Skrufsteri päevik (NL5)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • nikitheone
    Mr. Puujalg
    • Aug 2009
    • 6446

    #61
    Re: Skrufsteri päevik (NL2)

    yep, ship it. kui on set vastas, siis shit happens. näed palju overpaire ja fdsi
    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

    Comment

    • Skrufster
      Julm Donk
      • Jul 2009
      • 56

      #62
      Re: Skrufsteri päevik (NL2)

      Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
      yep, ship it. kui on set vastas, siis shit happens. näed palju overpaire ja fdsi
      Ise mõtlesin samamoodi tol hetkel ja shippisin ning oligi 77 vastas. Kahju oli sellest, et mõlemal oli üle full stacki ja läks tema kontole see :D

      Aga jah, varsti välja minek ning külmkapis oli 1,5l gin. Mõtlesin, et tore oleks seda juua ja grindida, aga ei ole ikka hea idee. Purju ju ei jää, aga ometi tunned kuidagi otsustusvõime kahaneb ja lõpetasin sedakorda tänaseks :)

      Päeva peale kokku 2641 kätt ja 15,78$ kasumit, mis teeb ~15BB/100. Võib igati rahul olla. Tänaseks siis aga pokkeriga kõik ja eks homme jälle :)

      Comment

      • Skrufster
        Julm Donk
        • Jul 2009
        • 56

        #63
        Re: Skrufsteri päevik (NL2)

        Millegi pärast tundub, et öösiti mängimine mulle ei sobi. Esimesed 1600 kätt sai siis öösel mängitud ja nagu näha siis nulli nühitud põhimõtteliselt, kuid just lõpetatud sess korvas selle päris kenasti :)



        Kuu koos boonustega plussis 240$. Loodab, et hea jooks jätkub ja 300$ tuleb täis ikka :)

        Comment

        • Skrufster
          Julm Donk
          • Jul 2009
          • 56

          #64
          Re: Skrufsteri päevik (NL2)

          Oi jumal, täna tuleb küll raha nagu läbi ussi m***i kätte. Mitte miski ei pea ja midagi ei hiti. Antud käed olid kõik mingi 20 minuti jooksul ja lauad lendasid päris kiiresti kinni
          _________________

          Kas õige lüke hero poolt?

          PokerStars No-Limit Hold'em, $0.02 BB (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

          SB ($1.48)
          Hero (BB) ($5.62)
          UTG ($4.02)
          UTG+1 ($0.98)
          MP1 ($1.07)
          MP2 ($0.47)
          MP3 ($2.43)
          CO ($3.07)
          Button ($2.23)

          Preflop: Hero is BB with 8, 6
          UTG calls $0.02, 1 fold, MP1 bets $0.08, 1 fold, MP3 calls $0.08, CO calls $0.08, Button calls $0.08, 1 fold, Hero calls $0.06, UTG calls $0.06

          Flop: ($0.49) 6, 5, 7 (6 players)
          Hero checks, UTG checks, MP1 bets $0.24, MP3 raises to $0.98, 2 folds, Hero raises to $5.54 (All-In), 1 fold, MP1 calls $0.75 (All-In), MP3 calls $1.37 (All-In)

          Turn: ($6.18) 7 (3 players, 3 all-in)

          River: ($6.18) 4 (3 players, 3 all-in)

          Total pot: $6.18 | Rake: $0.30

          Results below:
          Hero had 8, 6 (straight, eight high).
          MP1 had Q, 9 (one pair, sevens).
          MP3 had 5, 5 (full house, fives over sevens).
          Outcome: MP3 won $5.88


          ___________________
          PokerStars No-Limit Hold'em, $0.02 BB (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

          MP3 ($3.24)
          CO ($2)
          Hero (Button) ($10.09)
          SB ($2.33)
          BB ($5.13)
          UTG ($2.04)
          UTG+1 ($2)
          MP1 ($2.48)
          MP2 ($1.74)

          Preflop: Hero is Button with 6, 6
          1 fold, UTG+1 calls $0.02, MP1 calls $0.02, 3 folds, Hero calls $0.02, SB bets $0.14, 1 fold, UTG+1 calls $0.12, MP1 calls $0.12, Hero calls $0.12

          Flop: ($0.58) 6, K, 2 (4 players)
          SB bets $0.50, UTG+1 raises to $1.86 (All-In), 1 fold, Hero calls $1.86, 1 fold

          Turn: ($4.80) 4 (2 players, 1 all-in)

          River: ($4.80) 3 (2 players, 1 all-in)

          Total pot: $4.80 | Rake: $0.23

          Results below:
          Hero had 6, 6 (three of a kind, sixes).
          UTG+1 had A, 9 (flush, Ace high).
          Outcome: UTG+1 won $4.57

          ____________

          PokerStars No-Limit Hold'em, $0.02 BB (8 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

          MP2 ($1.39)
          CO ($3)
          Button ($3)
          Hero (SB) ($5.69)
          BB ($0.80)
          UTG ($5.09)
          UTG+1 ($3.57)
          MP1 ($2.06)

