Esiteks tere kõigile siis :)
Nagu siin tavaks tundub olevat, siis räägin alguses natukene endast ja oma kokkupuudetest pokkeriga. Olen 21-aastane, pärit Võrust, Hetkel aga üliõpilane Tartus.
Alustasin nagu ilmselt paljud Triobetis (oletatavasti mingi 2 aastat tagasi vms) Mängurahaga jamada ma ei viitsinud ning pärast reeglitega tutvumist alustasin kohe freerollide mängimisega. Mängisin neid päris palju ja kuigi teadmised pokkerist olid enam kui puudulikud, siis vahepeal sai ikka sendiauhindadele ära kobistatud, mille üle obviously väga õnnelik olin ning huvi aina kasvas.
Esimese "suurema raha" sain kontole kui oli kampaania, mil anti tasuta 100 EEKi Triobeti kasutajatele. Selle mängisin otseloomulikult kiiresti maha :) Siis otsustasin, et tuleb ennast kuidagi harida ning lugesin kurikuulsa "Supersystem I" läbi. Pärast seda tundsin ennast kõikvõimsana ning kogemused ja teadmised olid vähemalt enda arust piisavad, et lõpuks ka ise deposiite teha. (need olid väikesed - 50 kuni 100 krooni). Kuigi olin raamatu läbi lugenud, polnud mul aimugi positsioonidest ja BR managementist (paar BI oli piisav, et järgmisesse limiiti liikuda), aga sellele vaatamata läks mul väga hästi, roll kasvas kenasti ja tippaegadel donkasin oma max 250$ rolliga NL50. Võtsin raha regulaarselt välja ja täitsa huvitaval kombel olin ikka väga kõvasti plussis kuigi nüüd järele vaadates ei saa kuidas see võimalik oli ;D Igal juhul asi lõppes lõpuks sellega, et läksime sõpradega 2008 suvel Eurotripile ja siis võtsin oma viimased ~1700 EEKI kontolt välja.
Sellega minu Triobetis mängimine ka pm lõppes. Järgmisena sain teada, et Pokerstrategyga on võimalik saada tasuta 50$. Mõeldud-tehtud, ning sain oma raha Full Tilti ilusti kätte. BR managementi ma endiselt muidugi ei jälginud ja Triobeti hiiter enam ei kordunud ning üsna pea olin busto. Peale seda ei mänginud ma pikka aega pokkerit, kuni üks sõber (foorumis savioja) tegi Pokestarsi deposiidi ning jälgis kenasti BR managementi, kasutas PT3 ja raha tuli stabiiselt. See tegi kadedaks ning mõtlesin, et kui tema saab hakkama, siis saan ka mina. Tegin ema nimele Pokerstrategysse uue konto (ärge kellelegi öelge :-X) ja lasin rahad Pokerstarsi kanda. Võtsin kasutusele ka PT3 triali ja alustasin küll mitte päris NL2, vaid NL5 6max, kuid sellegipoolest palju mõistlikumalt kui ma eales mänginud olin.
Praegu siis nüüd mõnda aega mängitud, boonus on lahti, sai soetatud võitude eest PT3 micro endale. Häda on vaid selles, et raha on kogu aeg nii vähe ja kui natukenegi BR kasvanud, siis kohe jälle välja võetud. Nii, aga miks nüüd siis see teema siia minu poolt? Esiteks selle pärast, et viimasel ajal on siin elu kuidagi väga vaikseks jäänud ning ehk kedagi huvitab lugeda minu tegemistest :) Teiseks olen otsustanud, et teen kõik, mis võimalik, et enam raha mõnda aega pokkerikontolt välja võtma ei peaks ning lõpuks natukenegi BR ehitada ja NL5st kõrgemale liikuda. Kolmandaks otseloomulikult õppimine. Kavatsen siia postitada olulisemad käed ning samuti oma stasid. Kõik soovitused, kiitused ning kriitika on oodatud.
Igal juhul, mängin siis NL5 6max, 4 lauda korraga. Starsi graafik on järgnev.

