[NL20 6-max] niki pokerdamas

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Naxer
    Õpihimuline Mängur
    • Mar 2009
    • 345

    #256
    Re: niki pokerdamas

    Lol...ei olnud automaadis-sealt oleks 80 tonni saand seljuhul. Küll aga see casino vastu texas holdemi lauas. Ja 25 oli bet-aga nu tagapanused ja asjad, kokku tuli isegi üle 100. Aga jh...royal tuli ja väljamaxe ligi 14k. Pea pool sai muidugi auku aetud ja maha joodud...teisest poolest vbl Vegases miskit kasu...aga lahe oli:) Käes oli QT ärtud, flopp AT7, millest A oli ärtu, turni roomas ärtu K ja riverisse pandi laxaki ärtu J ;D

    Comment

    • nikitheone
      Mr. Puujalg
      • Aug 2009
      • 6446

      #257
      Re: niki pokerdamas

      eile käisime siis raua piljardis. tähistasime õlle ja veiniga seda, et naxer lahkub meie seltskonnast - kuuks ajaks vegasesse. ilmselt tuleb tagasi nii, et taskud raha pungil. miks? sest tõnuõnn on temaga kaasas. kes ei tea, mis on tõnuõnn, siis kuulake hoolega - on tõnu ja on õnn, nemad kaks on lahutamatud. ning tõnuõnn on kõige võimsam õnn maailmas - kõik teavad seda. eelmine aasta vend mängis kasiino vastu holdem'it ning otsustas hittida straight flushi. sai 1/5 jackpotist. umbes 358 k krooni. ega keegi enne ei uskunud, kui ta näitas tšekki ja tegi pätrickus kõigile välja kõike, mida hing ihaldas. igastahes, nad on varsti vegases.

      aa jutu kirjutasin sellepärast, et naxer ilmselt tahab mingihetk osakuid müüa, et pange rahakotid valmis
      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

      Comment

      • harryahven
        Pokkerihai
        • Dec 2009
        • 1964

        #258
        Re: niki pokerdamas

        tere niki, lugesin HEMi topikust, et sul oli jama "the selected encoding is not valid for the chosen locale" kohaga, mul sama jama, äkki saad aidata?

        Comment

        • nikitheone
          Mr. Puujalg
          • Aug 2009
          • 6446

          #259
          Re: niki pokerdamas

          mm, ma lõpuks tegin nii nagu hemi faq'is oli kirjas. pärast restarti aitas see
          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

          Comment

          • nikitheone
            Mr. Puujalg
            • Aug 2009
            • 6446

            #260
            Re: niki pokerdamas

            ahjaa, homme saab pidu, sest viimane eksam on jäänud. nuts.
            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

            Comment

            • Madis Very
              Bännitud
              • Aug 2009
              • 2951

              #261
              Re: niki pokerdamas

              Algselt postitas nikitheone
              ahjaa, homme saab pidu, sest viimane eksam on jäänud. nuts.
              Viimsisse ikka jõuad ? Või seal maandatki ennast ;D ?

              Comment

              • nikitheone
                Mr. Puujalg
                • Aug 2009
                • 6446

                #262
                Re: niki pokerdamas

                ei jõua see kord jälle. eksam lõppeb ka alles seitsmest
                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                Comment

                • nikitheone
                  Mr. Puujalg
                  • Aug 2009
                  • 6446

                  #263
                  Re: niki pokerdamas

                  http://<div style="height:125px;width:100%;"><a href="http://www.pokerstars.com/blog_tournament/"><img src="http://www.pokerstars.com/images/wbcoop/125x125.gif" alt="Online Poker" align="left" style="margin-right:10px;" border="0"></a><p>I have registered to play in the PokerStars World Blogger Championship of Online Poker! The WBCOOP is a free online <a href="http://www.pokerstars.com/">Poker</a> tournament open to all Bloggers, so register on <a href="http://www.pokerstars.com/blog_tournament/">WBCOOP</a> to play.</p><p>Registration code: 106157 </p></div>