          Preflop: Hero is SB with A, A
          6 folds, Hero bets $0.08, BB raises to $0.80 (All-In), Hero calls $0.72

          Flop: ($1.60) 2, 4, K (2 players, 1 all-in)

          Turn: ($1.60) Q (2 players, 1 all-in)

          River: ($1.60) K (2 players, 1 all-in)

          Total pot: $1.60 | Rake: $0.08

          Results below:
          Hero had A, A (two pair, Aces and Kings).
          BB had A, K (three of a kind, Kings).
          Outcome: BB won $1.52

          ____________________________

          PokerStars No-Limit Hold'em, $0.02 BB (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

          UTG ($1.58)
          UTG+1 ($0.80)
          MP1 ($1.24)
          MP2 ($1.20)
          MP3 ($2.48)
          CO ($1.94)
          Button ($0.71)
          Hero (SB) ($5.29)
          BB ($1.60)

          Preflop: Hero is SB with K, K
          1 fold, UTG+1 (poster) checks, MP1 calls $0.02, MP2 (poster) checks, MP3 bets $0.10, 1 fold, Button calls $0.10, Hero raises to $0.42, 4 folds, MP3 raises to $2.48 (All-In), 1 fold, Hero calls $2.06

          Flop: ($5.14) 3, 3, 6 (2 players, 1 all-in)

          Turn: ($5.14) A (2 players, 1 all-in)

          River: ($5.14) Q (2 players, 1 all-in)

          Total pot: $5.14 | Rake: $0.25

          Results below:
          Hero had K, K (two pair, Kings and threes).
          MP3 had K, A (two pair, Aces and threes).
          Outcome: MP3 won $4.89

          ____________________

          On veel paar kätt, mis üle vaatasin ja oleks ise pidanud teistmoodi mängima. Aeh, aga kõigele vaatamata päev 8$ plussis. Natuke kogun ennast ja varsti üritan sellegi poolest uuesti :P

          Comment

          • Skrufster
            Julm Donk
            • Jul 2009
            • 56

            #65
            Re: Skrufsteri päevik (NL2)

            Ehh, NL2 täna täiesti õudukas tühi nühkimine olnud. Mängisin enda arust täitsa normaalset mängu, aga no ei tulnud käsi, mida mängida. Ja kui tuli, siis ikka set vs overset (3x) ning ilusti tõmmati flushid ja read ka ära. Ühesõnaga 3000 kätt oli ja hämmastavad 7$ plussi.

            Siis mõtlesin, et prooviks NL5. Esimene katse ebaõnnestus eos, sest laudade valik oli enam kui kesine. Tegelesin mingi tund aega teiste asjadega ja läksin otsustasin uuele katsele minna ning sai laudadesse sisse ära ostetud. 14 lauda mängisin ja sellise hiiterisessi otsa sattusin siis. Üsna selge, et sellist runi enam vist ei tule, aga hetkel küll selline tunne, et võiks täitsa teine kordki näppida



            Päev 27$ plussis. Tegelikult 52, sest täna sai 25$ boonus ka lahti mängitud.
            Kuu mänguliselt 298$ ja koos boonustega 343$ plussis, seega eelnevalt püstitatud 300$ eesmärk juba kuhjaga ületatud. Ega midagi, uus eesmärk on 400$, mis tundub isegi täitsa saavutatav :)

            Aga kõik siis praeguseks

            Comment

            • Godspeed_EJ
              Klubi Liige
              • Nov 2009
              • 3049

              #66
              Re: Skrufsteri päevik (NL2)

              Roll üle 300$ ja mängid NL2te?

              Comment

              • soouni
                Grinder
                • Jul 2010
                • 771

                #67
                Re: Skrufsteri päevik (NL2)

                skrufser kas ma su mõnda sessi ei saaks pealt vaadata ning samal ajal vb ka skypes suhelda

                Comment

                • Skrufster
                  Julm Donk
                  • Jul 2009
                  • 56

                  #68
                  Re: Skrufsteri päevik (NL2)

                  Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
                  Roll üle 300$ ja mängid NL2te?
                  Ehh, alustasin see kuu sõbra poolt saadetud 50$ ning kui piisav roll oli, siis saatsin talle 60$ tagasi. See sai sealt edasi 280 peale ära mängitud, kuid hommikul võtsin 180$ välja. Ühesõnaga tegelt oli küll pm 300 ja lasin endiselt NL2s

                  Lubasin siin küll 200$ pealt juba NL10t proovida, aga ma ei tea, kerge kartus ikkagi sees ja NL2 on hea lihtne raha. Tean, et täiesti loll mõtlemisviis ning kes ei riski see šampanjat ei joo. Igatahes nüüd sai elamiseks piisavalt välja võetud ning kui uuesti roll üles ehitatud saab, siis ikkagi suure tõenäosusega proovin ka kõrgemal.

