Skrufsteri päevik (NL5)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • QKulgur
    Õpihimuline Mängur
    • Dec 2008
    • 484

    #31
    Re: Skrufsteri BR Loomine

    suht hull sellist graafikut vaadata, aga vahepeal ongi tähtsam stabiilsus ja see, et kindlalt biidid midagi. Kuigi shotte tuleks alati võtta aga kindlasti mingi nii et kui kaotad mingi 5 buyinni siis kolid alla tagasi ja proovid uuesti kui 5 buyinni koos.
    Last edited by QKulgur; 10.08.10, 18:20.

    Comment

    • Skrufster
      Julm Donk
      • Jul 2009
      • 56

      #32
      Re: Skrufsteri BR Loomine

      Sai pärast postitust veel üks sess tehtud ning see tuli ka 7 dollarit plussi. Hetkel päris suur isu pokerdada, aga alko ja pokker ei käi ilmselgelt väga kokku ja magan parem kaineks ennast ja homme siis uue hooga.

      Igatahes, kuu siis hetkel 91 dollarit plussis ning loodetavasti homme lisa oodata :)

      Comment

      • Skrufster
        Julm Donk
        • Jul 2009
        • 56

        #33
        Re: Skrufsteri BR Loomine

        Hommikune sess tehtud, 862 kätt ja 7,76$ plussi. See kuu üldse hiiterpoiss külla tulnud vist. Kui tavaliselt jooksnud mingi 12BB/100 kohta, siis see kuu 14k käe peale hetkel 17,84. Kuu plussis nüüd 98,9$, peab meeldima.

        Mida oleksite antud käega teinud? Vastane oli 80 käe peale 19/1/0,56. Nähes tema raise oli üsna selge, et ta tugeva käega mängus. Isiklikult kartsin, et slowtab AA, kuid lootsin, et QQ vms. Praegu tagantjärele vaatan, et igal tänaval samasuurused betid ning justkui näitab nõrkust, kuid neid NL2 vendi ei tea ka kunagi... igatahes mina mune ei leidnud, et otsa keevitada


        PokerStars No-Limit Hold'em, $0.02 BB (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

        Hero (MP2) ($7.42)
        MP3 ($1)
        CO ($5)
        Button ($1.37)
        SB ($2)
        BB ($5)
        UTG ($0.64)
        UTG+1 ($2)
        MP1 ($4.34)

        Preflop: Hero is MP2 with K, K
        2 folds, MP1 bets $0.10, Hero raises to $0.40, 5 folds, MP1 calls $0.30

        Flop: ($0.85) 3, 5, 3 (2 players)
        MP1 bets $0.30, Hero calls $0.30

        Turn: ($1.45) 7 (2 players)
        MP1 bets $0.30, Hero calls $0.30

        River: ($2.05) 7 (2 players)
        MP1 bets $0.30, Hero calls $0.30

        Total pot: $2.65 | Rake: $0.12

        Comment

        • qjet
          Grinder
          • Apr 2009
          • 806

          #34
          Re: Skrufsteri päevik (NL2)

          lol see mingi level :D? raise flop shove turn

          Comment

          • soouni
            Grinder
            • Jul 2010
            • 771

            #35
            Re: Skrufsteri päevik (NL2)

            Millal üles poole kavatsed liikuda?

            Jätkad sama tight solid mängu sa biidid vabalt nl10-t ka.

            Comment

            • Skrufster
              Julm Donk
              • Jul 2009
              • 56

              #36
              Re: Skrufsteri päevik (NL2)

              Algselt postitas qjet Vaata postitust
              lol see mingi level :D? raise flop shove turn
              Ei ole kusjuures :D Selle postitasingi, et suure tõenäosusega mängisin valesti ning ei saa ässasid karta ju kogu aeg. Oleks pidanud nii nagu sa ütlesid tegema ning kui on ässad vastas siis next hand ja läheb sess edasi.

