HUSNG by Daljoh

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • daljoh
    Vana Tegija
    • Feb 2009
    • 1032

    #31
    Re: Daljoh - Back to Basic and Up!

    Krt olen tähele pannud et kui mängid ning saad mingi bad beadi ja tõmbad peale seda tihgtimaks siis vastased hakkavad sind ikka hullumoodi ära kasutama.
    Samas kui mängid PL2 nt 15/13 siis ega nad ei julge eriti vastu mängida... flopil on neil tavaliselt fold kui korralikult betid.

    Comment

    • masterpuppet
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2094

      #32
      Re: Daljoh - Back to Basic and Up!

      Miks sa avad 3xbb. Nii jääb ju palju valuet saamata ning villianid ka callivad rohkem. Micros võiks vabalt ka 5xbb avada ning vastavalt positsioonile siis reguleerida asja.

      Comment

      • daljoh
        Vana Tegija
        • Feb 2009
        • 1032

        #33
        Re: Daljoh - Back to Basic and Up!

        Peaks proovima jah seda varjanti.
        PL muidugi ei lähe läbi aga kui NL mängin siis üritan rakendada

        Comment

        • daljoh
          Vana Tegija
          • Feb 2009
          • 1032

          #34
          Re: Daljoh - Back to Basic and Up!

          Krt see FT tabel ninja paneb ikka hullu vahel. PL on sellega ikka vahel mõnus jama. Tahad poti betida ja tema suudab sulle mingi alla poole potise panuses just enne bet nupu vajutamist ette lükata...eile jäi nii mõneltki tüübilt tänu sellele raha saamata :-\

          Comment

          • daljoh
            Vana Tegija
            • Feb 2009
            • 1032

            #35
            Re: Daljoh - Back to Basic and Up!

            Viimase 2 sessiga siis ligi 6,5$ + saanud... mõned paremad käed ka siis:
            1.
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            2.
            Sellised mehed peavad meeldima!
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            Mõned küsimused ka seoses paari käega.

            1. Kas fold oli õige siin?
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            2.Kas viimane reraise oli saadanast? Panin ta tegelikult samuti A peale. Aga nad vahel foldivad oma rea...ma tglt ka ei tea miks!?
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            Igatahes tundub et PL on minu jaoks hetkel sobivam kui NL...seega jätkan seal :)


            Comment

            • nikitheone
              Mr. Puujalg
              • Aug 2009
              • 6446

              #36
              Re: Daljoh - Back to Basic and Up!

              1. poleks ilmselt foldi nuppu leidnud.
              2. ei näe mõtet reisil jah
              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

              Comment

              • daljoh
                Vana Tegija
                • Feb 2009
                • 1032

                #37
                Re: Daljoh - Back to Basic and Up!

                Viskan ka siis siia eelmise kuu tulemused:
                Midagi positiivset ei olnud kui august oli veel OK...
                Augusti graf:
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                ...siis septembris polnud midagi rõõmustavat!
                Sept graf
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                Mängitud käte arv oli pm sama.
                Panen siia sept. statid ka äkki keegi oskab kommenteerda ja suunata.
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                Oktoobri eesmärgid:

                1. Lõpetada kuu plussis.
                2. Liikuda suuremasse limiiti.
                3. Arendada oma mängu.
                4. Saada aasta vanemaks.
                5. Kannan oma rahad elukaaslase kontole FT, põhjus lihtne seal saab RB!!!
                Kõik vist!

                Comment

                • daljoh
                  Vana Tegija
                  • Feb 2009
                  • 1032

                  #38
                  Re: Daljoh - Back to Basic and Up!

                  Normaanlne noh....saab juba minema ja siis jälle alla :S
                  Krt võibolla on keskendumises asi....mingi krdi külmetus ja jamad küljes...
                  Peaks oma käed üle vaatama ja mõned üles ka panema

                  OK lähen teen endale teed ja siis analüüsi kallale!

                  Comment

                  • daljoh
                    Vana Tegija
                    • Feb 2009
                    • 1032

                    #39
                    Re: Daljoh - Back to Basic and Up!