                  Hetkel roll 153 ning ma ei tea. Võtan võibolla sellise liini, et päeval kui NL5 lauad kehvemad, siis lasen NL2. Ning õhtuti/öösel üritan NL5 pusida


                  Algselt postitas soouni Vaata postitust
                  skrufser kas ma su mõnda sessi ei saaks pealt vaadata ning samal ajal vb ka skypes suhelda
                  Arvad, et sul on midagi minult õppida? Teen täiesti ABC mängu lihtsalt, kui käsi olemas, siis tulistan nii kuis torust tuleb ning kui ei, siis annan alla. Lihtne :D
                  Last edited by Skrufster; 26.08.10, 21:51.

                  Comment

                  • Godspeed_EJ
                    Klubi Liige
                    • Nov 2009
                    • 3049

                    #69
                    Re: Skrufsteri päevik (NL2)

                    Kui scared money tunnet ei ole, siis proovi kindlasti NL5te vähemalt. Taseme vahet seal kindlasti pole.

                    Nagu ESTPatrick hiljuti kirjutas kusagil, et overrolled mängimine on sama halb kui underrolled.

                    Edu!

                    Comment

                    • Skrufster
                      Julm Donk
                      • Jul 2009
                      • 56

                      #70
                      Re: Skrufsteri päevik (NL2)

                      Tegin veel ühe pisikese sessi NL2s, sest NL5 lauad olid jubedalt täis, igal pool sada matsi waiting listis ootamas. Igatahes hiiter jätkus, 728 kätt ja 7,77$, mis teeb ~27 BB/100le. Tuli kokku siis 35 dollarit plussi kui arvestada ööd nüüd eelmise päeva alla.

                      Aeh, igatahes pea paks kuidagi ja pakin pillid kotti. Hommikul siis alustan jälle :)

                      Comment

                      • MrT2inem
                        Jube Noob
                        • Dec 2009
                        • 132

                        #71
                        Re: Skrufsteri päevik (NL2)

                        Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
                        Kui scared money tunnet ei ole, siis proovi kindlasti NL5te vähemalt. Taseme vahet seal kindlasti pole.


                        Edu!
                        Sa ise oled ikka viimasel ajal regulaarselt NL5 tagunud, et sellist juttu ajad ?

                        Imo on NL2 nagu freeroll ja NL5 käib juba tõsisem pokker, taseme vahet on märgata kaugele juba.



                        Aga edu :)

                        Comment

                        • Godspeed_EJ
                          Klubi Liige
                          • Nov 2009
                          • 3049

                          #72
                          Re: Skrufsteri päevik (NL2)

                          Algselt postitas MrT2inem Vaata postitust
                          Sa ise oled ikka viimasel ajal regulaarselt NL5 tagunud, et sellist juttu ajad ?

                          Imo on NL2 nagu freeroll ja NL5 käib juba tõsisem pokker, taseme vahet on märgata kaugele juba.



                          Aga edu :)
                          LOL@tõsine pokker@NL5

                          Ma pole NL2/NL5 kunagi mänginud, vaatamata sellele olen kindel, et need on ühtviisi biiditavad. Kui roll olemas loomulikult üles liikuda. Kui sa tahad eluks ajaks jääda NL2te nühkima, siis on see muidugi sinu enda vaba valik.

                          Comment

                          • k2snakalle
                            Pokkerihai
                            • Dec 2008
                            • 2545

                            #73
                            Re: Skrufsteri päevik (NL2)

                            Ma alustasin nl2-st :) Nu nl2-l ja nl5-s on vahe sees ikka. No mingit tõsist pokkerit nüüd küll nl5-s pole, aga julgen väita, et kui nl2-s hakkama saadakse, siis ei pruugita seda teha nl5-s. Nl5-s on rohkem regulare, kes ikka asja natukenegi jagavad ja teavad, et kaks paari on parem kui paar. NL2 80% mängijatest ei tea isegi seda.

                            Comment

                            • MrT2inem
                              Jube Noob
                              • Dec 2009
                              • 132

                              #74
                              Re: Skrufsteri päevik (NL2)

                              Täpselt nii ongi. NL2-s oled oma tptk ees kaugelt juba kuna teiste arvates on top paar mingi räbala kikkeriga nuts (paljudel juhtudel shovetakse ka väiksemaid poketeid ja muid jurasid mida NL5-s vabsjee ei näe)... NL5-s jääb alatihti aga ka mingist keskmisest setist väheks. vb tõesti pole tegemist siiski mingi jubeda pokkeri mänguga aga asja mõte oli selgeks teha, et üsna suur vahe on antud limiitide vahel siiski.

                              Comment

                              • seep
                                Grinder
                                • Dec 2009
                                • 698

                                #75
                                Re: Skrufsteri päevik (NL2)

                                Ma ei tea, mingi teine tunne on kui mängida NL5, aga NL10nest tuleb alles tasemevahe...

                                Comment

                                Working...