Re: Daljoh - Back to Basic and Up!
Krt olen tähele pannud et kui mängid ning saad mingi bad beadi ja tõmbad peale seda tihgtimaks siis vastased hakkavad sind ikka hullumoodi ära kasutama.
Samas kui mängid PL2 nt 15/13 siis ega nad ei julge eriti vastu mängida... flopil on neil tavaliselt fold kui korralikult betid.
Krt olen tähele pannud et kui mängid ning saad mingi bad beadi ja tõmbad peale seda tihgtimaks siis vastased hakkavad sind ikka hullumoodi ära kasutama.
Samas kui mängid PL2 nt 15/13 siis ega nad ei julge eriti vastu mängida... flopil on neil tavaliselt fold kui korralikult betid.
, K
, 5
, 7



Comment