Skrufsteri päevik (NL5)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Skrufster
    Julm Donk
    • Jul 2009
    • 56

    #46
    Re: Skrufsteri päevik (NL2)

    Mul PT näitab, et 0,57$/100 see kuu. Ja lisaks on mõnus tildivaba mäng :)

    Comment

    • seep
      Grinder
      • Dec 2009
      • 698

      #47
      Re: Skrufsteri päevik (NL2)

      Oops, väikesed miscalculationid ja vaatamised, soz.:D

      Comment

      • viki
        Grinder
        • Apr 2010
        • 893

        #48
        Re: Skrufsteri päevik (NL2)

        NL5s on kordi rohkem häid laudu,kui NL10.Jäta parem NL10 vahele.NL25 jälle tükk maad parem.Ja millegipärast NL5s fast lauad paremad,kui tavalised.

        Comment

        • Provoker
          Pokkerihai
          • Jan 2009
          • 3067

          #49
          Re: Skrufsteri päevik (NL2)

          10/7/3 stiil kindlasti ei toida vaid toob siia foorumisse pigem juurde badbeat storysi ainult.

          Comment

          • Skrufster
            Julm Donk
            • Jul 2009
            • 56

            #50
            Re: Skrufsteri päevik (NL2)

            Algselt postitas Provoker Vaata postitust
            10/7/3 stiil kindlasti ei toida vaid toob siia foorumisse pigem juurde badbeat storysi ainult.
            Aga postitan oma selle kuu statsid, mis peaksid kõige täpsemalt edasi andma kuidas ma praegu mänginud olen. Igasugused kommentaarid, kriitika, nõuanded jms väga palavalt oodatud.

            NL2 statsid siis sellised 25k käe peale, NL5 omad on eilse sessi omad ning 700 kätt:



            Positsioonide statsid järgnevad:



            _________________

            Aga sai just nüüd ühe sessiga lõpetatud ning see läks üle ootuste hästi:



            Kuu on plussis 156$, lisaks kohe-kohe vabanemas 10$ stellar.

            Comment

            • soouni
              Grinder
              • Jul 2010
              • 771

              #51
              Re: Skrufsteri päevik (NL2)

              Jätka samas vaimus !

              Comment

              • nomerlot
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 2233

                #52
                Re: Skrufsteri päevik (NL2)

                Tulemus on ju väga ilus!

                Statsid on minu meelest kenad, NL2 mudalimiidis on ülinittimine väga mõistlik.
                Müstika on see, et su SB-t VPIP on praktiliselt sama mis buttonilt ja suurem kui CO-lt(mis on tegelikult kohutav näitaja), aga näitad sealt hoopis ilusat kasumit.

                kas see tuleb sellest, et paljude limpijate puhul limbid kaasa any broadway ja SC-ga? Ma mäletan, et Nl2-s on standard vist, et 6 meest vaatab limbitud floppi.
                Last edited by nomerlot; 18.08.10, 10:08.

                Comment

                • Provoker
                  Pokkerihai
                  • Jan 2009
                  • 3067

                  #53
                  Re: Skrufsteri päevik (NL2)

                  minu väide ei olnudki NL2 ega NL5 kohta, vaid sealt edasi. Nendes on loomulikult nittimine kasumlikum ning kindlam viis kasumit näidata.

                  Comment

                  • Skrufster
                    Julm Donk
                    • Jul 2009
                    • 56

                    #54
                    Re: Skrufsteri päevik (NL2)

                    Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
                    Tulemus on ju väga ilus!

                    Statsid on minu meelest kenad, NL2 mudalimiidis on ülinittimine väga mõistlik.
                    Müstika on see, et su SB-t VPIP on praktiliselt sama mis buttonilt ja suurem kui CO-lt(mis on tegelikult kohutav näitaja), aga näitad sealt hoopis ilusat kasumit.

                    kas see tuleb sellest, et paljude limpijate puhul limbid kaasa any broadway ja SC-ga? Ma mäletan, et Nl2-s on standard vist, et 6 meest vaatab limbitud floppi.
                    Just nimelt nii teengi. NL2s tundub üsna miinus EV olevat väikeste pocketidega ning SC raiseda. Samas alates 77+ tõstan ise pm igast positsioonist. Kuid kui ees on juba limpfest, siis pigem ise ka tavaliselt callin ja vaatan floppi lootuses setti hittida. Ja kui hitid, siis isegi väikses limbitud potis lootust ikkagi hea raha saada.