              Aga ülespoole liigun siis kui piisav roll saab kokku. Suve alguses kandsin kõik rahad välja ning sõber andis 50 dollarit ning sai kokku lepitud, et mängin üles selle ja kannan 60 tagasi. Nüüd siis rahad tagastatud ja roll hetkel 101$. Ilmselt tahaksi kohe NL10 proovida kui üldse ning jätaks NL5 vahele. Aga no vaatab, millal piisava rolli kokku saab. Hetkel aga alustangi järjekordse sessiga :)

              Comment

              • raunsz
                Vana Tegija
                • Jan 2010
                • 1492

                #37
                Re: Skrufsteri päevik (NL2)

                Mine NL10 umbes 200 taala pealt. Saad hakkama ilusti kui A-mängu teed.:)

                Comment

                • Skrufster
                  Julm Donk
                  • Jul 2009
                  • 56

                  #38
                  Re: Skrufsteri päevik (NL2)

                  Algselt postitas raunsz Vaata postitust
                  Mine NL10 umbes 200 taala pealt. Saad hakkama ilusti kui A-mängu teed.:)
                  Tõsiselt loodan, et nii saab olema ka :)
                  NL2s tegelt võimalik täitsa head raha teenida kui korralikult volüümi anda, aga samas eluks ajaks ei saa ka ju siia pidama jääda :D

                  Aga järjekordne sess läbi siis praeguseks. 1148 kätt ja 5,63$ plussi sedakorda siis. Oleks võinud rohkem olla, aga korra ei pidanud AA ja siis ka KK vastu. Oleks on paha poiss ka, aga mis mul ikka samas kurta, plussis sess - hea sess :)

                  Kuu siis 104,5$ plussis ning õhtul plaanis sõbra poole minna ning eesmärk poole ööni lasta. Loodetavasti õnnestub ja edukalt :)

                  Comment

                  • Skrufster
                    Julm Donk
                    • Jul 2009
                    • 56

                    #39
                    Re: Skrufsteri päevik (NL2)

                    Üks järjekordne sess tehtud ja 7,76 plussi. Oli rohkem vahepeal, aga sessi lõppu tuli kaks kaotust järjest. Küsiks siis teie käest, et mida arvate hero liinist.

                    Käsi 1

                    Vastane 37/4/0,6. Mõtlesin küll seti, kahe paari jms peale, aga vastas ikkagi tohman ja foldi ei leidnud. Kuidas oleksite teie toiminud?

                    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.02 BB (8 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                    MP2 ($1.55)
                    CO ($4.89)
                    Button ($0.81)
                    SB ($5.60)
                    BB ($0.80)
                    UTG ($1.76)
                    Hero (UTG+1) ($4.02)
                    MP1 ($2.73)

                    Preflop: Hero is UTG+1 with K, A
                    UTG calls $0.02, Hero bets $0.10, 3 folds, Button calls $0.10, 2 folds, UTG calls $0.08

                    Flop: ($0.33) 2, A, 4 (3 players)
                    UTG checks, Hero bets $0.24, 1 fold, UTG raises to $1.66 (All-In), Hero calls $1.42

                    Turn: ($3.65) Q (2 players, 1 all-in)

                    River: ($3.65) K (2 players, 1 all-in)

                    Total pot: $3.65 | Rake: $0.18

                    Results below:
                    UTG had 3, 5 (straight, five high).
                    Hero had K, A (two pair, Aces and Kings).
                    Outcome: UTG won $3.47


                    Käsi 2

                    Vastane 29 käe peale 31/3,5/6. No siin foldi küll kuidagi ei näe ju?


