Härra Tuule pokkeristatistika

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #76
    Re: Härra Tuule pokkeristatistika

    Algselt postitas Tuul
    Triobeti Jõulu eri freerollil sain 7. koha ja 50euri
    Ma seal shovesin kohe iga käega. Mul jäi lihtsalt karp lahti, et 3000 meest ja estikoht miski 500€. No lihtsalt ei hakka sumistama sellist turniiri. 4-5 kätt allin, keegi ei callinud. AK-ga allin, obv, et QQ callis ja kaotasin ning saingi kiirelt õhtale :)

    Comment

    • RudiTurbo
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 4167

      #77
      Re: Härra Tuule pokkeristatistika

      Ma sain top secret slowplay käest põske kohe alguses.

      UTG juba kannatada saanud stack limpis, midagi 900 chipsi oli alles, enne mind MP limp, AQ'ga lükkasin 6x BB, UTG läx all ini, teine vend callis, lükkasin üle ja callis ära.

      UTG oli AJ, ja wtf wth ubersecret MP'l oli AK.

      AJ igatahes võitis üldpoti ja AK'st ma ka jagu ei saanud ja sain ka õhtale :)

      Comment

      • Metsapull

        #78
        Re: Härra Tuule pokkeristatistika

        Algselt postitas ranka
        Ma seal shovesin kohe iga käega. Mul jäi lihtsalt karp lahti, et 3000 meest ja estikoht miski 500€. No lihtsalt ei hakka sumistama sellist turniiri. 4-5 kätt allin, keegi ei callinud. AK-ga allin, obv, et QQ callis ja kaotasin ning saingi kiirelt õhtale :)
        Ma ma niisama laksisin seal A7-ga langesin 1010 vastu välja, igast imekätega olin algul võitnud juba näiteks 42 vs AJ. Oleks oma ässa kätte saanud selle A7-ga, siis sellel hetkel oleksin isegi CL saanud 18000 chipisga.

        Comment

        • lebovend
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2420

          #79
          Re: Härra Tuule pokkeristatistika

          ma panin ka seal alguses 30 k2tt konkreetselt anytwoga allini. sain triple upi. siis olin enamv2hem eemale tunnikese ja siis pelasin vast peaaegu tunnikese ja ikka out ja ilma sentideta:D

          Comment

          • Tuul
            Grinder
            • Oct 2008
            • 989

            #80
            Re: Härra Tuule pokkeristatistika

            Ma ka algul shovesin iga suurema käega, aga kõik flipid võitsin ja tegin paar suckouti ka, siis suure stackiga tiksusin viimaste laudadeni, kust vaatasin juba top3-e poole, aga finaallauas enam ära ei flipanud

            Comment

            • Tuul
              Grinder
              • Oct 2008
              • 989

              #81
              Re: Härra Tuule pokkeristatistika

              Vaatasin, et foorumis on hakatud eksperimente tegema, 0-st 5k-ni.
              Ma alustasin juunis samamoodi nulliga ja nüüd olen üle 5k dollari teeninud, ekperiment sooritatud kuue kuuga.
              jeei

              Comment

              • Keiss
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 1592

                #82
                Re: Härra Tuule pokkeristatistika

                Noogutan kaasa.

                Tegelt oleks ju lahe seda teha ka nn. ametlikult, aga hetkel vaja keskenduda teistele eesmärkidele ja freerollidega alustamine ei mahu plaanidesse, sest see võib tähendada paari nädalat tühja tööd.

                Comment

                • timukasr
                  Vana Tegija
                  • Nov 2008
                  • 1099

                  #83
                  Re: Härra Tuule pokkeristatistika

                  Soovin õnne milestone eest (hittisid ikka sina ära :D?)!

                  Comment

                  • Tuul
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 989

                    #84
                    Re: Härra Tuule pokkeristatistika

                    Aitäh, olin mina

                    Pärast seda, kui ma 2 tundi täna õhtust üüratut downswingi püüdsin tagasi teenida, üllatas Stars mind positiivselt milestone boonushandiga

                    Mul oli parasjagu 12 PL50 Hold'em lauda lahti ja neid eriti rohkem Starsis ei olegi, kui ühe laua chatboxist lugesin, et järgmine milestone hand tuleb PL50 lauas, mul kohe näpud risti ja hakkasin laua nimesid üle kontrollima, lõpuks leidsingi õige laua ja mul olid veel pocket kunnid ka käes :D
                    kahjuks tulid preflop all-in'i ainult 2 shortstacki koos minuga ja käega võitsin iseenesest vähe, aga boonus - 650 dollarit, on korralik

                    käsi ise:
                    PokerStars Pot-Limit Hold'em, $0.50 BB (7 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                    MP1 ($13.95)
                    Hero (MP2) ($83.45)
                    CO ($18.50)
                    Button ($60.45)
                    SB ($15.60)
                    BB ($7)
                    UTG ($52.35)

                    Preflop: Hero is MP2 with K[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif[/img], K[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif[/img]
                    1 fold, MP1 raises to $1.75, Hero raises to $4.50, 2 folds, SB raises to $15.60 (All-In), 1 fold, MP1 calls $12.20 (All-In), Hero calls $11.10

                    Flop: ($45.65) Q[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif[/img], K[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img], 9[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif[/img] (3 players, 2 all-in)

                    Turn: ($45.65) 8[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif[/img] (3 players, 2 all-in)

                    River: ($45.65) 9[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif[/img] (3 players, 2 all-in)

                    Total pot: $45.65 | Rake: $2.25

                    Results:
                    SB had 8[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif[/img], 9[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img] (full house, nines over eights).
                    MP1 mucked 2[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif[/img], 2[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif[/img] (two pair, nines and twos).
                    Hero had K[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif[/img], K[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif[/img] (full house, Kings over nines).
                    Outcome: Hero won $43.40


                    screen:
                    [img width=592 height=429]http://www.tuule.com/pokker/pildid/milestone.jpg[/img]

                    sellist downswingi püüdsin parasjagu tagasi teenida:
                    [img width=663 height=404]http://www.tuule.com/pokker/pildid/down.jpg[/img]

                    Comment

                    • McFoldberg
                      Grinder
                      • Nov 2008
                      • 731

                      #85
                      Re: Härra Tuule pokkeristatistika

                      Panin ise ka tähele, et tuttav nimi hittis milestone :P
                      Õnnitlused ka minu poolt.

                      Comment

                      • lebovend
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2420

                        #86
                        Re: Härra Tuule pokkeristatistika

                        wtf :D sa ei ole inimene ju.

                        Comment

                        • Tuul
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 989

                          #87
                          Re: Härra Tuule pokkeristatistika

                          Kaotasin aasta esimese päevaga 528 dollarit, kolin tagasi nl25-te arvatavasti

                          Comment

                          • Tuul
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 989

                            #88
                            Re: Härra Tuule pokkeristatistika

                            Mängisin paar päeva NL25-s, aga sealne mäng ajas mind hullult tilti ja otsustasin veel NL50-t proovida - kõik läks hästi ja nüüd jälle NL50-s

                            Comment

                            • BuildUp
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2547

                              #89
                              Re: Härra Tuule pokkeristatistika

                              Kui see saladus pole, siis mitme bi-ga nl50 mängima hakkasid?

                              Comment

                              • Tuul
                                Grinder
                                • Oct 2008
                                • 989

                                #90
                                Re: Härra Tuule pokkeristatistika

                                kui ma kuu-kaks tagasi esimest korda NL50 shotte tegin, siis u. 30 buy-in'i oli, praegu rohkem

                                Comment

                                Working...