus nii mõnegi käigu, mida tagantjärgi teadvustan endale, et vale oli. Samuti sai sessi jooksul 2x set vs overset olukorda satutud. Igal juhul vaatamata väiksele kasumile on tunne võrdlemisi hea, scared money tunnet pole ja eks homme pusin edasi :)

    Comment

    • seep
      Grinder
      • Dec 2009
      • 698

      #92
      Re: Skrufsteri päevik (NL5)

      Have faith in your game, ja küll ka kaardid jooksma hakkavad ning kasum ilusaks muutub!:)

      Comment

      • vilkar
        Klubi Liige
        • Jul 2009
        • 1290

        #93
        Re: Skrufsteri päevik (NL5)

        set vs over set on halb ja aga halvem on kui sul endal on over set ja riversisse tõmbab väiksema seti omanik neliku :D

        Comment

        • Poku
          Bännitud
          • Mar 2010
          • 295

          #94
          Re: Skrufsteri päevik (NL5)

          Algselt postitas vilkar Vaata postitust
          set vs over set on halb ja aga halvem on kui sul endal on over set ja riversisse tõmbab väiksema seti omanik neliku :D

          [x]variatsioon
          Ise tõmbad ju aegajalt samamoodi, seega who cares?
          Neid set vs set, AA vs KK pf ai ja muud sellised olukorrad, nende kirjutamine tekitab vaid halba energiat ja aurat ning for sure mõjutab ka mindseti kui nneist kirjutada. Las nad olla, neid juhtub ja pikas perspektiivis juhtub neid mõlematpidi vaadates samapalju, et saate lihtsalt rake maksta. Pole mõtet kirjutada, kõik panevad nendes olukordades rahad sisse, ükskord võidad sina, teinekord tema, ükrkord tõmbab tema neliku väiksema setiga, teinekord sina. Tõesti, see mõjub sitalt mindsetile kui neid veel ülesse ka kirjutada

          Comment

          Working...