                    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.02 BB (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                    MP1 ($5)
                    MP2 ($0.78)
                    MP3 ($3.19)
                    CO ($0.76)
                    Button ($3.19)
                    SB ($1.87)
                    BB ($1.91)
                    Hero (UTG) ($5.27)
                    UTG+1 ($1.20)

                    Preflop: Hero is UTG with A, A
                    Hero bets $0.08, 1 fold, MP1 calls $0.08, 2 folds, CO calls $0.08, 1 fold, SB calls $0.07, 1 fold

                    Flop: ($0.34) 9, 2, 2 (4 players)
                    SB checks, Hero bets $0.24, 2 folds, SB raises to $0.70, Hero raises to $1.94, SB calls $1.09 (All-In)

                    Turn: ($3.92) 4 (2 players, 1 all-in)

                    River: ($3.92) J (2 players, 1 all-in)

                    Total pot: $3.92 | Rake: $0.19

                    Results below:
                    SB had 2, 6 (three of a kind, twos).
                    Hero had A, A (two pair, Aces and twos).
                    Outcome: SB won $3.73


                    Igatahes päev praeguse seisuga 20,9$ dollarit plussis 2777 käe peale, mis teeb ikkagi väga viisakad 18,8 BB/100le.

                    Comment

                    • Skrufster
                      Julm Donk
                      • Jul 2009
                      • 56

                      #40
                      Re: Skrufsteri päevik (NL2)

                      Täna mängitud 3800 kätt ja pole just kõige parem päev olnud. Öösel võitlesin 2500 kätt, et nulli saada ning päeval läks pisut paremini. Igatahes 7 dollarit plussi täna ja ilmselt rohkem ei tule ka, sest läheb joogi peale vist ära.

                      Kuu on plussis 119,5 ning homme siis jätkab grindimist.

                      Comment

                      • soouni
                        Grinder
                        • Jul 2010
                        • 771

                        #41
                        Re: Skrufsteri päevik (NL2)

                        GJ! täiesti wonderful graafikud no, nii stabiilne. sul on palju viitsimist.

                        Comment

                        • Skrufster
                          Julm Donk
                          • Jul 2009
                          • 56

                          #42
                          Re: Skrufsteri päevik (NL2)

                          Ei ole vahepeal õnnestunud nii palju mängida kui oleks soovinud erinevatel põhjustel. Samas suve lõpp nii lähedal ning tuleb ilmselt nii koolipinki nühkima minna kui ka selle kõrvalt tööd rabada. Nii et millal siis veel elu nautida kui praegu :)

                          Igatahes kuu graafik siis selline:



                          Eesmärk on ikkagi vähemalt 200+$ ning sel juhul oleks ka roll ~200 ning võtaks NL10 shoti stoplossiga 150$

                          Edu mulle! :)

                          Comment

                          • seep
                            Grinder
                            • Dec 2009
                            • 698

                            #43
                            Re: Skrufsteri päevik (NL2)

                            Jätad NL5e vahele?

                            Comment

                            • Skrufster
                              Julm Donk
                              • Jul 2009
                              • 56

                              #44
                              Re: Skrufsteri päevik (NL2)

                              Algselt postitas seep Vaata postitust
                              Jätad NL5e vahele?
                              Jah, NL5 kuidagi selline imelik vahelimiit, kus minu arust NL2-st rohkem raha teha suhteliselt raske. Samas tean, et NL10s ootab ka paras kepp mind suuretõenäosusega ja kerge ei saa olema, kuid loodan, et mu umbes praegune 10/7/3 stiil toidab ning saab kand seal kinnitatud :)

                              Samas sellist asja ei saa seal vist mul kunagi olema nagu praegu NL2s, kus mul praegu 22 järjestikku pluss-sessi PTR-i järgi
                              Last edited by Skrufster; 16.08.10, 17:15.

                              Comment

                              • seep
                                Grinder
                                • Dec 2009
                                • 698

                                #45
                                Re: Skrufsteri päevik (NL2)

                                NL5s on väga ilusti võimalik kena kopikat teha... 8-10BB/100le on tehtav, mis tähendab, et circa .8-1$/100 käe kohta võrreldes sinu .30$/100 käe kohta...

                                Comment

                                Working...