Mõtlesin, et hakkan ka siis foorumi rahvale oma tegemistest aruandma.
Endast: varsti juba 25a noor. Elukutselt - pm ikkagi müügiinimene. Pokkerit mänginud vahelduva eduga ~1a.
Alustatud sai pokkerimängimist PKR's kunagi, sealt edasi vist Party Pokkerisse. Viimasel ajal mängin Full Tildis.
Selline imelaps ei ole kes on suutnud ühe deposiidiga hakkama saada, eks esimesed läksid suht kiirelt tuulde jne jne. Tüüpiline noh!
Limiitidest: max. mida mänginud olen on NL25 - paar sessi on saanud seal teha.
BR: Full Tilti tegin kuu aega tagasi min depo ja sealt üritan end üles töötada!
Kuna mul käis ära peas mingi klõps nädal-kaks tagasi, siis otsustasin end käsile võtta ning hakkasin asjale lähenema natuke põhjalikumalt. Peale igat sessi analüüsin oma mängu ja teen märkmeid, et tehtud vigu mitte korrata. Seega alustasin pm nullist ning liikusin NL2 tagasi. NL5 liikumiseks tahan siis kokku saada vähemalt 15BI ehk siis $75. (Vahepeal oli BR mul FT's $100+ aga halb mäng ja biidid tegid oma töö ning kukkusin ühe sessiga 60 peale).
Eesmärgid:
Sept:
Pikemas perspektiivis:
tahaks muidugi kõrgemate limiitideni jõuda ning seal endale "kommiraha teenida" :D
Hakkan siia siis lisama enda selliseid käsi mille peale ma mõtlema jäin ning millega vajaks teie abi. Lisaks muidugi igasugu graafikud ja asjad. Kui midagi huvitavamat juhtub siis panen ka siia OT teemat.
Selline jutt siis.
Endast: varsti juba 25a noor. Elukutselt - pm ikkagi müügiinimene. Pokkerit mänginud vahelduva eduga ~1a.
Alustatud sai pokkerimängimist PKR's kunagi, sealt edasi vist Party Pokkerisse. Viimasel ajal mängin Full Tildis.
Selline imelaps ei ole kes on suutnud ühe deposiidiga hakkama saada, eks esimesed läksid suht kiirelt tuulde jne jne. Tüüpiline noh!
Limiitidest: max. mida mänginud olen on NL25 - paar sessi on saanud seal teha.
BR: Full Tilti tegin kuu aega tagasi min depo ja sealt üritan end üles töötada!
Kuna mul käis ära peas mingi klõps nädal-kaks tagasi, siis otsustasin end käsile võtta ning hakkasin asjale lähenema natuke põhjalikumalt. Peale igat sessi analüüsin oma mängu ja teen märkmeid, et tehtud vigu mitte korrata. Seega alustasin pm nullist ning liikusin NL2 tagasi. NL5 liikumiseks tahan siis kokku saada vähemalt 15BI ehk siis $75. (Vahepeal oli BR mul FT's $100+ aga halb mäng ja biidid tegid oma töö ning kukkusin ühe sessiga 60 peale).
Eesmärgid:
Sept:
- Kuna august oli 17k+ kätt, siis seda korrata. Tegelikult tahaks 20k täis saada.
- Kuna jookseb FT's selline asi nagu Take2, siis tahaks kõik 25p mängida ning selle eest $50 saada. Ning selle eest endale PT3 Micro soetada.
- Peamine asi muidugi limiidis edasi saada!
Pikemas perspektiivis:
tahaks muidugi kõrgemate limiitideni jõuda ning seal endale "kommiraha teenida" :D
Hakkan siia siis lisama enda selliseid käsi mille peale ma mõtlema jäin ning millega vajaks teie abi. Lisaks muidugi igasugu graafikud ja asjad. Kui midagi huvitavamat juhtub siis panen ka siia OT teemat.
Selline jutt siis.



Comment