Re: Eestimats NL50-100 HU
Võib-olla loll küsimus, kuna ei tea HT eriti midagi aga tableselectid constantly või mängid kõigiga kes järgi istuvad?
edit: nevermind the last part:) Tahtsin teada kas $30 on piisavalt madal limiit kus ei pea tableselectima
Võib-olla loll küsimus, kuna ei tea HT eriti midagi aga tableselectid constantly või mängid kõigiga kes järgi istuvad?
edit: nevermind the last part:) Tahtsin teada kas $30 on piisavalt madal limiit kus ei pea tableselectima

9 
9


Comment