HUSNG by Daljoh

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • daljoh
    Vana Tegija
    • Feb 2009
    • 1032

    #1

    HUSNG by Daljoh

    Mõtlesin, et hakkan ka siis foorumi rahvale oma tegemistest aruandma.
    Endast: varsti juba 25a noor. Elukutselt - pm ikkagi müügiinimene. Pokkerit mänginud vahelduva eduga ~1a.
    Alustatud sai pokkerimängimist PKR's kunagi, sealt edasi vist Party Pokkerisse. Viimasel ajal mängin Full Tildis.
    Selline imelaps ei ole kes on suutnud ühe deposiidiga hakkama saada, eks esimesed läksid suht kiirelt tuulde jne jne. Tüüpiline noh!
    Limiitidest: max. mida mänginud olen on NL25 - paar sessi on saanud seal teha.
    BR: Full Tilti tegin kuu aega tagasi min depo ja sealt üritan end üles töötada!
    Kuna mul käis ära peas mingi klõps nädal-kaks tagasi, siis otsustasin end käsile võtta ning hakkasin asjale lähenema natuke põhjalikumalt. Peale igat sessi analüüsin oma mängu ja teen märkmeid, et tehtud vigu mitte korrata. Seega alustasin pm nullist ning liikusin NL2 tagasi. NL5 liikumiseks tahan siis kokku saada vähemalt 15BI ehk siis $75. (Vahepeal oli BR mul FT's $100+ aga halb mäng ja biidid tegid oma töö ning kukkusin ühe sessiga 60 peale).

    Eesmärgid:
    Sept:
    • Kuna august oli 17k+ kätt, siis seda korrata. Tegelikult tahaks 20k täis saada.
    • Kuna jookseb FT's selline asi nagu Take2, siis tahaks kõik 25p mängida ning selle eest $50 saada. Ning selle eest endale PT3 Micro soetada.
    • Peamine asi muidugi limiidis edasi saada!


    Pikemas perspektiivis:

    tahaks muidugi kõrgemate limiitideni jõuda ning seal endale "kommiraha teenida" :D

    Hakkan siia siis lisama enda selliseid käsi mille peale ma mõtlema jäin ning millega vajaks teie abi. Lisaks muidugi igasugu graafikud ja asjad. Kui midagi huvitavamat juhtub siis panen ka siia OT teemat.

    Selline jutt siis.


  • Pahvak
    Pastilaa?? Ei!
    • Dec 2008
    • 4431

    #2
    Re: Daljoh - Back to Basic and Up!

    Edu! Ise alustasin ka NL2st 33$ga, mis sai freerollidelt kokku dongatud. FT-s on muidugi NL2-10 rake suurem kui mujal.
    Fullstacks have more fun.

    Comment

    • daljoh
      Vana Tegija
      • Feb 2009
      • 1032

      #3
      Re: Daljoh - Back to Basic and Up!

      Seda küll jah. Aga no ei ole midagi teha :)

      Comment

      • masterpuppet
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2094

        #4
        Re: Daljoh - Back to Basic and Up!

        Algselt postitas Pahvak
        Edu! Ise alustasin ka NL2st 33$ga, mis sai freerollidelt kokku dongatud. FT-s on muidugi NL2-10 rake suurem kui mujal.
        Minu teada võeti seda kevadel vähemaks ning nüüd on vahe vaevumärgatav.

        Comment

        • antnx
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3102

          #5
          Re: Daljoh - Back to Basic and Up!

          Algselt postitas daljoh
          Ning selle eest endale PT3 Micro soetada.
          See on küll isiklik eelistus aga soovitan HEM-i

          Comment

          • räim
            Jube Noob
            • Jun 2009
            • 135

            #6
            Re: Daljoh - Back to Basic and Up!

            Üha enam veendun, et FT-s on microdes vähemalt mängijate tase kõrgem kui mujal.
            Ühestküljest areneb paremate mängijate vastu pelades kiiremini, aga teisestküljest BR ei kasva nii kiiresti.

            Comment

            • daljoh
              Vana Tegija
              • Feb 2009
              • 1032

              #7
              Re: Daljoh - Back to Basic and Up!

              Algselt postitas antnx
              See on küll isiklik eelistus aga soovitan HEM-i
              Ma pole HEM'i isegi proovinud mitte! Kogu aeg PT old

              Seega miks?

              Palun 5 olulist põhjust :D

              Comment

              • Staier
                Jube Noob
                • Dec 2008
                • 166

                #8
                Re: Daljoh - Back to Basic and Up!

                Algselt postitas räim
                Üha enam veendun, et FT-s on microdes vähemalt mängijate tase kõrgem kui mujal.
                Ühestküljest areneb paremate mängijate vastu pelades kiiremini, aga teisestküljest BR ei kasva nii kiiresti.
                +1

                Comment

                • marguzz22
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1458

                  #9
                  Re: Daljoh - Back to Basic and Up!

                  No tableselecti siis 26863 möngijat igapäev kelle seast valida

                  Comment

                  • daljoh
                    Vana Tegija
                    • Feb 2009
                    • 1032

                    #10
                    Re: Daljoh - Back to Basic and Up!

                    Nii 30. aug seisuga olid augustikuu statid siis järgnevad:


                    Ja graafik:


                    Täpselt ei mäleta mis juhtus 5400 käe juures, aga ilmselt midagi meeldivat! :D

                    Comment

                    • daljoh
                      Vana Tegija
                      • Feb 2009
                      • 1032

                      #11
                      Re: Daljoh - Back to Basic and Up!

                      Algselt postitas marguzz22
                      No tableselecti siis 26863 möngijat igapäev kelle seast valida
                      ???

                      Comment

                      • vapsik
                        Klubi Liige
                        • Apr 2009
                        • 5462

                        #12
                        Re: Daljoh - Back to Basic and Up!

                        Algselt postitas räim
                        Üha enam veendun, et FT-s on microdes vähemalt mängijate tase kõrgem kui mujal.
                        Ühestküljest areneb paremate mängijate vastu pelades kiiremini, aga teisestküljest BR ei kasva nii kiiresti.
                        Mis tubades mänginud oled?

                        Comment

                        • daljoh
                          Vana Tegija
                          • Feb 2009
                          • 1032

                          #13
                          Re: Daljoh - Back to Basic and Up!

                          Ärge nüüd tekitage mulle siia OT.

                          Aitäh!

                          Comment

                          • daljoh
                            Vana Tegija
                            • Feb 2009
                            • 1032

                            #14
                            Re: Daljoh - Back to Basic and Up!

                            Tõmbasin endale Tabel Ninja FT varjandi. Siis kui lauad on Tile's siis töötab laitmatult. Teen paar sessi ja vaatab siis kas kasu ka on!?

                            Comment

                            • daljoh
                              Vana Tegija
                              • Feb 2009
                              • 1032

                              #15
                              Re: Daljoh - Back to Basic and Up!


                              Tänane graafik siis. Tulemused oleks paremad olnud aga oli paar sellist standard AA vs KK olukorda mis tulemuse alla viisid!
                              BR $72,72.

                              Kohe kohe NL5 :D

                              Comment

                              Working...