                    Krt täna ikka vapsee kaart ei jookse. Ühes lauas on statid 2/2 55kätt :D SICKO!!!!
                    sain korraks miinusest välja ja kohe jälle tagasi :-\

                    Comment

                    • daljoh
                      Vana Tegija
                      • Feb 2009
                      • 1032

                      #40
                      Re: Daljoh - Back to Basic and Up!

                      Krt sellist jama on raske kommenteerida :-\

                      Full Tilt Pot-Limit Hold'em, $0.02 BB (7 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                      saw flop | saw showdown

                      Hero (BB) ($6.10)
                      UTG ($1.11)
                      MP1 ($1.61)
                      MP2 ($1.28)
                      CO ($1.53)
                      Button ($3.93)
                      SB ($1.58)

                      Preflop: Hero is BB with A, A
                      UTG bets $0.07, MP1 raises to $0.12, 4 folds, Hero raises to $0.34, UTG raises to $1.11 (All-In), MP1 calls $0.99, Hero raises to $4.45, MP1 calls $0.50 (All-In)

                      Flop: ($4.34) Q, 8, 4 (3 players, 2 all-in)

                      Turn: ($4.34) 7 (3 players, 2 all-in)

                      River: ($4.34) 5 (3 players, 2 all-in)

                      Total pot: $4.34 | Rake: $0.28
                      Main pot: $3.34 between Hero, UTG and MP1, won by MP1
                      Side pot 1: $1 between Hero and MP1, won by MP1

                      Results:
                      Hero had A, A (one pair, Aces).
                      UTG had K, K (one pair, Kings).
                      MP1 had Q, Q (three of a kind, Queens).
                      Outcome: MP1 won $4.06

                      Comment

                      • 0ttt
                        Õpihimuline Mängur
                        • May 2009
                        • 444

                        #41
                        Re: Daljoh - Back to Basic and Up!

                        Palju sul BR on, et grindid NL2'te veel?

                        Comment

                        • daljoh
                          Vana Tegija
                          • Feb 2009
                          • 1032

                          #42
                          Re: Daljoh - Back to Basic and Up!

                          alla 80 hetkel veel :-\

                          Comment

                          • 0ttt
                            Õpihimuline Mängur
                            • May 2009
                            • 444

                            #43
                            Re: Daljoh - Back to Basic and Up!

                            Sa Take2 eest said ka 50 taala? Mitme lauga mängid?

                            Comment

                            • daljoh
                              Vana Tegija
                              • Feb 2009
                              • 1032

                              #44
                              Re: Daljoh - Back to Basic and Up!

                              Olemas aga see läks PT3 peale....ja tavaliselt 6-10 lauda

                              Comment

                              • daljoh
                                Vana Tegija
                                • Feb 2009
                                • 1032

                                #45
                                Re: Daljoh - Back to Basic and Up!

                                Pm oi täna esimene sess paari oma. No ses mõttes et u 800 käe jooksul ei ole mina veel 58x pocket pairi saanud. Sellest oli muidugi vähe kasu. Kokku tuli nendega mingi -1.09$.
                                Kogu summast pole ka mõtet rääkida. Natuke paremini kui eilne sess. Eile: -4.36$; Täna: -4.29$ :-\
                                Ei tea mis värk minuga on et ma seda mõttetut limiiti ei biidi ???
                                Panen siia oma tänase sessi graafiku ka äkki oskab keegi targem midagi välja lugeda.
                                Stats 05.10.09

                                SB VPIP on natuke kõrgem kui tavaliselt ning enda arvates on see tingitud suurest hulgast väikestest poketitest mida ma SB'lt limpisin.
                                Seega kui keegi näeb leake siis andke mulle sellest teada.
                                Panen siia kõige suurema kaotatud ja võidetud käe ka:
                                -
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Kuna oute oli flopil siis ei leidnud enam foldi. 8 outi kui ma ei eksi?

                                +
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                Hekel mängin 4-6 lauda, enne oli 6-10. Ei tea kas peaks veel koomamale tõmbama?

                                Aga ok. vaatan nüüd käed üle ja siis õhtu poole veel üks sess.

                                Comment

                                Working...