Statsid selliseks kujunenud:


Nagu siin tavaks tundub olevat, siis räägin alguses natukene endast ja oma kokkupuudetest pokkeriga. Olen 21-aastane, pärit Võrust, Hetkel aga üliõpilane Tartus.
Alustasin nagu ilmselt paljud Triobetis (oletatavasti mingi 2 aastat tagasi vms) Mängurahaga jamada ma ei viitsinud ning pärast reeglitega tutvumist alustasin kohe freerollide mängimisega. Mängisin neid päris palju ja kuigi teadmised pokkerist olid enam kui puudulikud, siis vahepeal sai ikka sendiauhindadele ära kobistatud, mille üle obviously väga õnnelik olin ning huvi aina kasvas.
Esimese "suurema raha" sain kontole kui oli kampaania, mil anti tasuta 100 EEKi Triobeti kasutajatele. Selle mängisin otseloomulikult kiiresti maha :) Siis otsustasin, et tuleb ennast kuidagi harida ning lugesin kurikuulsa "Supersystem I" läbi. Pärast seda tundsin ennast kõikvõimsana ning kogemused ja teadmised olid vähemalt enda arust piisavad, et lõpuks ka ise deposiite teha. (need olid väikesed - 50 kuni 100 krooni). Kuigi olin raamatu läbi lugenud, polnud mul aimugi positsioonidest ja BR managementist (paar BI oli piisav, et järgmisesse limiiti liikuda), aga sellele vaatamata läks mul väga hästi, roll kasvas kenasti ja tippaegadel donkasin oma max 250$ rolliga NL50. Võtsin raha regulaarselt välja ja täitsa huvitaval kombel olin ikka väga kõvasti plussis kuigi nüüd järele vaadates ei saa kuidas see võimalik oli ;D Igal juhul asi lõppes lõpuks sellega, et läksime sõpradega 2008 suvel Eurotripile ja siis võtsin oma viimased ~1700 EEKI kontolt välja.
Sellega minu Triobetis mängimine ka pm lõppes. Järgmisena sain teada, et Pokerstrategyga on võimalik saada tasuta 50$. Mõeldud-tehtud, ning sain oma raha Full Tilti ilusti kätte. BR managementi ma endiselt muidugi ei jälginud ja Triobeti hiiter enam ei kordunud ning üsna pea olin busto. Peale seda ei mänginud ma pikka aega pokkerit, kuni üks sõber (foorumis savioja) tegi Pokestarsi deposiidi ning jälgis kenasti BR managementi, kasutas PT3 ja raha tuli stabiiselt. See tegi kadedaks ning mõtlesin, et kui tema saab hakkama, siis saan ka mina. Tegin ema nimele Pokerstrategysse uue konto (ärge kellelegi öelge :-X) ja lasin rahad Pokerstarsi kanda. Võtsin kasutusele ka PT3 triali ja alustasin küll mitte päris NL2, vaid NL5 6max, kuid sellegipoolest palju mõistlikumalt kui ma eales mänginud olin.
Praegu siis nüüd mõnda aega mängitud, boonus on lahti, sai soetatud võitude eest PT3 micro endale. Häda on vaid selles, et raha on kogu aeg nii vähe ja kui natukenegi BR kasvanud, siis kohe jälle välja võetud. Nii, aga miks nüüd siis see teema siia minu poolt? Esiteks selle pärast, et viimasel ajal on siin elu kuidagi väga vaikseks jäänud ning ehk kedagi huvitab lugeda minu tegemistest :) Teiseks olen otsustanud, et teen kõik, mis võimalik, et enam raha mõnda aega pokkerikontolt välja võtma ei peaks ning lõpuks natukenegi BR ehitada ja NL5st kõrgemale liikuda. Kolmandaks otseloomulikult õppimine. Kavatsen siia postitada olulisemad käed ning samuti oma stasid. Kõik soovitused, kiitused ning kriitika on oodatud.
Igal juhul, mängin siis NL5 6max, 4 lauda korraga. Starsi graafik on järgnev.

Statsid selliseks kujunenud:




Comment