                    Comment

                    • nomerlot
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 2233

                      #55
                      Re: Skrufsteri päevik (NL2)

                      Algselt postitas Provoker Vaata postitust
                      minu väide ei olnudki NL2 ega NL5 kohta, vaid sealt edasi. Nendes on loomulikult nittimine kasumlikum ning kindlam viis kasumit näidata.
                      mäh, mis väide?:)

                      EDIT: aa see, ma ei olnud lugenudki seda, ma vaatasin ainult statside postitust.

                      Edaspidi muidugi peab range'i avardama, muidu ei maksta sulle midagi välja.

                      Comment

                      • Skrufster
                        Julm Donk
                        • Jul 2009
                        • 56

                        #56
                        Re: Skrufsteri päevik (NL2)

                        Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
                        mäh, mis väide?:)

                        EDIT: aa see, ma ei olnud lugenudki seda, ma vaatasin ainult statside postitust.

                        Edaspidi muidugi peab range'i avardama, muidu ei maksta sulle midagi välja.
                        Panen kõrva taha, sest see probleem mul praegu kõrgemale võetud shottide puhul ongi olnud kõige suurem, et häid käsi lihtsalt ei maksta välja jah.

                        Niih, aga võtan järjekordselt lauad lahti, loodetavasti kaardijumal edasi ka arumiline ning mängijad tahavad käsi ka kinni maksta :D

                        Comment

                        • Skrufster
                          Julm Donk
                          • Jul 2009
                          • 56

                          #57
                          Re: Skrufsteri päevik (NL2)

                          Täna jõudnud 2500 kätt veel juurde teha eelneva postitusega võrreldes ja kasum on meeliülendavad 2,8$.

                          Samas positiivse külje pealt sain VIP stellar boonuse lahti mängitud. Ja oi seda rõõmu kui avastasin, et mul sellest eelmine boonus veel ostmata. Ühesõnaga sain 20$ ja kui sellele mänguline kasum otsa panna, siis ilusad 39$. No peab meeldima!

                          EDIT: 26,5$ mänguline kasum täna.
                          Last edited by Skrufster; 18.08.10, 18:34.

                          Comment

                          • Skrufster
                            Julm Donk
                            • Jul 2009
                            • 56

                            #58
                            Re: Skrufsteri päevik (NL2)

                            Tänane päev:



                            Ei ole just kõigeparem päev olnud ja vahepeal oli täiesti tüdimus peal juba. Õnneks lõpu poole siis maksti üks sett välja ja ässad ka pidasid :)
                            Tundub, et täna rohkem mängu ei tee, sest teeb tüdrukuga väikse filmiõhtu.

                            Igatahes kuu plussis 181$ ja kui sellele 2x Stellari 10$ otsa panna siis 201 dollarit kasumit. Seega justkui kuu 200$ eesmärk juba täidetud.

                            Uueks eesmärgiks ei saa vähem panna kui 300 plussi :)

                            Comment

                            • Skrufster
                              Julm Donk
                              • Jul 2009
                              • 56

                              #59
                              Re: Skrufsteri päevik (NL2)

                              Päev siiamaani 1900 käe peale 10,5 plussis. Üks käsi ka mille kohta arvamusi sooviks:

                              Vastane 20/0/0,8 50 käe peale


                              PokerStars No-Limit Hold'em, $0.02 BB (8 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                              MP1 ($1.94)
                              MP2 ($2)
                              CO ($0.95)
                              Button ($2.07)
                              Hero (SB) ($8.51)
                              BB ($1.48)
                              UTG ($1.90)
                              UTG+1 ($5.62)

                              Preflop: Hero is SB with 3, 3
                              1 fold, UTG+1 calls $0.02, 4 folds, Hero calls $0.01, BB checks

                              Flop: ($0.06) 10, 3, 7 (3 players)
                              Hero bets $0.04, BB calls $0.04, UTG+1 raises to $0.08, Hero raises to $0.32, 1 fold, UTG+1 raises to $0.96, Hero ???

                              Comment

                              • nomerlot
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 2233

                                #60
                                Re: Skrufsteri päevik (NL2)

                                mina shipiks.

                                Comment

                                Working...