                  &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                  Comment

                  • Jennifer
                    Pokkerihai
                    • Dec 2009
                    • 1503

                    #264
                    Re: niki pokerdamas

                    Hei niki.
                    Kas sa viitsiks visata oma statid NL10 kohta?
                    Siis oskaksin vaadata, mille järgi peaksin juhilduma, et biitida seda limiiti :)

                    Comment

                    • nikitheone
                      Mr. Puujalg
                      • Aug 2009
                      • 6446

                      #265
                      Re: niki pokerdamas

                      mõtlesin, et elustan päeviku.

                      diil kestab veel edasi (tehtud ca aasta tagasi, 300 000k kätt).

                      igastahes sain aru, et pokkerit ma ei oska. mängisin ftp's nl10t - 222 000 (!!) kätt ja olin ikka veel -4bi. otsustasin, et peaks õppima hakkama ja tõsiselt võtma.

                      seda ma tegingi. õppisin, vaatasin, kuulasin, lugesin jne.

                      tegin +4bi nl10s, läksin nl25. seal tervitas mind hiiter - 13bb/100'le 13k kätt.
                      täna tegin hommikul 2k - 5bi. hea oli aga see, et tilt oli suhteliselt nullilähedane ja mäng oli ka täitsa okei. lihtsalt ei olnud minu sess.

                      aga positiivne on see, et ma sain vist micropokkeri ABC enamvähem selgeks. see kuu siis mänginud nädal aega nl25 - 16k kätt, 8bb/100le. eriti uhke olen nonsd joone üle - ca 4bi olen sealt saanud.

                      mis siis ikka, et hoian teid kursis ja kui õhtupoole hästi läheb, võtan vast shoti nl50 (roll on piisav).

                      olge tublid siis, küsimuste korral küsige.

                      ps! otsustasin päeviku lahti teha, sest sain aru, et on vaja ikka kuhugi objektiivselt kirjutada oma mõtteid, käsi jms paska + nüüdsest on mul palju rohkem vaba aega.
                      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                      Comment

                      • 5gww
                        Õpihimuline Mängur
                        • Aug 2010
                        • 333

                        #266
                        Re: niki pokerdamas

                        tule tule nl50-sse, ma juba ootan sind seal, istu mu paremale käele:D

                        aga edu siis uues limiidis.

                        Comment

                        • nikitheone
                          Mr. Puujalg
                          • Aug 2009
                          • 6446

                          #267
                          Re: niki pokerdamas

                          kusjuures peab ütlema, et ei näe tõesti vahet nl10 ja nl25 vahel. alguses oli närv ikka väga sees, kui tegin esimesed lauad lahti. aga siis hakkasin nägema märgistatud vendasi ja oli kuidagi väga chill.

                          täna siis kas vaatan märgistatud käed üle ja ühe video või sõidan 2h pärast tartu.

                          dillemad.
                          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                          Comment

                          • 5gww
                            Õpihimuline Mängur
                            • Aug 2010
                            • 333

                            #268
                            Re: niki pokerdamas

                            ega see nl50 ka mingi ulme limiiti pole, lihtsalt regulare on rohkem ja donke vähem, valuet on kõvasti raskem saada.

                            Comment

                            • nikitheone
                              Mr. Puujalg
                              • Aug 2009
                              • 6446

                              #269
                              Re: niki pokerdamas

                              tänane graafik:
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              cliff:
                              mäng hea - raha valele poole lihtsalt.
                              mindset on 5+;
                              9bi alla ev;
                              ev-joont ei usu, aga rahuldab ta hästi;
                              õhtul jätkan;
                              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                              Comment

                              • nikitheone
                                Mr. Puujalg
                                • Aug 2009
                                • 6446

                                #270
                                Re: niki pokerdamas

                                nii
                                poleks pidanud jätkama. sellist nalja pole ammu näinud. panen lauad kinni ja homme mõtlen, mis värk on.

                                täna siis -10 bi, 11bi alla ev. aga see mis laudades toimus, oli ulme. ei hakka käsi panema, usun, et kõigil on olnud selliseid päevi :)
                                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                                Comment

                                Working...