Re: [NL10 SH] niki pokerdamas
küsin üle, kuna ma sh cashis suht algaja
open size:
ep 3bb
co 2,6bb (sest merges saab nii panna)
btn 2bb
sb kui folditud, stealin 3bb
3bet IP u 2,5x
3bet oop 2,5-3x +1bb
squeeze size 2,5x pot?
on umbes nii okei?
küsin üle, kuna ma sh cashis suht algaja
open size:
ep 3bb
co 2,6bb (sest merges saab nii panna)
btn 2bb
sb kui folditud, stealin 3bb
3bet IP u 2,5x
3bet oop 2,5-3x +1bb
squeeze size 2,5x pot?
on umbes nii okei?
8


, Q
Comment